DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 51
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 51
 #1126793  autor: mefjuem
 12 sty 2022, 18:30
Jestem użytkownikiem sieci Play od dłuższego czasu i czas najwyższy na powiew świeżości, zważywszy na ostatnie problemy z zasięgiem. Obecnie posiadam SOLO STAN NIELIMITOWANY 25zł / 10GB - po przekroczeniu lejek 1 mb/s.
Posiadam ofertę w tamtym czasie promocyjną, więc nauczony doświadczeniem napisałem na czacie PLAY24 o przedstawienie jakichkolwiek innych, w miarę korzystnych ofert. Oczywiście jak już ktoś wspomniał powyżej, oferty przedstawiane przez konsultantów nie różnią się od tych, które widzimy na stronie Play. Nie zgodziłem się zatem na żadną z ofert, więc poprosiłem o zarezerwowanie rozmowy z działem promocji. Oczywiście nie każdy konsultant jest skory do pomocy, więc metoda prób i błędów. W końcu dostałem telefon od "promocyjnego supportu". Ofertę jaką mi zaproponowała obsługa to wyżej wspomniana taryfa SOLO PLAY M 3.0 Premium: 40zł / 50GB / okres bezterminowy / po wyczerpaniu danych "gaśnie" nam internet - brak lejka.

WYMODEROWANO

To jest wątek o ofertach przedłużeniowych. Na zadawanie pytań w innych sprawach są inne dyskusje, możesz też założyć nową np. w dziale „Jaką ofertę wybrać”. Rem
 #1126797  autor: angelber
 12 sty 2022, 22:01
Jeżeli konsultanci mówią wam że danych ofert nie ma, spróbujcie powiedzieć że dostaliście SMS z taką ofertą ( można takiego dostać po złożeniu wypowiedzenia) jest tam zapisana cena oraz ilość GB która wam przysługuje i żeby kontaktować się w tej sprawie pod *500.
 #1127049  autor: mseifer
 19 sty 2022, 08:18
cristoforo pisze:
10 sty 2022, 09:34
Niestety ale warunki w Play od dawna są coraz gorsze. Po prawie 5,5 roku na ofercie 7GB + nolimit rozmowy/sms/mms za 25 zł/m-c na czas nieokreślony, i ponad 11 latach łącznie w Play, właśnie pożegnałem się z tą siecią.

Kilka razy podchodziłem do przedłużenia umowy, żeby dostać więcej GB (przynajmniej jakieś 15), ale za każdym razem proponowano mi min. 10 zł wyższą cenę abonamentu. W końcu stwierdziłem, że u fioletowych nic już nie da się ugrać i przeniosłem się do Orange Flex (15GB za 25 zł, 30GB za 30 zł z możliwością zmiany co miesiąc i bez długoterminowego zobowiązania).

Najlepsze jest to, że po wypowiedzeniu umowy nikt z Play ani razu nie skontaktował się, żeby spróbować ją przedłużyć, a dokładnie 2 minuty po północy w dniu przeniesienia numeru usunęli konto abonenta :D Także fajnie traktuje się długoletnich klientów. Myślę, że nie będę tęsknić :)
PO 2 latach składa się wypowiedzenie i oferty się znajdują. Rok temu miałem 25 zł - 10 gb + lejek. Już miałem przechodzić do plusha. Znalazło się za 25 zł - 20 gb bez lejka. Im zależało to dzwonili i proponowali :). I tak w porównaniu do zasięgu orange, plus - play działa lepiej i mam zasięg w domu w Krakowie - poza wymienionymi dwoma operatorami...
 #1127054  autor: dolob
 19 sty 2022, 11:45
Przy którejś próbie z rzędu trafiłem na miłą osobę, która bez ściemy przedstawiła porządne propozycje, więc składanie wypowiedzenia nie jest potrzebne, tylko jak koledzy i koleżanki przypominają w tym wątku co jakiś czas, wystarczy metodą prób i błędów walić głową w mur, aż trafi się na osobę, której się będzie chciało z nami pogadać :))

Zdecydowałem się na ofertę wyżej podpowiadaną:
-bezterminowa
-40zł/mc
-50GB (5G) bez lejka
-Play Now (korzystanie nie umniejsza nam pakietu danych)

Dostałem też propozycję podobną już z lejkiem, ale z haczykiem w postaci umowy terminowej i promocyjnej obniżki opłaty :

-umowa na 24 miesiące
- 50GB (5G) z lejkiem 1 mega
-PlayNOW (też nie zużywa pakietu danych)
-opłata uśredniona 45zł, to znaczy:
6 miesięcy za darmo później 60zł,uśredniając cenę przez 2 lata trwania umowy, wychodzi 45zł,później jak przejdzie na bezterminową to 60zł zostaje.

