DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 51
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51
 #1130348  autor: szakalq
 13 kwie 2022, 18:02
Dokładnie, nie zadzwonili. Przyniosłem się do T-Mobile ze względu na słaby zasięg w Play. Jakby było z zasięgiem lepiej to fajna oferta. W pracy gdzie większość dnia spędzam słaby zasięg albo brak. Kiedyś było lepiej ostatnio się popsuło, a to nie jakieś zadupie. Skoro woleli wydawać kasę na reklamy z celebrytami zamiast poprawić zasięg to niech się bujają.
 #1130357  autor: pakierhakierxd
 14 kwie 2022, 06:58
No jak lepszy zasięg to jasne :) ,ja przez zasięg z Orange przeszedłem do Playa potem z Playa do Plusa i w Plusie jest lepiej niż w Orange ale gorzej niż w Play więc w styczniu wracam do Play a póki co Play mam na 2 nr (ds).

Pozdrawiam :)
 #1130368  autor: Sk_uter
 14 kwie 2022, 11:37
loker pisze:
11 kwie 2022, 21:03
Sk_uter pisze:
07 kwie 2022, 11:56
Czy oferty za 25/30 zł z 15/25 GB wciąż są dostępne?
Ja spotkałem się z ofertami 20 GB za 25 zł oraz 30 GB za 30 zł. Obie bez lejka i bez wjazdu do 5G. Rozmowy, SMS i MMS no-limit.
szakalq pisze:
11 kwie 2022, 17:49
Przy przenoszeniu do T-Mobile dostałem SMS od Play:
"Mamy dla Ciebie nielimitowane połączenia i SMS-y/MMS-y oraz 20 GB internetu! To wszystko za 25 zł miesięcznie! Przedłuż umowę w Play! Zaczekaj, zadzwonimy do Ciebie."

Ciekawe czy zadzwonią.
Możesz sam zainicjować kontakt np. przez czat.
Super, a macie może gdzieś ten wzór wypowiedzenia?
 #1130386  autor: rocklee
 15 kwie 2022, 10:52
Cześć niedługo (za około ~1 miesiąc) będę mógł sobie przedłużyć 2 oferty telefonu i neta (w sumie neta już mogę teraz, ale wolę poczekać, bo może razem coś lepiej się ugra). Mam homeboxa w play jak coś. Co da się ugrać w dziale utrzymania klienta? Płacę 105 zł za 1 tel, za drugi 85 zł, a za neta 20 zł. Proszę podpowiedzcie mi :)
 #1131227  autor: Cichy51
 13 maja 2022, 17:21
Pablo-1986 pisze:
12 mar 2022, 17:37
Ja przedluzalem kilka dni temu. Dostałem abonament 55 zł, umowa n czas nieokreślony, 100 GB internetu i wszystko w kraju no limit
Również kilka dni temu dostałem bez problemu Replay SOLO L Premium 5G 100GB za 55 PLN.
Dzięki Pablo za info i regulamin.
 #1131330  autor: puszczyk83
 17 maja 2022, 12:01
Witam,
Posiadam na firmę (własna działalność) 2 numery w Play - (na 1 umowa podpisana 13 października 2020, na drugi 15 maja 2021). Za oba płacę 85 netto (rozmowy, sms i mms gratis, internet 30GB) - jeżeli dobrze się orientuje, to mogę już rozmawiać o przedłużeniu umowy na 1 numer. Co można utargować? (Podejrzewam, że kwestia telefonu to raczej osobno bo ceny jednakowe, a chciałbym przedłużyć wcześniej bo stary telefon mi szwankuje). Czy mam złożyć wypowiedzenie? Z góry dziękuje za ewentualne podpowiedzi.
 #1131518  autor: angelber
 23 maja 2022, 22:43
Raczej ciężko będzie cokolwiek ugrać nawet z wypowiedzeniem skoro drugi numer był podpisany w tamtym roku(zakładam że umowa była 2 letnia), plus strzelam że masz jeszcze kartę od internetu a od niej też sporo zależy. W najlepszym przypadku na ten moment dostaniesz ofertę ze strony
 #1132716  autor: pawcio1978
 23 cze 2022, 08:40
Witam
Obecnie mam: DUET STAN NIELIMITOWANY DOM WiF. Czyli dwa numery głosowe i na każdy:
- sms/mms/rozmowy no limit,
- 10GB netu
oraz 1 numer do routera z 100GB netu i 2 smartfony Samsung. Płacimy 140żł miesięcznie.

