DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1126796  autor: kanguu
 12 sty 2022, 21:11
Witajcie.
Dzisiaj zauważyłem, że z poziomu iPhone'a z najnowszym softem nie jestem w stanie włączyć blokady wyświetlania mojego numeru telefonu. Po konsultacji z BOKiem otrzymałem informację, że orange nie udostępnia takiej funkcjonalności. Przy próbie dowiedzenia się od kiedy nastąpiła taka zmiana otrzymałem wymijającą odpowiedź. Również zapytałem, czy dotyczy to wyłącznie taryf biznesowych - tutaj również odpowiedź wymijająca typu "jestem opiekunem biznesowym, nie wiem jak jest w umowach indywidualnych". Bardzo proszę szanownych użytkowników forum o jakiś komentarz w tej sprawie. Czy też tak macie? Czy inne sieci tak mają? Taryfa biznesowa.

pozdrawiam
--
Tomasz
 #1126807  autor: iphoneski
 13 sty 2022, 10:56
Coś mi się kojarzy, że też tak miałem ileś lat temu. Musiałem wpisać jakiś kod (znalazłem chyba na forum Orange) żeby to odblokować. Teraz mam Flex i tu już nie ma takich udziwnień, No ale to zupełnie inna platforma.
 #1126808  autor: Remington
 13 sty 2022, 11:22
Kody wbija się właśnie w opcji blokowania ze sterowaniem. Są cztery wersje CLIR po stronie operatorów:
1. brak blokowania prezentacji bez możliwości blokady podczas następnej rozmowy
2. blokowanie prezentacji zawsze aktywne bez możliwości prezentacji podczas następnej rozmowy
3. domyślnie blokowanie prezentacji z możliwością prezentacji podczas następnej rozmowy
4. domyślnie brak blokowania prezentacji z możliwością blokady podczas następnej rozmowy

W starej wersji Mój Orange można było wybrać czy chce się wariant CLIR, w obecnej nie sprawdzałem.