Zamiast lejka, żeby nie obawiać się o ceny pakietów przy umowie bezterminowej, zaoferowano mi dodatkową kartę sim na internet:

- umowa bezterminowa
-abonament 0zł
-koszt 1GB =1zł
Oplata naliczana za każdy rozpoczęty 1GB. Kiedy karta leży nieużywana, to brak opłat. W każdej chwili można zrezygnować (1mc wypowiedzenia). Opłata aktywacyjna za tę kartę to 49zł.
Ja odpuściłem, ale może komuś się przyda :)
 #1127206  autor: ogromny
 23 sty 2022, 11:26
Ja już wszystkie nr mam w UPC. Choć ostatki szarżował po ofertach play. Na chat pisałem co chce na drugi dzień telefon z oferta:
1. 30Gb za 30zl bez lejka gdyby był lejek to bym został.
2. 15Gb z lejkiem za 30zl
Obie bez 5g, mi to niepotrzebne.
Przeniosłem 3nr do UPC jeden za 9.99 i dwa za 14.99 25Gb z 5g, bardziej na cenie mi zalezalo. Razem w UPC mam 5nr i cenowo jest roznica, za wszystko w zaokrągleniu 65zl. Jest jeden mały - brak WIFI CALLING, podejrzewam że jak play przejmie to się zmieni
 #1127522  autor: musiolek
 30 sty 2022, 00:59
Wie ktoś co przyzwoitego można otrzymać na dwie karty SIM w Play dla Firm? Potrzebuję NO-limit i po 15-20GB z lejkiem 1Mbit na obu numerach. 5G mnie nie interesuje.

Obecnie mam Biznes Box Ultra czyli 2x NO-limit i po 20GB z lejkiem 1Mbit oraz internet 200GB z lejkiem 1Mbit z75zł netto. Kartę do internetu chcę zlikwidować.

Na czacie jakaś marna oferta, podobna do tej na stronie.

Wypowiedzenie składam na początku lutego ze skutkiem na koniec marca.

Mozę ktoś napisać co można dostać na dwa numery po złożeniu wypowiedzenia?
 #1127526  autor: Karlos20
 30 sty 2022, 05:04
dolob: pamiętaj o 14 dniach na rozmyślenie się. Myślę, że lepszą ofertę byś mógł dostać gdzie indziej, niż w Play, za 40 zł bez umowy terminowej, możesz w innej sieci mieć wszystko bez limitu + 70GB neta lub
w samym Play na Kartę no-limity + 50GB z późniejszym lejkiem 1 mega i dostępem do 5G, bez umowy 2-letniej. Wystarczy cykliczna płatność kartą i apka Play24.
PlayNow w opcji podstawowej masz w ramach abonamentu, ale transfer jest darmowy ograniczony TYLKO do 50GB, później zjada neta z abonamentu, więc zagranie słabiutkie, abyś skorzystał z ich neta... stacjonarnego z tv.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127586  autor: angelber
 31 sty 2022, 18:04
Za 50 zł netto masz za 2 numery w Play dla firm po 20GB Internetu z lejkiem + 100 GB Internetu też z lejkiem. Dostaniesz nawet bez składania wypowiedzenia wystarczy rozmowa z GU.
Ważna uwaga, jeżeli zrezygnujesz z internetu dla firm w ofercie biznesowej to nie będzie ci przysługiwać większość ofert biznesowych, rezygnacja z niej również nie zmienia ceny ponieważ jest ona warunkiem koniecznym do zawarcia umów.
 #1127592  autor: bonas
 31 sty 2022, 20:24
Własnie jestem po rozmowie z kosultantem Play z działu promocji/utrzymania klienta. Obecnie mam:
-abo 25 zł w tym: 10 GB internetu i nielimitowane do wszystkich rozmowy i smsy.

W zasadzie zależy mi tylko na tym żeby było więcej internetu (najlepiej jak ktos kilka postów wyżej napisał 20 GB za 25 zł :) )
Tymczasem zaproponowano mi:
1. Wszystko no-limit za 35 zł w tym internet 20 GB lub
2. Wszystko no-limit za 30 zł w tym internet 15 GB.

