DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1128051  autor: xolkux22
 10 lut 2022, 15:44
Cześć wszystkim. :smt006
Szukałam ale je i znalazłam lub zrobiłam to nieumiejętnie.
Posiadam abonament w Play na 3 numery telefonów + Internet. Przez ostatnie dwa lata trochę podwinęła mi się nogą i na 100% widnieje w bazie BIG stąd moje pytanie.
Czy przy przedłużeniu umowy u obecnego operatora jest sprawdzana ta baza? Czy mogą zaliczyć mi jakąś kaucję?
Oczywiście w rozmowie z konsultantem ustaliłam już warunki+ sprzęt czyli telefony (konkretnie dwa ).
Zostało mi tylko iść do salonu podpisać umowę.
Jak to wygląda? Sprawdzają tak jak przy zawieraniu nowej umowy czy nie?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 16:13 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: korekta tytułu
 #1128526  autor: kamyl90
 19 lut 2022, 22:33
Raczej nie sprawdza rejestru BIK, bo podpisywałem ostatnio nową umowę co prawda w T-Mobile i nie dostałem do podpisu zgody na sprawdzenie w BIKu ( pomimo ze nigdy nie miałem żadnych zaległości) jesteś ich klientem i na tej podstawie ci przedłużą
 #1140481  autor: pszprega
 27 gru 2022, 00:08
Sprawdzają BIK,BIG i KRD nawet przy przedłużaniu i wtedy może być tak że będzie można przedłużyć tylko umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych bez dobrania sprzętu. Ale też mam takie pytanie jak ktoś może wie. Czy przy przedłużeniu umowy w Play (oczywiście wszystkie bazy są sprawdzane) ale czy weryfikacja platnicza jest jak by to powiedzieć "lżejsza"? Mam na myśli to czy będąc w tych różnych rejestrach już czy można łatwiej dobrać urządzenie niż dla nowej oferty dla nowego klienta?