DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1120128  autor: Astawowsk8
 10 sie 2021, 21:53
Witam,
po krótce - zamówiłem przez internet oferte Internetu domowego (Nielimitowany 60Mb/s) od T-mobile z routerem tym najtańszym jakiś Alcatel za 9zł czy cos bo był dostępny.

Po kilku godzinach dzwoni do mnie konsultant tłumacząc, że w mojej lokalizacji nie może być ten router i ma być z anteną zewnętrzną. W sumie +20zl/miesiąc i 150zł na start. :? No to mu tłumacze, że czemu? - Mam na karte i działa w zwykłym małym routerze bardzo dobrze, a on coś, że musi być zewnętrzny bo jakieś nadajniki będą przeciążone czy coś.

Rzeczywiście coś takiego jest czy gość mnie naciąga? Dodam, że w internecie 3 razy sprawdzałem wszystko i czymś takim nie ma mowy :/
 #1120139  autor: matek451
 11 sie 2021, 09:02
To nowa zagrywka konsultantów, na siłę wciskają CPE LTE na dodatek kiepski zestaw od D-Linka z modemem 6 kat, nieprzydatny gdy masz dostęp do stacji bazowej z agregacją 4 pasm LTE. No ale wybierając Alcatela to popełniasz jeszcze większy bład, to elektrosmieć wart z 50 zł. w T-mobile bierze się B818 wart 600-700 zł lun MC801a, wart około 1000 zł. Z CPE LTE w grę wchodzi MF258k Z MODEMEM 15 KAT.LTE i agregacja 4 pasm LTE. Pozostałe sa nie warte uwagi a zestw CPE 5g MC7010+MF286r jest drogi.
 #1120140  autor: iphoneski
 11 sie 2021, 09:17
Ty się ciesz, że ten konsultant próbuje ci coś wcisnąć. Fakt, że nie to co powinien, ale to co wybrałeś jest jeszcze gorsze. Te Alcatele to numery firmowe za darmo dostają, żeby w magazynach nie zajmowały miejsca. Sam kupiłem w necie za kilkadziesiąt zł, ale ja szukałem czegoś co włączę może z raz w miesiącu na kilka godzin a nie żeby główny internet z tego robić.