DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 39 z 51
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 51
 #1129342  autor: Karlos20
 17 mar 2022, 15:00
mseifer: SOLO L - wszystko bez limitu + 30GB = 30 zł. Dopłacasz 5 zł i masz 40GB (potem net no-limit do 1 mbps) + dostęp do 5G. Aby mieć powiększoną ilość GB, opcje odpalasz w aplikacji Play24. Bez proszenia się o ofertę u konsultanta, bo za nic mają sobie stałych klientów abonamentowych... Mają już 15 urodziny, to mogliby się bardziej postarać. Przynajmniej w prepaidzie coś dostaniesz i to bez łaski.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129595  autor: Kiemamozanga
 23 mar 2022, 07:15
Witam,zaproponowano mi przez telefon za 75zł 15gb na karcie telefonicznej i rozmowy,sms, bez limitu oraz na karcie internetowej 150gb umowa na 24 miesiące. Czy jestem w stanie coś wynegocjować np. Miejsca kwota i miej giga na internetowej np. 100gb albo umowa na czas nieokreślony, ogólnie czy istnieje lepsza oferta ??
 #1129596  autor: konik1977
 23 mar 2022, 07:59
Napisałem na czacie poprosiłem o rozmowę, zadzwonił konsultant, nie dał rady umówił z działem utrzymania...powiedziałem że chce to samo co mam tylko 30GB neta (mam 25zl 10GB z lejkiem i wszystko nielimit, czas nie określony) zaproponowano mi dwie opcje: 25zł za 20gb bez lejka oraz 30zł za 30GB bez lejka obie na czas nieokreślony i wszytko nielimitowane + karta na internet z opłatą 1raz 49zl i płatne za użyte każde 10GB 10zl, jak nie użyje nie płacę....czyli fajna opcja na wakacje itp. Do Tabletu.
 #1129658  autor: mseifer
 24 mar 2022, 12:59
konik1977 pisze:
23 mar 2022, 07:59
Napisałem na czacie poprosiłem o rozmowę, zadzwonił konsultant, nie dał rady umówił z działem utrzymania...powiedziałem że chce to samo co mam tylko 30GB neta (mam 25zl 10GB z lejkiem i wszystko nielimit, czas nie określony) zaproponowano mi dwie opcje: 25zł za 20gb bez lejka oraz 30zł za 30GB bez lejka obie na czas nieokreślony i wszytko nielimitowane + karta na internet z opłatą 1raz 49zl i płatne za użyte każde 10GB 10zl, jak nie użyje nie płacę....czyli fajna opcja na wakacje itp. Do Tabletu.
Taką ofertę brałbym bez zastanawiania :)

Wiadomo jaka jest nazwa tej promocji? Bo na czacie piszą że nie ma takiej oferty - i to jest oferta na kartę.

Pan mi zaproponował 60 GB za 60 zł , a wchodząc na play.pl tam taka oferta jest DLA NOWYCH za 50 zł :lol: :?
 #1129777  autor: loker
 28 mar 2022, 17:08
Mam tzw. Play M na 3 numery + bonusowa kartą internetowa i spłacam 3 budżetowe smartfony. 200 zł.

Realnie potrzebuję na każdy numer no limit rozmowy, SMS, MMS oraz 20-30 GB Internetu + miał jak voice&SMS&MMS w UE bez opłat i powiedzmy 2 GB Internetu w UE miesięcznie na numer. Niestety proponowane są mi oferty bez urządzeń (nie potrzebuję) za 160 zł, po jakimś czasie za 140 zł czyli na numer wychodzi stawka sporo powyżej tego, co na wolnym rynku. No tyle, że 60 GB ale aż tyle nie potrzebuję. Podobnie jak PlayNow, z którego nie korzystam, a na fakturze za 5 zł.

Myślałem o Wikingach za 25 zł miesięcznie, u których mi tylko naliczanie opłat w UE przeszkadza. W międzyczasie od Play dostałem SMS: "Zaczekaj, mamy dla Ciebie superofertę – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB internetu. To wszystko za 25 zł miesięcznie! Odeślij SMS o treści „TAK”, wtedy wstrzymamy przenoszenie numeru i zadzwonimy do Ciebie".

Z rozmowy z konsulem wynika, że to na czas nieokreślony, z tym, że 20 GB i tyle, koniec neta. W tej ofercie standardowej z 60 GB i obecnie lejek 1 mb/s. No i u Wikingów kumulacja Internetu jest, więc można trochę na zapas zaoszczędzić. Ale nadal to PlayNow jest...

