DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1119935  autor: StrixAluco
 08 sie 2021, 13:33
Witam.
Obecnie mam Plush abo i mam problemy z nie najlepszym transferem, szczególnie w budynkach. Czy po przesiadce na abonament w Plusie będzie jakaś różnica? Mam telefon 5G i obecnie łapię się na zasięg 5G w Plushu ale o ile na zewnątrz jest bdb, to w budynkach jest słabo.
Czy jest sens brać drogi abonament w Plusie?
Pozdrawiam serdecznie
 #1119947  autor: Karlos20
 08 sie 2021, 16:09
Jeśli masz kłopot z zasięgiem Plusha (taki sam zasięg co zwykła oferta Plusa), to inna taryfa w obrębie operatora nie pomoże.
Sprawdź na innym telefonie, w wielu przypadkach to urządzenie może wpływać na działanie transmisji, ale i nie tylko.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119948  autor: StrixAluco
 08 sie 2021, 16:19
Dzięki za odzew.
Obecnie mam s21 ultra, wcześniej był p30 pro i wielkiej różnicy nie było.
Czytałem opinie że na Plusie transfery były wyższe niż w Plushu ale widać to fejk był.
Pozdrawiam
 #1119954  autor: rsig
 08 sie 2021, 18:54
Wydaj po piątaku na startery pozostałych trzech operatorów i sprawdź jak jest u nich. I przenieś się do tego u którego jest najlepszy transfer. Albo używaj LTE. Szybkie LTE jest lepsze od słabego 5G.