DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
 #1140144  autor: muszyna2
 21 gru 2022, 10:53
Takie pytanko. Po przejściach w końcu udało się przenieś numer z play do vectry. Tylko znikło mi WiFi calling. Oczywiście w Play wszystko działało luks. Tu oczywiście zlewają temat. Nie żeby było mi to teraz potrzebne bo zasięg jest bardzo dobry ale pewnie gdzieś kiedyś może się przydać. I tak jak pisze w Play była usługa w vectrze się nie da. Jak myślicie można coś zaradzić w tej sprawie?
 #1140146  autor: muchakk
 21 gru 2022, 10:59
Spróbuj włączyć voWIFI smsem tak jak w playu :)
Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści START na numer 282.
 #1140148  autor: Karlos20
 21 gru 2022, 11:12
Muszyna, spróbuj włożyć kartę Vectry do telefonu, który od "strzała" obsługuje w Playu IMSa. Vo (WiFi/LTE) uruchomią się automatycznie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140153  autor: muchakk
 21 gru 2022, 11:48
Ten SMS w vectrze działa. Jak dalej będziesz miał problemy to dzwon do BOK - u mnie aktywowali usługę na telefonie który nie ma oficjalnego wsparcia PLAYA. Co ciekawe od zgłoszenia po 20-30 min miałem tel zwrotny, że play to uruchomił. Po aktywacji działa już cały czas bez przerwy.

Pewnie kwestia tego na kogo trafisz.
 #1140210  autor: Marek_G
 22 gru 2022, 00:18
Działają wam powiadomienia SMS o nieodebranych połączeniach gdy telefon był wyłączony?
Znajoma mi się skarżyła, że dzwoniła do mnie wiele razy i za każdym razem miała sygnał zajętości. Miałem wtedy włączony tryb samolotowy. Po wyłączeniu tego trybu nie dostałem żadnego SMSa o nieodebranych połączeniach.
W dialerze widzę, że "Przekazywanie połączeń" jest wyłączone.
 #1140270  autor: sql
 22 gru 2022, 19:21
Jakie są lejki w tej ofercie w zasięgu własnym Play oraz roamingu Orange?
Nie chodzi mi o lejek 1 Mbit/s po przekroczeniu limitu 10 GB.
 #1140276  autor: Karlos20
 22 gru 2022, 19:49
sql: idzie max co daje dany nadajnik. Nie ma ograniczonej prędkości w RK Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140793  autor: zielony71
 02 sty 2023, 17:05
Czy w Vectrze można dostać lepsze warunki przy przedłużeniu umowy po złożeniu rezygnacji? Chodzi o TV/net.
 #1140795  autor: Karlos20
 02 sty 2023, 17:09
zielony71: różnie bywa. Inną ofertę masz w Strefie Klienta, inną w BOK, jeszcze inny wariant u opiekuna budynku, a jeszcze inaczej jest dla nowych, niekiedy lepiej niż dla obecnego klienta. Polecam kontakt z konsultantem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140805  autor: Asag
 02 sty 2023, 17:29
Cześć.
Jak do tej pory zawsze korzystałem z oferty na kartę Play ponieważ ze względu na problemy z zasięgiem u siebie w domu dogadam się tylko w tej sieci natomiast wolałem ofertę na kartę niż abonament bo ja wykorzystywałem środki dosyć nieregularnie i bywały miesiące gdzie spokojnie wystarczało mi 20zł na rozmowy (większość znajomych ma numery w play więc były za darmo) i internet jak i miesiące gdzie nieraz dwa razy doładowywałem konto bo brakowało środków. Tymczasem najtańszy abonament w play to było jakieś 40zł i po prostu nie opłacało mi się to.

Dzisiaj dowiedziałem się o ofercie Vectry która podobno działa na nadajnikach Play i muszę przyznać że kusi mnie u nich abonament bo za 20 zeta miesięcznie mam święty spokój z doładowaniami no i 10GB w zupełności mi wystarcza.

