DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 51
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 51
 #1091132  autor: krecik6667
 02 mar 2020, 07:46
Panowie i Panie, jezeli też tu są. Według mnie nie ma sensu wydzwaniac. Mi play w ostatnim miesiącu wysłał SMS, ze proponują mi wspomniane wyżej abonamenty za 25 i 20 zł i wystarczy, ze wtedy zadzwonie. Ja jednak z tego nie skorzystałem. Wiec może warto po prostu poczekać. SMS przyszly w ostatnim miesiącu umowy.
 #1091237  autor: perdos1
 04 mar 2020, 17:27
@krecik6667

Zdecydowanie warto.
Kolejna umowa przedłużona. Abonament 330 zł/msc za 3 numery + internet mobilny, umowa do 30.06.2020. Wczoraj złożone wnioski o przeniesienie numeru do Orange Flex. Kilka godzin po złożeniu wniosku przyszedł SMS z ofertą 25GB/25zł. Zadzwoniłem pod 730 300 300, tam przełączyli mnie dwukrotnie aż w końcu trafiłem do DUK. W DUK otrzymałem informację, że oferta nie jest dostępna, ale z racji tego, że dostałem takiego smsa to ją odblokują. Po godzinie dostałem telefon od tego samego konsultanta z odblokowaną ofertą 25GB/25 zł i 12GB/20 zł. Przedłużyłem 3 numery w opcji 12GB/20 zł na czas nieokreślony i kartę do internetu w ofercie Karta Zapasowa 5GB/0 zł.

Pamiętajcie, że przechodząc z droższej oferty na tańsza bardziej opłaca się wybrać tradycyjny sposób rozliczenia niż opcję prosty rachunek. W tradycyjnym sposobie przy zmianie warunków umowy dostaniemy zwrot nadpłaty starego abonamentu od momentu wejścia w życie nowych warunków do końca okresu rozliczeniowego. W przypadku opcji prostego rachunku nie będzie korekty i po prostu nowe opłaty zostaną naliczane od nowego okresu rozliczeniowego.

Podsumowując, pozostałe zobowiązanie mojej starej umowy, które anulowałem to około 1288 zł. Nowe zobowiązanie (umowa na czas nieokreślony) to trochę ponad 60 zł.
 #1091416  autor: wurt
 08 mar 2020, 20:37
17 maju kończy mi się umowa na 3 numery w ofercie RODZINA STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi.
Myślę nad przeniesieniem tych numerów (dodatkowo będzie jeszcze 1 numer) do Orange Flex Rodzina.
Każdy z numerów wykorzystuje internet max 10 GB.
Dodatkowo potrzebuję dodatkową kartę sim do modemu w samochodzie tylko z transferem danych(radio na androidzie) Z tego co wyczytałem jest możliwość dołożenia sim do danego numeru w FLEXie która tylko będzie pobierała dane.

Wychodzi mi zatem w Oange 100 zł za 4 numery (no limits + 15GB) z łatwym zarządzaniem przez aplikacje plus karta do radia samochodowego.

Coś lepszego jest do wynegocjowania w Play bądź innej sieci?
Wysyłać wypowiedzenie, zgłosić przeniesienie do innej sieci? Co radzicie :D
 #1091432  autor: pakierhakierxd
 09 mar 2020, 09:05
mozesz strone ;)
ja robilem poprzez strone do Plush jak bylem w Play Next a jednak zrezygnowalem i przeszedlem na do Redbull Mobile na abo ;)
moze po 3 mc dadza 25 gb ;)
mam sentyment do Playa ;)
tym bardziej ze tu gdzie mieszkam ma najbardziej rozbudowana siec ...

Pozdrawiam :)
 #1091436  autor: iphoneski
 09 mar 2020, 10:36
Numer przenosisz na stronie operatora do którego przechodzisz i ten operator załatwia wszystko z Play. Np do Flex przenosisz w ich aplikacji.
 #1091440  autor: bbiskup1
 09 mar 2020, 14:26
Wszystko jasne, dziękuję.
Aktualnie mam jeden numer w abo no limit + 10 GB lejek za 25. Do tego mam kartę córki i chciałbym ją przenieść na abo na tych samych warunkach i Play robi problemy.
Umowę już wypowiedziałem i zastanawiam się co teraz zrobić, bo oferta Orange Flex wydaje się bardzo atrakcyjna.
Jakie jest Wasze zdanie?
 #1091509  autor: Lurimio
 12 mar 2020, 00:00
Witam