Co sądzicie? Da się wydrzeć od nich abo 25 zł i 20 Gb internetu? Czy tylko to co powyżej? Konsultant mówił że nic więcej nie wymodzi... Ten abo 30 zł i 15 GB nawet nie jest zły ale jak ktos wspomniał wyżej ze miał za 25 zł i 20 GB ....
 #1127600  autor: Karlos20
 31 sty 2022, 21:51
bonas: odpuść sobie Play abonament. To już sam Flex daje o 5GB więcej neta + Social Pass, nie mówiąc o innych ofertach. a2mobile za 19,90 daje to samo, co w abo Play z lejkami, tyle, że bez roamingu w UE.
Sam miałem identyczną ofertę, co Ty, gdy też tak mnie zlali jak Ciebie, przeniosłem się do Orange Flex. Nie żałuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127601  autor: ogromny
 31 sty 2022, 22:25
bonas pisze:
31 sty 2022, 20:24
Własnie jestem po rozmowie z kosultantem Play z działu promocji/utrzymania klienta. Obecnie mam:
-abo 25 zł w tym: 10 GB internetu i nielimitowane do wszystkich rozmowy i smsy.

W zasadzie zależy mi tylko na tym żeby było więcej internetu (najlepiej jak ktos kilka postów wyżej napisał 20 GB za 25 zł :) )
Tymczasem zaproponowano mi:
1. Wszystko no-limit za 35 zł w tym internet 20 GB lub
2. Wszystko no-limit za 30 zł w tym internet 15 GB.

Co sądzicie? Da się wydrzeć od nich abo 25 zł i 20 Gb internetu? Czy tylko to co powyżej? Konsultant mówił że nic więcej nie wymodzi... Ten abo 30 zł i 15 GB nawet nie jest zły ale jak ktos wspomniał wyżej ze miał za 25 zł i 20 GB ....
A próbowałeś na chat poprosić o kontakt osoby która ma ofertę taka a taka? Pewnie nie? Więc zacznij od tego na oferty z chat szkoda czasu. Mnie tylko zaskoczyli tym że po złożeniu wniosku na trzech nr 0 kontaktu. Tylko SMS że jak bym się rozmyślił to proszą o kontakt. Pozdrawiam
 #1127608  autor: chocostars
 01 lut 2022, 10:01
Hej.
Mam umowę na osobę prywatną.
- 4 numery - na każdym wszystko no limit + po 12GB internetu
- a do tego gratis karta z internetem 5GB (nie wiem ile trzeba płacić po przekroczeniu, bo czasami nawet jej nie odpalam)
Za wszystko razem płacę miesięcznie jedynie 80zł.
Umowa na czas nieokreślony.
Play ciśnie na przedłużenie umowy, ale ich oferta jest żenująca.
Proponują 35zł za każdą z 4 kart i likwidacja tej karty internetowej 5GB.
Czyli zamiast 80zł mam płacić 140zł i mieć praktycznie to samo?
Słabe to.
Czy w cenie do 100zł jest szansa na otrzymanie większej ilości internetu dla tych 4 numerów? Dodatkowej kart internetowej w sumie nie potrzebuję.

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1127620  autor: ciacha87
 01 lut 2022, 14:46
bonas pisze:
31 sty 2022, 20:24
Własnie jestem po rozmowie z kosultantem Play z działu promocji/utrzymania klienta. Obecnie mam:
-abo 25 zł w tym: 10 GB internetu i nielimitowane do wszystkich rozmowy i smsy.

W zasadzie zależy mi tylko na tym żeby było więcej internetu (najlepiej jak ktos kilka postów wyżej napisał 20 GB za 25 zł :) )
Tymczasem zaproponowano mi:
1. Wszystko no-limit za 35 zł w tym internet 20 GB lub
2. Wszystko no-limit za 30 zł w tym internet 15 GB.

Co sądzicie? Da się wydrzeć od nich abo 25 zł i 20 Gb internetu? Czy tylko to co powyżej? Konsultant mówił że nic więcej nie wymodzi... Ten abo 30 zł i 15 GB nawet nie jest zły ale jak ktos wspomniał wyżej ze miał za 25 zł i 20 GB ....
Czy w tych abonamentach w cenie jest jakiś pakiet GB w unii? Czy nie obejmuje?
 #1127641  autor: bonas
 01 lut 2022, 20:40
ogromny pisze:
31 sty 2022, 22:25
bonas pisze:
31 sty 2022, 20:24

