DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 46 z 51
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 51
 #1144218  autor: Karlos20
 24 lut 2023, 23:41
potulak: z Netboxem (szczególnie te wyższe/droższe opcje z urządzeniem) dostajesz teraz faktycznie nielimitowanego neta (bez lejków po określonym limicie) na czas 24-miesięcznej umowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145455  autor: zito
 12 mar 2023, 13:50
RePlay Solo S 3.0 Premium 30 GB II
(inny wariant to 12GB za 20PLN)
- 25 pln za 30 GB
- brak dostępu do 5G
- jest na 24m (albo i nie)
- ma wbudowaną klauzulę inflacyjną (od >= 3%)
- przekierowania poza Play są płatne (w ramach nadal nie)
- jest zapis o możliwości zmiany warunków po zakończeniu okresu minimalnego (fundamentalna niezmianialność warunków była kiedyś istotnym plusem Playa!)

Pozdrowienia
 #1146034  autor: gmpl74
 20 mar 2023, 13:51
Ja nadal bujam się z ofertą no-limit i 10 GB za 25 zł na czas nieokreślony, dzwonili do mnie co prawda naście razy, ale nie widzę sensu zmieniać nic. Mam lejek, na którym da się oglądać nawet filmy. 30GB, nie robi mi różnicy, brak dostępu do 5G? No cóż inni dają nawet do ofert na kartę i bez łaski, Play nadal stawia maszty 4G, więc 5G brzmi mało przekonująco, zresztą musiałbym zmienić specjalnie smartfona. Obowiązuje mnie regulamin, na poprzednich warunkach. Klauzuli inflacyjnej nie mam. Pani oferowała mi nawet korzystniej światłowód, nie sprawdzając, że u mnie było UPC, więc nie mogę skorzystać, zresztą mam 1Gb/s w cenie, w której oferują 600Mb/s. Czy tylko ja mam wrażenie, że oferty no-limit zmieniły wszystko? Co mogą telekomy zaoferować teraz? 2x no-limit? 3x no-limit? 100GB-200GB? neta, którego mało który posiadacz smartfona jest w stanie wykorzystać? Chyba, że zrezygnuje np. z domowego i do użytku np. w komputerze stacjonarnym, czy laptopie będzie wykorzystywał ten ze smartfona? A co dalej?
 #1146037  autor: iphoneski
 20 mar 2023, 15:01
@gmpl74
Teras oferuje się usługi dodatkowe w ramach abonamentu, bo tak jak napisałeś, milion giga nikt nie potrzebuje i ciężko na to nabrać klienta. Gdy ja miałem ten abonament, dali mi Tidal na 2 lata.
 #1146709  autor: Ruben
 31 mar 2023, 13:10
To utrzymaniowa taryfa o nazwie Solo S II, na czas nieokreślony. Jeszcze jest, a napewno była, bo taką propozycję miałem za 25 pln z 30GB na 24 m-ce a niektórym Forumowiczom proponowano nawet na czas nieokreślony.
 #1147209  autor: V4NzI
 05 kwie 2023, 16:08
mbukowski91 pisze:
16 gru 2022, 11:55
Ten Play to jakaś kpina. Mam u nich dwa abonamenty DUET L ( nielimitowane rozmowy, smsy i po 70 gb internetu na kartę). W ramach przedłużenia oferty proponują mi to samo tylko internet po 120 GB na kartę za cenę 95 zł. Tymczasem ta sama oferta na stronie www dla nowego klienta opiewa na kwotę 80 zł. Kontaktowałem sie kilkukrotnie na czacie i z działem obsługi klienta, nie byli w stanie zaproponować nic lepszego niż to co mi oferują w opcji przedłużenia. Na pytanie czemu mam finansowo mniej korzystną ofertę mimo że jestem od blisko 5 lat ich klientem odpowiedzieli że inflacja i polityka firmy xDD Poprosiłem z dwa razy o kontakt z działem promocji mając nadzieję na lepsze warunki finansowe. Do tej pory nikt nie oddzwonił. Dla mnie to przejaw braku szacunku i chęci zatrzymania klienta. W weekend przejdę się jeszcze do salonu Play,jeśli tam również zderze się z ściana to pisze wypowiedzenie umowy.
Udało Ci się coś ciekawego załatwić?
Też mam duet z tym, że M i oferta przedłużeniowa jak dla klienta z ulicy (no limit + 120gb za 95 pln) tylko jakbym chciał telefon dobrać to płać Pan na start 2000 gdzie klient z ulicy płaci 499 (galaxy s23) xD
Zastanawiam się czy jest szansa zejść do 60pln za 2x no limit 120gb czy pora się pożegnać .
 #1147325  autor: tarinQ
 07 kwie 2023, 08:19
Cześć!
Na jednym z numerów mam "starą" ofertę za 25 PLN Brutto z No-limit oraz 10 GB net - jest tam chyba lejek 1 Mb/s z tego co kojarzę.

