DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 51
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51
 #1132874  autor: Karlos20
 26 cze 2022, 16:23
gmpl74: taniej z takimi warunkami będziesz mieć w Vectrze. Do tego 3 miesiące po 1 zł, później 14,99.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133203  autor: angelber
 02 lip 2022, 08:29
pszprega pisze:
26 cze 2022, 00:50
Witam. Mam kilka pytań jeśli chodzi o sieć Play ponieważ już długo się nią nie interesowałem ponieważ byłem w innej sieci. A więc niedawno podpisałem nowe umowy na abonament(sama karta sim)i tv box póki co posiadam ofertę Solo M 5G wszystko bez limitu i 60GB neta. Na ile przed końcem umowy można ją przedłużyć najlepiej z telefonem? Czy w przypadku kiedy przedłuża się umowę są większe szanse na dobranie urządzenia niż na początku nowej umowy? Chodzi mi o weryfikację płatnicza właśnie z tego względu nie mogłem niestety dobrać telefonu tylko sama kartę sim przy podpisywaniu nowej umowy. Czy ofert na przedłużenie umowy pojawia się w aplikacji play24? Kolejna sprawa czy jest to prawda że po 6 opłaconych fakturach można dobrać sobie u nich jakiś sprzęt do obecnie posiadanej umowy na raty i że niby można zrobić to tylko w salonie? 😉 Kiedy też ewentualnie można dobrać kolejna sama kartę sim z internetem jeśli opłaca się faktury? Bo póki co nie mogę wziąść nawet samej karty sim ponieważ podpisywałem z nimi niedawno umowy. Z góry dziękuję za odpowiedź i sorki ze nie do końca ten temat co ma być i nieodpowiedni dział ale to mój pierwszy post na tym forum więc muszę się wszystkiego dokładnie nauczyć tu 😉 Jeśli będę miał jeszcze jakieś pytania na pewno będę pisał.
Z telefonem możesz próbować praktycznie chwilę po podpisaniu umowy, będzie to wyglądać tak że zostanie na ten numer przedłużona umowa o 24 miesiące (bez sumowania z obecną ilością miesięcy) na tych samych warunkach. Co do szans są identyczne zawsze musi przyjść weryfikacja z BIK, jeżeli się martwisz o to możesz poprosić żeby wyłączyli ci tą zgodę na czas podpisywania umowy, potem jak się uda dzwonisz na infolinię i włączasz ponownie żeby rabat 5zł bym aktywny. Co do kolejnej
Karty SIM, to zależy od umowy, jeżeli nie masz oferty rodzina to musisz już się na miejscu orientować czy coś jest możliwe na ten moment
 #1133328  autor: Burito
 04 lip 2022, 15:26
Witam, mam w sieci Play 3 telefony w umowach na czas nieokreślony za 25 zł miesięcznie, po 10 GB internetu i nielimitowane rozmowy i sms/mms.
Chciałbym przenieść do Play kolejny numer 4 i myślicie, że na tym przejściu dostałbym taką podobną ofertę ?
 #1133478  autor: Karlos20
 06 lip 2022, 19:48
Burito: gdyby to nie było na tym samym zasięgu co macierzysty Play, to być może byśmy mniej pisali o promocji Vectry komórkowej, i to jeszcze w tym wątku...
Play + roaming krajowy z Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133646  autor: sebap
 11 lip 2022, 11:19
Witajcie.

Mamy obecnie z żoną 2x abonament w RBM bez telefonu za 30zł, sms, mms i rozmowy bez limitu, umowa na czas nieokreślony.
Dziś dostałem maila od Play:

Poniżej przedstawiamy Ci propozycję najkorzystniejszej oferty przygotowanej dla naszych stałych klientów.

Dla numeru 48XXXXXXXXX przygotowaliśmy ofertę "RePlay SOLO II 2.0 8GB" z umową na 25 mies.1a W ofercie za 45zł miesięcznie po rabatach2 otrzymujesz:
• Nielimitowane sms-y/mms-y do wszystkich sieci komórkowych
• Pakiet 8 gb
• Nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne
W ramach powyższej propozycji przysługuje zakup nowego urządzenia w cenie już od 1 zł. Jeśli chcesz poznać inne oferty, skontaktuj się z nami.

