DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1119477  autor: Przemix
 28 lip 2021, 08:13
Kończy mi się abo w plusie i chcę przenieść numer do innego operatora, ale numer nie jest na mnie. Czy "cesję na odległość" da się obejść własną bronią Plusa, czyli wypowiedzienie abo z końcem umowy z przejściem na kartę, i zarejestrowanie jej przeze mnie w salonie?

chodzi o to czy po przejściu na prepaid karta będzie mogła być zarejestrowana przez dowolną osobę czy znowu tylko przez właściciela poprzedniego abonamentu?
 #1119552  autor: mariusz9a
 30 lip 2021, 09:16
Jest z automatu. Masz przecież napisane:
Należy zarejestrować numer:
1. przed wskazaną datą wyłączenia numeru, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści PRZENIES na numer 80107 (dotyczy osób indywidualnych)
Numer rejestruje się wtedy na dane podane do abonamentu.
 #1124186  autor: Przemix
 09 lis 2021, 17:58
Odpowiem sam sobie, przetestowałem: po zakończeniu abonamentu numer można zarejestrować przez dowolną osobę, wystarczy znać numer karty sim (przychodzi smsem na koniec umowy). NIE wysyłamy żadnych smsów typu PRZENIEŚ dane.
Tym samym oszczędzamy na cesji, a mi oszczędziło to jechania przez pół Polski i ciągania tatka do salonu.