DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1130528  autor: perdos1
 20 kwie 2022, 22:10
@kermirz
Nie ma volte. Nie wiem jak z vowifi.

Teraz do 24.04 jest lepsza oferta od Vectra. Za 26,37 zł/miesiąc masz 30GB, a potem lejek 1Mb/s. Jest volte i vowifi.
 #1155932  autor: Ruben
 15 sie 2023, 16:02
Odkopię temat. Czy po przejęciu przez Play numery z UPC zostały przerzucone już na platformę bilingową Play? Pytam ponieważ ostatnio miałem telefon z UPC - tak się chyba przedstawił pracownik i inny był numer infolinii niż PLAY - chyba pomimo połączenia nadal mają odrębne działy sprzedaży? W związku z korzystaniem z usług UPC proponowali dodatkową usługę (no limit + 10GB) za 10 pln, umowa na 2 lata.
Nie dopytałem o szczegóły jak dostęp do 5G, VoLTE, VoWIFI, PLAY24 itp. ponieważ nie mogłem rozmawiać ale teraz na spokojnie zastanawiam się czy może jednak nie skorzystać na jakimś dodatkowym numerze.
 #1156968  autor: Ruben
 04 wrz 2023, 09:14
Czy ktoś próbował kupić albo przynajmniej poznać oferty Play dla abonentów UPC?
Dzwoniłem kilka razy do Działu Sprzedaży UPC i otrzymałem trochę rozbieżne informacje odnośnie dostępnych ofert. Ostania rozmowa to propozycja takich ofert:
- no limit +10GB - 10 pln (umowa 24 m-ce),
- no limit +15GB - 25 pln (umowa 24 m-ce),
- no limit +120GB - 35 pln (umowa 24 m-ce).

Podczas wcześniejszych rozmów jestem przekonany, że była opcja no limit + 30GB za 20 lub 25 pln zamiast tej z 15GB ale ostatnio już nie potwierdzają, że jest taka oferta. Dla osób potrzebujących dużo GB, to za 35 pln jest dobra oferta i ta za 10 pln dla osób potrzebujących mało GB też ale ta pośrednia za 25 pln bardzo przeciętna dlatego drążę temat. Podczas rozmów wyczuć można, że konsultanci nie są pewni możliwych konfiguracji jakby nie znali dobrze oferty.