Czy odnawiał ktoś ostatnio umowę i podobnych cenach? Głównie interesuje mnie większa ilość Internetu w pełnym zakresie.

- czy w nowszym pakiecie dalej jest lejek?
- czy coś się pozmieniało w rozliczeniach Internetu za granicą w UE? czy jest tak jak w moim pakiecie.
- Miło jak będzie 5G, czy to osiągalne?

Jak ktoś ma regulamin i może podesłać na priv - dzięki;)

/edit
na www znalazłem ofertę na kartę
30 zł / mies. - 30 GB
35 zł / mies. - 40GB, z pełną prędkością bez limitu GB [5G]
 #1147336  autor: Karlos20
 07 kwie 2023, 09:14
tarinQ: taniej będziesz mieć w Vectrze. Ten sam zasięg, też bez limitu + GB na pełnej prędkości, GB w UE, lejek 1 mbps poza pakietem szybszego neta i wstęp do 5G.
Ciśnij dział utrzymania Playa aby się bardziej postarali.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147356  autor: tarinQ
 07 kwie 2023, 12:34
Karlos20 pisze:
07 kwie 2023, 09:14
tarinQ: taniej będziesz mieć w Vectrze. Ten sam zasięg, też bez limitu + GB na pełnej prędkości, GB w UE, lejek 1 mbps poza pakietem szybszego neta i wstęp do 5G.
Ciśnij dział utrzymania Playa aby się bardziej postarali.
Ja jeszcze nie rozmawiałem z Play, czekam na info - co kto uzyskał i co się dało załatwić.
Wolę zostać w Play, nie chcę zbytnio przenosić numeru. Karta też trochę problematyczna - trzeba pilnować etc.
 #1147523  autor: Karlos20
 11 kwie 2023, 09:45
tarinQ: samemu musisz dzwonić, nie licz na to, że ktoś od razu podpowie jaką ofertę dostaniesz, wiele osób znajdując lepsze rozwiązania uciekła z Play - bo nie dbają o stałego klienta (sam się o tym przekonałem, poza tym rychło w czas z tej sieci zrezygnowałem na rzecz Orange z prostej przyczyny - coraz bardziej fatalne działanie neta w moim mieście).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147552  autor: pszprega
 11 kwie 2023, 21:00
Witam. Mam takie pytanko a szczególnie do Ciebie @Karlos20. Czy opłaca się przedłużyć umowę z telefonem Xiaomi Redmi Note 11 ale wpłacając kaucję w kwocie 1000zl która po pasie 3 lub 6 miesięcy zostanie mi zwrócona? Też właśnie jeśli o kaucję chodzi to po jakim czasie zwrócą w końcu 3 czy 6 miesięcy? 🙂 Bo i w salonie i na czacie inaczej twierdzą... 🙂
 #1147572  autor: Karlos20
 11 kwie 2023, 22:37
pszprega: Telefon lepiej kupić poza operatorem w elektromarkecie (jest pełno promocji ratalno-zniżkowych). Chyba wiadomo dlaczego (u operatora ryzyko blokady telefonu gdy spóźnimy się z płatnością na czas).
Kwota kaucji zależy od decyzji operatora - a salon i czat to odrębna obsługa i kanały sprzedażowe. Czat/online może mieć mniejszy rygor, bo online dają delikatnie lepsze oferty.
Polecam dopytywać dalej u innych konsultantów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147833  autor: Prezesek
 15 kwie 2023, 08:16
Dzień dobry,

Planuję przenieść 7-8 numerów do Play na firmę - orientujecie się, czy mogę liczyć na coś więcej niż drugi numer za 0 zł? Chyba wychodzi na to, że bardziej opłaca się karta.. problem jest taki, że łącznie mam 19 kart SIM i nie wyobrażam sobie pilnować każdej karty pracownika z osobna ;)

Tak, wiem piszę wątku przedłużenia, ale widzę, że tutaj jesteście najaktywniejsi.

