DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1099949  autor: Marciusz
 25 lip 2020, 11:45
Hej,

Moja umowa kończyła się 24.09.2020.
Dwa miesiące przed końcem umowy, 24.07.2020 został podpisany aneks do umowy w promocji Solo Premium 25GB na czas nieokreślony - takie były ustalenia podczas rozmowy telefonicznej.

Na aneksie do umowy, który otrzymałem widnieje data zakończenia umowy 24.09.2022. Taka sama data widnieje w Play24, tą samą datę podano mi również na infolinii.
Co ciekawe w regulaminie, który otrzymałem na email napisane jest, że umowa jest na czas nieokreślony. MIał ktoś z tym do czynienia? Poszła już reklamacja.

Pozdrawiam
 #1100090  autor: Mitarr
 27 lip 2020, 08:15
Marciusz pisze:
25 lip 2020, 11:45
Hej,

Moja umowa kończyła się 24.09.2020.
Dwa miesiące przed końcem umowy, 24.07.2020 został podpisany aneks do umowy w promocji Solo Premium 25GB na czas nieokreślony - takie były ustalenia podczas rozmowy telefonicznej.

Na aneksie do umowy, który otrzymałem widnieje data zakończenia umowy 24.09.2022. Taka sama data widnieje w Play24, tą samą datę podano mi również na infolinii.
Co ciekawe w regulaminie, który otrzymałem na email napisane jest, że umowa jest na czas nieokreślony. MIał ktoś z tym do czynienia? Poszła już reklamacja.

Pozdrawiam
No niestety, zrobili Cię w <tutaj niecenzuralne słowo> ...
Nie wydaje mi się żeby dało się podpisać aneks na czas nieokreślony przy abonamencie komórkowym.
Ostatnio zauważyłem, że trzeba bardzo uważać przy przedłużaniu umowy szczególnie w tym roku, bo sytuacja ciężka na rynku pracy i konsultant zrobi wszystko, nawet oszuka klienta byleby wyrobić normę.
W moim przypadku w T-Mobile zastanawiałem się nad przedłużeniem umowy ale zrezygnowałem podczas rozmowy z konsultantem z jej przedłużenia a zaraz po 22 godzinie dostałem sms, że mam przedłużoną umowę o 2 lata ...
Kilka dni zajęło im odkręcanie tego.
 #1100091  autor: Marciusz
 27 lip 2020, 08:42
Przedłużałem przez telefon, więc zawsze można odstąpić w ciągu 14 dni.
Na aneksie i w regulaminie nie ma żadnych informacji o ewentualnej karze umownej za zerwanie umowy przed czasem, więc tutaj i tak jestem na wygranej pozycji. Dzisiaj dostałem SMS z informacją, że moja reklamacja wymaga dodatkowej weryfikacji. Dam znać jak to się rozwiązało.
 #1100374  autor: Marciusz
 30 lip 2020, 22:12
Więc tak... Odsłuchano rozmowę i zweryfikowano aneks. Dodatkowo byłem w salonie. Umowa jest na 24 miesiące, kary za zerwanie umowy przed czasem nie ma. Reklamacji nie uznali, ale przyznali 100 % rabatu na 4 miesiące. W teorii bezterminowa, w praktyce terminowa. Sami sobie przeczą.
 #1113745  autor: Tomasz73
 20 mar 2021, 16:54
Witam za 2 miesiące mam koniec umowy i niechce by dalej była przedłużona bo prostu rezygnuje i niechce aby play sobie robił umowę bezterminowa bez mojej zgody bo prostu tego sobie już nie życzę więc chyba sprawa jasna że przechodzę na play na kartę bez żadnej umowy więc proszę o odpowiedz