Co sądzicie? Da się wydrzeć od nich abo 25 zł i 20 Gb internetu? Czy tylko to co powyżej? Konsultant mówił że nic więcej nie wymodzi... Ten abo 30 zł i 15 GB nawet nie jest zły ale jak ktos wspomniał wyżej ze miał za 25 zł i 20 GB ....
A próbowałeś na chat poprosić o kontakt osoby która ma ofertę taka a taka? Pewnie nie? Więc zacznij od tego na oferty z chat szkoda czasu. Mnie tylko zaskoczyli tym że po złożeniu wniosku na trzech nr 0 kontaktu. Tylko SMS że jak bym się rozmyślił to proszą o kontakt. Pozdrawiam
To była własnie rozmowa nie przez chat tylko kilkukrotnie przełączana az do niby działu promocji/utrzymania klienta. No i w sumie to nie wiem czy sie zgadzac, nawet te 15 GB by mi moze starczylo ale jakby bylo za 25 zł brutto to by było ideolo :D

edit: jeszce co ważne, umowa jest na 24 mies a nie na czas nieokreślony jak dotychczas miałem
 #1127659  autor: ogromny
 02 lut 2022, 12:45
Zrób tak jak pisałem, DUK nie łączy się przez chat. NAPISZ ŻE PROSISZ O TELEFON Z KIMŚ KTO BĘDZIE MIAŁ TĄ I TĄ OFERTĘ BEZ ZOBOWIĄZANIA I TYLE!!! Nic więcej nie kombinuj . Przez chat nic więcej nie dostaniesz
 #1127679  autor: musiolek
 03 lut 2022, 06:22
angelber pisze:
31 sty 2022, 18:04
Za 50 zł netto masz za 2 numery w Play dla firm po 20GB Internetu z lejkiem + 100 GB Internetu też z lejkiem. Dostaniesz nawet bez składania wypowiedzenia wystarczy rozmowa z GU.
Możesz napisać coś więcej, np. podać regulamin tej oferty GU?

Pisałem na chat z ludźmi rzekomo z GU i w żadnym wypadku nie było szans na taką ofertę.
Wybrałem chat, a nie rozmowę telefoniczną bo choć to ja użytkuję te 3 numery to są one zarejestrowane na firmę mojej koleżanki. Nie wiem czy do przedłużenia umowy wystarczy znać dane firmy plus hasło abonenckie czy trzeba być właścicielem umowy. Wiem, że kiedyś wystarczyło znać nazwę firmy, nr telefonu i hasło abonenckie.

PS.Wie ktoś dokładnie jak wygląda kwestia wypowiedzenia przy okresie rozliczeniowym od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca? Jeśli wypowiem umowę 4 lutego to telefon zostanie zlikwidowany w okolicach 4 marca czy dopiero z końcem marca? Pytam bo konsultant twierdzi, że numer wyłączą mi już na początku miesiąca, ale faktura zostanie naliczona za cały okres rozliczeniowy czyli do końca miesiąca. Moim zdaniem umowa powinna zostać rozwiązana dopiero z końcem marca i do końca marca powinien zostać naliczony abonament. Jednak mogę się mylić dlatego proszę o pomoc...
 #1127708  autor: musiolek
 03 lut 2022, 16:18
ogromny pisze:
03 lut 2022, 09:32
Wybrałeś chat to masz odpowiedź, GU nie działa na chat. Jeżeli jesteś po okresie zobowiązania to wypowiedzenie 30 dni a nie okres rozliczeniowy.

Więc jak skutecznie złapać kogoś z GU? Jak można się do nich dodzwonić jeszcze przed złożeniem wypowiedzenia?

Mogę w jakiś sposób przedłużyć umowę jeżeli znam wszystkie dane, łącznie z hasłem abonenckim, ale numer jest zarejestrowany na firmę koleżanki?
Ostatnio zmieniony 03 lut 2022, 22:10 przez musiolek, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1127725  autor: angelber
 03 lut 2022, 20:48
Jeżeli umowa jest na kobietę a dzwoni mężczyzna to jasne że nic nie można zrobić, jedyna opcja to żeby koleżanka przekazała cię do słuchawki, ale musi się to odbyć w jednej rozmowie. wtedy możesz umówić się na konkretne warunki a resztę formalności powinna przejść koleżanka. Jeżeli chodzi o umowę to nazywa się chyba Replay s dla firm z rabatem na 28msc. 100 GB Extra (lub bez extra, nie pamiętam). Wspomnę też że jeżeli chodzi o oferty biznesowe z GU to zupełnie coś innego niż oferty dla klientów indywidualnych, z powodu ich ilość, sporo konsultantów może nie znać wszystkich.
  • Strona 37 z 51
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 51
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 51