Miłego weekendu!
 #1147848  autor: TomLee
 15 kwie 2023, 13:48
Prezesek pisze:
15 kwie 2023, 08:16
Dzień dobry,

Planuję przenieść 7-8 numerów do Play na firmę - orientujecie się, czy mogę liczyć na coś więcej niż drugi numer za 0 zł? Chyba wychodzi na to, że bardziej opłaca się karta.. problem jest taki, że łącznie mam 19 kart SIM i nie wyobrażam sobie pilnować każdej karty pracownika z osobna ;)

Tak, wiem piszę wątku przedłużenia, ale widzę, że tutaj jesteście najaktywniejsi.

Miłego weekendu!
Możesz przenieść numery do Vectry, która korzysta z infrastruktury Playa i działa praktycznie jak taryfa Playa. Nie mają oferty dla firm, ale są atrakcyjni cenowo 14,99 zł za numer. Przy większej ilości pewnie można coś wynegocjować. Wszystkie numery będziesz mieć na jednym rachunku na osobę fizyczną , możesz więc 50% zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.
 #1147895  autor: Ruben
 16 kwie 2023, 17:24
Prezesek pisze:
15 kwie 2023, 08:16
Dzień dobry,

Planuję przenieść 7-8 numerów do Play na firmę - orientujecie się, czy mogę liczyć na coś więcej niż drugi numer za 0 zł? Chyba wychodzi na to, że bardziej opłaca się karta.. problem jest taki, że łącznie mam 19 kart SIM i nie wyobrażam sobie pilnować każdej karty pracownika z osobna ;)

Tak, wiem piszę wątku przedłużenia, ale widzę, że tutaj jesteście najaktywniejsi.

Miłego weekendu!
Przy takiej ilości kart kontaktuj się z doradcą biznesowym a nie przez zwykły salon. Doradcy mają lepsze oferty.
 #1147952  autor: Prezesek
 17 kwie 2023, 18:58
Cześć,

Jak wspomnieliście, tak zrobiłem. Oferta jak niżej:

Pierwsze 3 karty SIM 109 zł razem netto,
4-8 - 19,99 zł netto,
>8 - 14,99 zł netto

Total, przy 10 kartach SIM: 240 zł netto - po uwzględnieniu rabatu: 18 zł miesięcznie za kartę SIM.
Brak opłaty aktywacyjnej, pierwsze 6 miesięcy za 0 zł dla wszystkich kart, umowa 24 miesiące.
No limit + 120 GB oraz osobna karta Internetowa 200 GB.

Cennik telefonów na dość dobrych warunkach np. IP 14 PRO MAX 128 za 6k brutto, ale nie skorzystam.
 #1148160  autor: tarinQ
 20 kwie 2023, 16:00
Czy przedłużał ktoś ostatnio abonament w Play, lub renegocjował ofertę?

Czy udało się komuś ostatnio dostać
Replay SOLO M 50GB 5G za 40 PLN ? Albo inny abonament z 5G?
 #1148168  autor: Pijo
 20 kwie 2023, 17:14
tarinQ pisze:
20 kwie 2023, 16:00
Czy przedłużał ktoś ostatnio abonament w Play, lub renegocjował ofertę?

Czy udało się komuś ostatnio dostać
Replay SOLO M 50GB 5G za 40 PLN ? Albo inny abonament z 5G?
Przenoszę numer z Play do Vectry i Play dzwonił do mnie. Oferował tę ofertę 50gb za 40zl z 5g. Kilka dni temu.
  • Strona 46 z 51
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 51
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 51