A czy może ktoś orientuje się czy przy przedłużeniu umowy w taryfie Play Homebox jest szansa na jakiś rabat czy raczej są dostępne tylko opcje widoczne na stronie i nie ma szans na obniżenie wysokości abonamentu ?
 #1091599  autor: Karlos20
 13 mar 2020, 15:00
Przy Play Homebox nie będzie rabatu. Poza tym rozbij sobie te 75 zł na 2 części, gdyż Homebox składa się z dwóch kart SIM:
> internetowej, czyli paka 150GB neta (potem 1 mbps lejek)
> głosowej, gdzie masz pełne no-limity + 35GB (w pierwszym roku umowy 70GB) na pełnej prędkości, potem lejek 1 mbps. W tym otrzymujesz dodatkowo TIDAL na 6m (można wyłączyć), Amazon Prime Video na 6m (można wyłączyć), telewizję Play Now w komórce/tablecie/laptopie niezjadającą neta na obu kartach. No i roaming w UE.
Za to wszystko zapłacisz tylko 37,50 zł za kartę SIM. Oferta atrakcyjna, sam bym wziął, gdyby nie opcja nielimitowanego internetu LTE 60 mbps w T-Mobile.
Teraz rozumiesz, czemu Homeboxa nie rabatują.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091745  autor: Karlos20
 16 mar 2020, 12:32
W skrócie w ramach SOLO Premium 12GB otrzymujemy no-limity na rozmowy, SMS i MMS + 12GB neta + net w UE (ok 2,1GB). Dodatkowo TV PLAY NOW na smartfonie/tablecie/komputerze z pakietem podstawowym, niezjadającym neta na karcie Play.
Po 12GB net jest odcinany, dodatkowy pakiet to 5 zł za 1GB.
Polecam polować na opcje 25GB za 25 zł, bądź 10GB z lejkiem 1 mega też za 25 zł. Jeśli takich opcji nie zaoferują, sugeruje odejść z Play do innej sieci.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091879  autor: posmak77
 17 mar 2020, 20:52
Obecnie mam FORMUŁA SOLO M za 25zł z 10GB na czas nieokreślony i zastanawiam się jak zwiększyć GB w podobnej cenie miesięcznie.
Podpowie ktoś jak to zrobić? Wysłanie wypowiedzenia telefon do DUK coś da ?
Jak to wygląda w tym momencie ?
 #1091882  autor: Karlos20
 17 mar 2020, 21:07
posmak77: czy w tej ofercie masz po 10GB lejek 1 mbps? Sprawdź w Play24 takie informacje, jakie masz dodatkowe pakiety jeśli nie chcesz zmieniać oferty.
W innym wypadku przemyśl przedłużenie umowy, ale dobrze się zastanów, czy warto mieć ciągle dostępnego neta z ewentualnie niższą prędkością po 10GB lub blokadę neta po np. 12 czy 25GB w nowszych taryfach.
Pamiętaj, że trzeba się trochę namęczyć, aby taką ofertę dostać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091886  autor: Karlos20
 17 mar 2020, 21:32
posmak77: no to masz dwa wyjścia: zostać i mieć tak jak jest, albo przedłużyć umowę z większym pakietem GB, ale bez lejka 1 mbps.
Zostając i żeby mieć więcej neta na pełnej prędkości, można dokupić pakiet "Odnowienie prędkości" za 15 zł, wówczas na kolejne 10GB net będzie działał bez lejka. Niestety, zwiększysz sobie kwotę na rachunku do 40 zł, a za 30 zł dostajesz aż 30GB w konkurencyjnym Orange Flex wraz z serwisami niezjadającymi GB.
W nowej ofercie dla przedłużających za 25 zł, aż 25GB, ale po ich wykorzystaniu internet przestanie działać, dodatkowy 1GB to wydatek 5 zł. 26GB za 30 zł vs. 30GB + Social Pass za 30 zł w Orange Flex - wybór jest prosty...
Przy obecnej opcji za 25 zł masz neta bez limitu danych, ale po 10GB zwolni do 1 mega, co pozwala na wiele rzeczy. Na pewno na więcej, niż na nieciekawych lejkach u konkurencji typu 8/16/32/64 kbps.
Wybór należy do Ciebie.

Ja też miałem taki dylemat do końca października 2019, kiedy kończyła mi się umowa w Play, nie mieli dla mnie oferty, a po 2 tygodniach, reszta miesiąca na 1 mbps to była jednak męczarnia... Skoro Play nie poszedł mi na rękę, postanowiłem opuścić tą sieć.
Mam Flexa za łącznie 30 zł (25 zł to no-limity + 15GB + Social Pass + 5 zł Music Pass), a net starczy mi na cały miesiąc, a nawet 1GB zostanie na ostatni dzień miesiąca :) Bez faktur i umowy terminowej. Tego Play mi nie dał.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1092518  autor: Notoib
 30 mar 2020, 09:49
Jesli złoże wniosek o przeniesienie nr z Play do Orange ( flexa chyba bede bral) to czy Ci z Play beda próbowali mnie zatrzymać? Dadzą jakas specjalna ofertę?

Kolejne pytanie moze ktos wie jak jest z zasięgiem sieci Orange w porownaniu do Play? (Woj. Podlaskie)
 #1092520  autor: Karlos20
 30 mar 2020, 11:30
Notoib: tak, od razu zaczną proponować "specjalną" ofertę. 3 opcje już były opisywane w tym wątku (przewiń o kilka podstron tego tematu), czyli 25GB (bez lejka) + no-limity za 25 zł, 12GB (bez lejka) + no-limity za 20 zł i 10GB (z lejkiem 1 mbps) + no-limity za 25 zł.
Kup starter nju mobile za 4 zł - nju to też Orange, zarejestruj i pokorzystaj kilka dni. Na pewno odczujesz różnicę w prędkości neta, a po zakończeniu połączenia głosowego nie wyrzuci Cię na roaming krajowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 9 z 51
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 51
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 51