Udało się komuś PlayNow wyłączyć? Aby to z SMS od Play mieć za 20 zł, a nie za 25 albo za 30 zł mieć to sami, tyle, że 30 GB Internetu? Jakieś inne rady?
 #1129780  autor: Karlos20
 28 mar 2022, 17:54
loker: Play Now jest stałym elementem oferty. Operator umożliwia podpisanie umowy bez tej usługi (wciskają Bezpieczną Rodzinę), ale kwota zobowiązania i tak się nie zmieni. Dodatkowo pogorszyli warunki rozliczania transmisji w ramach aplikacji Play Now - darmowa, niezjadająca neta podstawowego została ograniczona do max 50 GB w każdym okresie rozliczeniowym, następnie apka będzie zjadać neta podstawowego. Równie dobrze możesz mieć tv na swoich warunkach, bez zbędnych umów i dodatków do abonamentu głosowego.
Pamiętaj, że ofertę z lejkiem masz też w Play Na Kartę (SOLO XL za 35 zł z 40GB na pełnej prędkości, potem lejek). Na kartę i w abonamencie masz również w UE wszystko bez limitu i pakiet GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129801  autor: loker
 29 mar 2022, 09:37
@Karols20 dzięki za podpowiedź z ofertą na kartę. Sprawdzałem RBM, to ceny z kosmosu, Fakt Mobile ujdzie ale za 25 zł miesięcznie tylko 10 GB neta. A ta wskazana przez Ciebie oferta, z racji jakiejś promocji podwajającej GB atrakcyjna.

Współczuję konsultantom Play. W MVNO powiązanych z Plusem za 20-25 zł, w powiązanych z Play za 25-30 zł, w ich ofercie na kartę za 35 zł, a muszą wciskać ofertę za 43 zł za numer. Najlepsze, że golas z ulicy idzie do kiosku, kupuje 3 startery innego opa idzie z nimi do Play i z rabatem po 10 zł od numeru za przeniesie ma za 100 zł to, co mi proponują za 130 zł.

4 lata temu wróciłem z prepaid na abonament. A teraz trzeba znowu na prepaid wracać. A Play... po latach oferowania naprawdę fajnych ofert spadli.


Ew czy poza Play Solo XL lub Viking za 25 zł coś doradzcie?
- rozmowy, SMS, MMS no limit
- w UE jak w kraju
- 20 ew 30 GB Internetu
- miło jakby z 2 GB były w UE do wykorzystania
- VoLTE, Wi-Fi Calling
- preferowany zasięg Play i z Play na kartę OdNowa na ten numer za Free
- za 25-35 zł miesięcznie, mam 3 numery
 #1129808  autor: Karlos20
 29 mar 2022, 11:26
Ew czy poza Play Solo XL lub Viking za 25 zł coś doradzcie?
- rozmowy, SMS, MMS no limit
- w UE jak w kraju
- 20 ew 30 GB Internetu
- miło jakby z 2 GB były w UE do wykorzystania
- VoLTE, Wi-Fi Calling
- preferowany zasięg Play i z Play na kartę OdNowa na ten numer za Free
- za 25-35 zł miesięcznie, mam 3 numery
loker:
Jeszcze jest Virgin Mobile w ofercie grupowej, jeden numer płaci 40 zł pełnej kwoty, za dwa kolejne po 20 zł. Dostajesz no-limity + 50 GB + net w UE. Minusem jest 2-letni kaganiec. Niestety, Virgin niekiedy działa GORZEJ niż sam macierzysty Play, wczoraj testowałem darmowy pakiet 10 GB w akcji Ukraina i... to była tragedia. Taki net nawet nie potrafi jednocześnie płynnie streamować tv w C+Box i odtwarzać płynnie youtube na laptopie, a takie kwiatki nie zdarzają mi się na necie z Plusa, Orange i T-Mobile (wina własnej ułomnej platformy billingowej VM), więc radziłbym uważać, ja ofertę VM odradzam.