Co możemy ugrać?
 #1132717  autor: Nikita_Bennet
 23 cze 2022, 10:23
patrzę na te nowsze oferty i jestem przerażony.
Obecnie mam w play:
nr 1(KARTA DO INTERNETU) 79,95
nr 2(KARTA DO TELEFONU) 0,00
nr 3(KARTA DO TELEFONU) 0,00
nr 4(STACJONARNY) 6,99
nr 5 19,50
łącznie 106,44 co miesiąc
nr1 200GB na karcie do neta co mi styka (chyba ze TV ktoś nonstop będzie oglądał to wspomogę się kartą prepaid).
nr 2 i 3 po 20 GB neta a reszta nolimit (z 20GB wykorzystane jest max 8-9GB/miesięczeni)
nr 4 - mam bo nie jest to drogo za utrzymanie numeru rodziców
nr 5 250MB neta i reszta no limit (nr taty który nie korzysta z neta w telefonie).
Z tego dojdzie jeszcze ulga internetowa za 2022rok bo nie korzystałem (z pierwszego numeru).
I tak obserwując to chyba nic lepszego nie pojawia się obecnie na rynku dla mego wykorzystania numerów (wszystkim wystarcza to co jest jak na razie), telefony kupuje się z wolnego rynku. No chyba że o czymś nie wiem?? Plus i Orange odpadają ze względu na zasięg, jedynie Play i może Tmobile ale tam zawsze był bałagan (mam tam prepaid). Czy jest sens to ruszać
 #1132829  autor: gmpl74
 25 cze 2022, 20:15
Ja mam Rozmowy, SMS i MMS no-limit 10GB za 25zł z lejkiem 1Mb/s na czas nieokreślony i ostatnio do mnie kilka razy wydzwaniali, z nową ofertą.
Więc zapytałem, czy mają coś tańszego również z lejkiem, bo mam wszystko no-limit, neta nie wykorzystuje, a jak wykorzystam sporadycznie, to i tak lejek 1Mb/s pozwala mi na oglądanie nawet Netflixa bez problemu. A drożej płacić tylko za to, że będę miał więcej GB to dla mnie bez sensu, a nowego telefonu też nie chce. :mrgreen: no i mają kłopot ze mną :D
 #1132838  autor: pszprega
 26 cze 2022, 00:50
Witam. Mam kilka pytań jeśli chodzi o sieć Play ponieważ już długo się nią nie interesowałem ponieważ byłem w innej sieci. A więc niedawno podpisałem nowe umowy na abonament(sama karta sim)i tv box póki co posiadam ofertę Solo M 5G wszystko bez limitu i 60GB neta. Na ile przed końcem umowy można ją przedłużyć najlepiej z telefonem? Czy w przypadku kiedy przedłuża się umowę są większe szanse na dobranie urządzenia niż na początku nowej umowy? Chodzi mi o weryfikację płatnicza właśnie z tego względu nie mogłem niestety dobrać telefonu tylko sama kartę sim przy podpisywaniu nowej umowy. Czy ofert na przedłużenie umowy pojawia się w aplikacji play24? Kolejna sprawa czy jest to prawda że po 6 opłaconych fakturach można dobrać sobie u nich jakiś sprzęt do obecnie posiadanej umowy na raty i że niby można zrobić to tylko w salonie? 😉 Kiedy też ewentualnie można dobrać kolejna sama kartę sim z internetem jeśli opłaca się faktury? Bo póki co nie mogę wziąść nawet samej karty sim ponieważ podpisywałem z nimi niedawno umowy. Z góry dziękuję za odpowiedź i sorki ze nie do końca ten temat co ma być i nieodpowiedni dział ale to mój pierwszy post na tym forum więc muszę się wszystkiego dokładnie nauczyć tu 😉 Jeśli będę miał jeszcze jakieś pytania na pewno będę pisał.
 #1132874  autor: Karlos20
 26 cze 2022, 16:23
gmpl74: taniej z takimi warunkami będziesz mieć w Vectrze. Do tego 3 miesiące po 1 zł, później 14,99.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133203  autor: angelber
 02 lip 2022, 08:29
pszprega pisze:
26 cze 2022, 00:50
Witam. Mam kilka pytań jeśli chodzi o sieć Play ponieważ już długo się nią nie interesowałem ponieważ byłem w innej sieci. A więc niedawno podpisałem nowe umowy na abonament(sama karta sim)i tv box póki co posiadam ofertę Solo M 5G wszystko bez limitu i 60GB neta. Na ile przed końcem umowy można ją przedłużyć najlepiej z telefonem? Czy w przypadku kiedy przedłuża się umowę są większe szanse na dobranie urządzenia niż na początku nowej umowy? Chodzi mi o weryfikację płatnicza właśnie z tego względu nie mogłem niestety dobrać telefonu tylko sama kartę sim przy podpisywaniu nowej umowy. Czy ofert na przedłużenie umowy pojawia się w aplikacji play24? Kolejna sprawa czy jest to prawda że po 6 opłaconych fakturach można dobrać sobie u nich jakiś sprzęt do obecnie posiadanej umowy na raty i że niby można zrobić to tylko w salonie? 😉 Kiedy też ewentualnie można dobrać kolejna sama kartę sim z internetem jeśli opłaca się faktury? Bo póki co nie mogę wziąść nawet samej karty sim ponieważ podpisywałem z nimi niedawno umowy. Z góry dziękuję za odpowiedź i sorki ze nie do końca ten temat co ma być i nieodpowiedni dział ale to mój pierwszy post na tym forum więc muszę się wszystkiego dokładnie nauczyć tu 😉 Jeśli będę miał jeszcze jakieś pytania na pewno będę pisał.
Z telefonem możesz próbować praktycznie chwilę po podpisaniu umowy, będzie to wyglądać tak że zostanie na ten numer przedłużona umowa o 24 miesiące (bez sumowania z obecną ilością miesięcy) na tych samych warunkach. Co do szans są identyczne zawsze musi przyjść weryfikacja z BIK, jeżeli się martwisz o to możesz poprosić żeby wyłączyli ci tą zgodę na czas podpisywania umowy, potem jak się uda dzwonisz na infolinię i włączasz ponownie żeby rabat 5zł bym aktywny. Co do kolejnej
Karty SIM, to zależy od umowy, jeżeli nie masz oferty rodzina to musisz już się na miejscu orientować czy coś jest możliwe na ten moment
 #1133328  autor: Burito
 04 lip 2022, 15:26
Witam, mam w sieci Play 3 telefony w umowach na czas nieokreślony za 25 zł miesięcznie, po 10 GB internetu i nielimitowane rozmowy i sms/mms.
Chciałbym przenieść do Play kolejny numer 4 i myślicie, że na tym przejściu dostałbym taką podobną ofertę ?
  • Strona 40 z 51
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51