Tylko jest jeden problem, z ciekawości wszedłem na opinie o Vectrze i wszyscy zgodnie przyznają jej 1/5 i co drugi komentarz typu "Oszuści".
Z tego co widzę to były to głównie opinie o internecie od nich (gdzie np niby w umowie 300Mbit/s a jest raptem 20) ale nie ukrywam że trochę to niepokojące.

Pytanie więc do osób korzystających z oferty komórkowej Vectry. Jesteście zadowoleni? Często zdarzają się awarie? Wychodzą jakieś dziwne opłaty czy niezgodności z umową? Trochę dziwnie niska ta cena jednak. Przeglądam ten wątek i jak na razie problemy dotyczyły głównie przenosin numeru przy użyciu kuriera ale ja to bym pewnie w punkcie robił stacjonarnie.
 #1140807  autor: Karlos20
 02 sty 2023, 17:43
Asag: za taką cenę nie na co narzekać, jest VoLTE, WiFi Calling, dostęp do 5G, lejek 1 mbps po wyczerpaniu neta... Wszystko zależy od działania na danym terenie zasięgu Playa.
Żadnych niespodzianek cenowych nie ma. Pierwsze 3 miechy miałem za 1 zł, obecnie 14,99 + 1,50 prowizji za szybką płatność za fakturę dla Blue Media. Okres rozliczeniowy od 1go do ostatniego dnia miesiąca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140816  autor: TomLee
 02 sty 2023, 19:27
Ludzie korzystają z internetu po wifi z pokojach ze słabym zasięgiem i dziwią się, że nie mają na blacie 300 Mbps :). Deklarowane prędkości są , ale na połączeniu kablowym przez kartę sieciową. I tak powinno być. Mam vectrę kilkanaście lat i jestem zadowolony. Z tym, że router wifi mam własny na 4 anteny. Tylko w czasach nauki zdalnej był problem z internetem. Poza tym okresem awaria może jedna na rok. W vectrze mam 3 numery i jest ok.
 #1140884  autor: mskrot
 03 sty 2023, 17:40
Marek_G pisze:
22 gru 2022, 00:18
Działają wam powiadomienia SMS o nieodebranych połączeniach gdy telefon był wyłączony?
W cenniku Vectry (pkt VI tabela A) nazywa się to "Informacja o próbie połączenia głosowego". Usługa jest bezpłatna. Jednak u mnie, po przeniesieniu numeru, nie była ona domyślnie aktywna. Sprawę załatwiłem dzwoniąc do BOK z prośbą o uruchomienie usługi. Po uruchomieniu usługi przez BOK wszystko działa, jak nalezy.
 #1141119  autor: Asag
 06 sty 2023, 18:26
Orientuje się ktoś czy Vectra ma jakieś startery na kartę albo "numery testowe" którymi można sprawdzić sobie zasięg?

W miejscu zamieszkania mam problem z zasięgiem i najchętniej sprawdziłbym "na żywo" jak to wygląda w Vectrze.
Niby działa ona na nadajnikach Play tyle że Play dodatkowo chyba korzysta z nadajników Orange też i zastanawiam się jak sobie taki "goły" Play radzi.
 #1141121  autor: Karlos20
 06 sty 2023, 18:34
Asag: Vectra usługi oferuje tylko w abonamencie. Kup sobie dowolny starter Play i przetestuj sieć, zanim zdecydujesz się na umowę. Posiadanie roamingu krajowego z Orange nic nie zmienia, bo i tak przerzuci Cię na zasięg macierzysty Play. Sytuację może uratować WiFi Calling, ale potrzebne będzie dobre WiFi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141127  autor: TomLee
 06 sty 2023, 20:04
Vectra również korzysta z nadajników Orange na tej samej zasadzie co Play. Asag jeżeli jesteś klientem Vectry ( telewizja kablowa, internet ) to możesz mieć ofertę na czas nieokreślony za 14,99.
 #1142103  autor: seal
 20 sty 2023, 15:05
Dziś znów dostępna oferta na weekend - umowa na czas nieokreślony za 14,99PLN/mc.
  • Strona 8 z 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24