Musi to być koniecznie zasięg Play? Bo można mieć lepsze oferty, niż w Playu, zrozum to w końcu. Sam zmigrowałem z abo Playa do Flexa i... nie żałuje. Jest dużo lepiej, niż u fioletowych, szczególnie z szybkością i jakością transmisji danych. Nawet ostatnio Flex polepszył ofertę o 5G w większej ilości planów + więcej GB podstawowych, np. za 35 zł dostajemy dostęp do 5G + 45 GB + Social Pass bez limitów + wszystko bez limitu w PL i UE + 4,88 GB w UE. Do tego 250 GB ekstra na 180 dni. Sam na ten plan testowo przejdę na 2 miesiące z opcji 15 GB za 25.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129810  autor: loker
 29 mar 2022, 11:55
Flex to Orange, a tam mam służbowy + zależy mi aby rodzice mając PlayOdNowa mieli do mnie za free. No i VoLTE z EVS w S8.

Mnie interesuje gdzie jest granica walki w Play o lepszą ofertę. Czy można coś lepszego niż z SMSa wysłanego po wniosku o przeniesie dostać? Ktoś pisał niedawno, że 30 GB wyciągnął.
 #1129812  autor: Karlos20
 29 mar 2022, 13:23
loker: to wszystko zależy od negocjacji z konsultantami. Dla mnie to strata czasu. Wysyłałem formularze, sam dzwoniłem i nic lepszego wówczas od no-limitów + 10 GB z lejkiem 1 mbps za 25 zł nie mogłem uzyskać, będąc gotów nawet dopłacić 5 czy 10 zł aby mieć więcej neta na pełnej prędkości. Minęły 2 lata i... są lepsze oferty, nawet w samym Play na kartę. Za 25 zł standardem są no-limity (z MMS w Fakt Mobile) i 10 GB na pełnej prędkości, za 30 masz 30 GB (w Play24). Za 35 masz już 40 GB z lejkiem 1 mega a za 40 masz już 50 GB + no-limity. Abonamenty kuszą Play Now, ale neta masz bez lejka, co powoduje, że operator liczy na to, że abonent dokupi "odnowienie neta za 10/15 zł", aby go wydoić, podczas gdy na kartę nie dopłacasz do pakietu za 35 jeśli chcesz sporo neta (na 1 mega przynajmniej komunikatory działają czy Spotify).

Rodzicom to polecam Fakt Mobile z usługą za 15 zł za rozmowy i SMSy bez limitu bez włączania zbędnych pakietów. Gdy wygadają 100 minut do wszystkich 1go dnia miesiąca, do ostatniego dnia miesiąca rozmawiają i piszą SMSy bez limitów, do każdej sieci komórkowej i stacjonarnej, nie tylko do Play; wystarczy doładowana kasa na koncie. Bez daniny 3-złotowej, a ona spowoduje wyzerowanie salda i odpięcie SD w odNOWIE (korzystanie wyłącznie z SD nie zwalnia z daniny za brak aktywności). Z kolei we Flexie mam dodatkowy numer za 15 zł (Flex Rodzina) w którym wszystko jest bez limitu, a neta ogarniam samodzielnie kodami promocyjnymi. Wszystko działa jak należy.

Sam zdecyduj. Walka z konsultantami na dłuższą metę nie ma sensu.
Play od wielu lat doi stałych klientów, zamiast ich nagradzać za lojalność. Żadna inna sieć tak licho nie traktuje klientów, inne sieci mają szerszy arsenał rozwiązań zatrzymujących klienta, Play tego nie ma - nałapał klientów niższymi cenami z niższą jakością usług. Wraz z rozwojem sieci, rozpoczęło się dojenie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129819  autor: iphoneski
 29 mar 2022, 15:01
Problem z przedłużeniem w Play jest niestety taki, że konsultanci nie mają specjalnie pola manewru. Są konkretne oferty, które można zaproponować. Jak komuś pasuje, to fajnie, a jak nie, to nie i tyle. Oczywiście każdy mówi "mamy dla pana specjalną ofertę, bo tak sie szkoli na szkoleniach". No i w sumie co ma powiedzieć? Jest pan jednym z tysiąca klientów, do których musimy dzisiaj zadzwonić? Na przykład w UPC każdy element pakietu to jakby osobny element układanki. Jak konsultant chce dać 5 zł rabatu, to może zostawić drugi dekoder w poprzedniej cenie zamiast nabijać nową, bo ta stara była promocyjna za coś tam, ale już internet dać po nowej, gdzie za te same pieniądze jest wyższa prędkość itd, dzięki czemu łączna kwota wyjdzie albo niższa, albo taka sama za lepsze usługi, podobnie działa to chyba w Orange.
 #1129827  autor: loker
 29 mar 2022, 16:02
@iphoneski jak to zazwyczaj bywa (znam z życia) konsultant za pieniądze na przeżycie musi robić z siebie pajaca przed klientem i brać na siebie ciosy za pomysły marketingowców i ofertowców.

