DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1116138  autor: fpiotro123
 07 maja 2021, 09:04
Witam, z działu Jaką oferte wybrać? Zaciekawił mnie Premium Mobile.
Polecacie tą sieć? Macie z nią jakieś problemy? Bo oferta niezła.
Biorą wiecej pieniędzy niż Abo ? Ktoś ma?

Pozdrawiam.
 #1116151  autor: Karlos20
 07 maja 2021, 11:09
fpiotro123: ale mi niezła oferta, z brakiem sensownych lejków po wyczerpaniu GB i 29 zł opłaty aktywacyjnej na starcie. Polecam ich ofertę na kartę czyli a2mobile. Ewentualnie 3 miesiące po 1 zł nawet ze 100GB w Orange Flex dla nowych klientów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116163  autor: adamwars11
 07 maja 2021, 13:20
Zaletą tego operatora jest to że właścicielem Premium Mobile jest ten sam właściciel co sieci Plus i Cyfrowego Polsatu więc wiadomo, że firma nagle nie zniknie ani nie zwinie interesu. Ale wolałbym wziąć taryfę Plush Abo w Plusie oferty te są dla osób indywidualnych i firm te same ale nie pisze tam o tym wiem od konsultanta https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert. Możesz także zerknąć na ofertę sieci lajt mobile jej właścicielem jest firma także dość pewna i duża telestrada a działają jak premium na zasięgu plusa.
 #1116169  autor: Karlos20
 07 maja 2021, 14:09
Jak widać Grupa CP chce poprzez Premium Mobile znów przyciągać swoich klientów... i to skutecznie.
Wprowadzili nowe 2 taryfy z dostępem do 5G Plusa.
> FREEDOM 4: no-limity + 50GB za 39,70 zł/mies.
> FREEDOM 5: no-limity + 100GB za 54,70 zł/mies.
Opłata aktywacyjna to nadal 29 zł. Umowa na czas nieokreślony. Hitem może stać się taryfa FREEDOM 4 - świetny stosunek ceny do ilości GB (biją T-Mobile na kartę na głowę, nie mówiąc o Flexie, który jest droższy o 10,30 zł/mies.), świetna opcja, jeśli ktoś nie planuje wyjazdów do krajów UE.

Dodatkowo można w lepszej cenie dokupić dodatkowe GB, jeśli prędkość internetu spadnie. 5GB za 6 zł, 10GB za 10 zł lub 20GB za 18 zł.
Więcej na stronie operatora.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116176  autor: Remington
 07 maja 2021, 16:27
adamwars11 pisze:
07 maja 2021, 13:20
Zaletą tego operatora jest to że właścicielem Premium Mobile jest ten sam właściciel co sieci Plus i Cyfrowego Polsatu więc wiadomo, że firma nagle nie zniknie ani nie zwinie interesu.

Firma zgoda, ale czy technologicznie działa to "na Plusie" tak jak np. Lajt, czy na jakichś prehistorycznych paździerzach jak a2mobile i Aero2?
 #1116180  autor: Karlos20
 07 maja 2021, 17:31
Remington:
Premium Mobile składa się z dwóch części: abonamentowe MVNO od Plusa (100% ich infarstruktury - platforma billingowa Plusa dla MVNO) oraz prepaidowe a2mobile - wydzielone i we współpracy z Aero2 (spółka-córka Grupy CP), prepaid jedzie na ich platformie billingowej, na której Premium Mobile dokonało delikatnych modyfikacji.
Obie składowe jadą na wszystkich nadajnikach Polkomtela i Aero2, choć prepaid odziedziczył ustawienia odrębne dla sieci radiowej Aero2 - SIM a2mobile mają osobno dostęp do sieci Aero2 260-17 oraz pełny dostęp do Polkomtela 260-01 na zasadach roamingu wewnętrznego, tak jak w karty wRodzinie - choć te karty mogą nieznacznie inaczej działać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116777  autor: Pado
 23 maja 2021, 07:56
Miałem kilka lat premium mobile - ogólnie ok, ale ostatecznie pożegnałem ich.
Z minusów :
Opłata aktywacyjna
net przeciążony - wolne transfery
Na początku byl problem z roamingiem (zostałem bez kontaktu za granicą)
Problem z mmsami, z każdym telefonem miałem problem z konfiguracją, wiem, ze to przestarzała technologia, ale czasami przydatna
Brak minut i GB w roamingu
 #1117113  autor: nowy57
 31 maja 2021, 21:06
z minusów to tylko widze jeden
BRAK VoLTE (zestawienie połączenia trwa w moim S21U 7-10s)
na siłe uznam ze brak apki na androida/iOS do kontrolowania kotszów
poza tym kiedy myslalem ze brak min/GB w roamingu to negatyw ale nie , zerknij na cennik DATA w UE , 8gr 1min rozmowy, 9,5zł - 1GB danych , SMSy za granica 3gr - ja wyjezdzam 1-2x w roku i dla mnie są to super stawki , po co mam placic w abonamencie za roam like at home jak 2tyg w sumie jestem poza granicami i przecietny kowalski nie czesciej wyjezdza .

z plusów:
ogromne pakiety GB w 5G PLUSa - transfery nawet jak widze 2kreski 5G daje nam transfery rzedu ~200Mb D , mam kilka lokalizacje w Radomiu po 400Mb D , upload takze znacznie sie polepszył dochodzi do 50Mb (wczesniej 7-10Mb)
brak umowy - mozesz po 1mcy przejsc gdzies inedziej