Ogólnie stworzenie taryf tak, że w S mamy 3 GB, a w M już 60 GB powoduje, że preferowany jest klient niemyślacy. 60 GB to o 59 GB za dużo dla osoby, której telefon potrzebny jest jako telefon i to o 120 GB za mało dla osoby non stop w sieci3na smartfonie z przesłaniem multimediów. Moje subiektywne odczucie jest też, że z PlayNow większość nigdy nie skorzysta. A właśnie na tym się zarabia. Na sprzedaży usług, za które klient placi, a ich nie potrzebuje.

Swoją drogą ja trafiłem na konsultanta z argumentami - "w Play ma Pan priorytet, a taki MVNO będzie w tłumie ostatni przy połączeniu ze stacją bazową. Więc czy zależy Panu tylko na cenie czy też na jakości"? Bo kilka tyogni wcześniej konsultantka na moje groźby, że zmienię operatora zareagowała "A czy mają oni 5G"? Jak wiemy przy takich abonamentach bycie priorytetowym, bo jestem u opa na jego infrze na niewiele się zda.
 #1130307  autor: szakalq
 11 kwie 2022, 17:49
Przy przenoszeniu do T-Mobile dostałem SMS od Play:
"Mamy dla Ciebie nielimitowane połączenia i SMS-y/MMS-y oraz 20 GB internetu! To wszystko za 25 zł miesięcznie! Przedłuż umowę w Play! Zaczekaj, zadzwonimy do Ciebie."

Ciekawe czy zadzwonią.
 #1130313  autor: loker
 11 kwie 2022, 21:03
Sk_uter pisze:
07 kwie 2022, 11:56
Czy oferty za 25/30 zł z 15/25 GB wciąż są dostępne?
Ja spotkałem się z ofertami 20 GB za 25 zł oraz 30 GB za 30 zł. Obie bez lejka i bez wjazdu do 5G. Rozmowy, SMS i MMS no-limit.
szakalq pisze:
11 kwie 2022, 17:49
Przy przenoszeniu do T-Mobile dostałem SMS od Play:
"Mamy dla Ciebie nielimitowane połączenia i SMS-y/MMS-y oraz 20 GB internetu! To wszystko za 25 zł miesięcznie! Przedłuż umowę w Play! Zaczekaj, zadzwonimy do Ciebie."

Ciekawe czy zadzwonią.
Możesz sam zainicjować kontakt np. przez czat.
 #1130348  autor: szakalq
 13 kwie 2022, 18:02
Dokładnie, nie zadzwonili. Przyniosłem się do T-Mobile ze względu na słaby zasięg w Play. Jakby było z zasięgiem lepiej to fajna oferta. W pracy gdzie większość dnia spędzam słaby zasięg albo brak. Kiedyś było lepiej ostatnio się popsuło, a to nie jakieś zadupie. Skoro woleli wydawać kasę na reklamy z celebrytami zamiast poprawić zasięg to niech się bujają.
 #1130357  autor: pakierhakierxd
 14 kwie 2022, 06:58
No jak lepszy zasięg to jasne :) ,ja przez zasięg z Orange przeszedłem do Playa potem z Playa do Plusa i w Plusie jest lepiej niż w Orange ale gorzej niż w Play więc w styczniu wracam do Play a póki co Play mam na 2 nr (ds).

Pozdrawiam :)
 #1130368  autor: Sk_uter
 14 kwie 2022, 11:37
loker pisze:
11 kwie 2022, 21:03
Sk_uter pisze:
07 kwie 2022, 11:56
Czy oferty za 25/30 zł z 15/25 GB wciąż są dostępne?
Ja spotkałem się z ofertami 20 GB za 25 zł oraz 30 GB za 30 zł. Obie bez lejka i bez wjazdu do 5G. Rozmowy, SMS i MMS no-limit.
szakalq pisze:
11 kwie 2022, 17:49
Przy przenoszeniu do T-Mobile dostałem SMS od Play:
"Mamy dla Ciebie nielimitowane połączenia i SMS-y/MMS-y oraz 20 GB internetu! To wszystko za 25 zł miesięcznie! Przedłuż umowę w Play! Zaczekaj, zadzwonimy do Ciebie."

Ciekawe czy zadzwonią.
Możesz sam zainicjować kontakt np. przez czat.
Super, a macie może gdzieś ten wzór wypowiedzenia?
  • Strona 39 z 51
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 51
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 51