Dla numeru 48XXXXXXXXX przygotowaliśmy ofertę "RePlay SOLO II 2.0 8GB" z umową na 25 mies.1a W ofercie za 45zł miesięcznie po rabatach2 otrzymujesz:
• Nielimitowane sms-y/mms-y do wszystkich sieci komórkowych
• Pakiet 8 gb
• Nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne
W ramach powyższej propozycji przysługuje zakup nowego urządzenia w cenie już od 1 zł. Jeśli chcesz poznać inne oferty, skontaktuj się z nami.


Czy oni są normalni?
 #1133647  autor: saqs
 11 lip 2022, 12:06
nie są normalni :)))

Ja do tej pory korzystałem z "RePlay SOLO z rabatem na abonament III (24)"
Płacę 35zł + 20GB net + nielimitowane rozmowy i smsy.

A oni zaproponowali na przedłużenie umowy abonament 60 zł (60gb netu + reszta to samo)
Po prostu śmiech na sali.

Dopiero po złożeniu wypowiedzenia w końcu zadzwonił ktoś normalny i zaproponował do wyboru:
1 . 50GB net + nielimitowane rozmowy i smsy za 40 zł
2. 100GB net + nielimitowane rozmowy i smsy za 55zł

Chyba już za wiele więcej nie wycisnę :))
 #1133666  autor: Karlos20
 11 lip 2022, 15:54
mirekm35: ta opcja nie ma 5G. Nie licz na to.

sebap: to już RBM nie oferuje większej ilości GB w SieMa Abonament only SIM? Znajoma z pracy ma abo za 30 zł - po przedłużeniu na rok czasu i ma 20 GB w podstawie zamiast 15 (Play może dać więcej GB na przedłużenie umowy, niż jest to w nominalnej ofercie). GB niewykorzystane przechodzą na kolejne 2 okresy rozliczeniowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133675  autor: sebap
 11 lip 2022, 22:00
Karlos20 pisze:
11 lip 2022, 15:54
sebap: to już RBM nie oferuje większej ilości GB w SieMa Abonament only SIM?
Nie, było 10GB i niewykorzystany przechodzi na 3 kolejne okresy rozliczeniowe ale mnie akurat na internecie nie zależy, korzystam sporadycznie z mobilnego.
 #1133678  autor: Karlos20
 11 lip 2022, 23:10
sebap: standardowo są teraz w RBM only sim dwie opcje: bezterminowa z 10 GB, lub z 15 GB z umową na rok. Koszt 30 zł, a net przechodzi na kolejne 2 okresy rozliczeniowe. Przy przedłużeniu umowy mogą dać więcej GB, jeśli oferta się podoba. Może warto ponegocjować na infolinii 790 666 666?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133690  autor: sebap
 12 lip 2022, 08:57
W naszej umowie przechodzi na 3 kolejne okresy rozliczeniowe więc chyba lepiej? Poza tym nigdy nie wiadomo co wyskoczy więc odpowiada mi umowa na czas nieokreślony. Internetu więcej nie potrzebuję, przynajmniej na tą chwilę?
 #1133717  autor: Karlos20
 12 lip 2022, 23:47
sebap: jakby co w SieMa na abonament są fajne, 3 usługi dodatkowe z netem z lejkiem 1 mbps -
> Odnowienie prędkości za 15 zł (+10 GB na pełnej prędkości) jednorazowo
> pakiet Nielimitowane GB w smartfonie (10 GB) za 20 zł/mc lub,
> cykliczny pakiet 10 GB za 15 zł/mc.
Więcej w Play24.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133805  autor: Cichy51
 14 lip 2022, 22:47
saqs pisze:
11 lip 2022, 12:06
nie są normalni :)))

Dopiero po złożeniu wypowiedzenia w końcu zadzwonił ktoś normalny i zaproponował do wyboru:
1 . 50GB net + nielimitowane rozmowy i smsy za 40 zł
2. 100GB net + nielimitowane rozmowy i smsy za 55zł

Chyba już za wiele więcej nie wycisnę :))
Oferta za 55 czyli Replay SOLO L 100GB to jest najwyższa oferta na czas nieoznaczony. Wyższej oferty nie ma.
 #1133866  autor: pakierhakierxd
 17 lip 2022, 08:07
Ciekawe czy w tych ofertach jest 5g :)
po prostu w Play Odnowa za 35 mam 20 gb i 5g :P
w Formula za ta sama cene mialem 40 ale i tak przepadalo .
Chodzi o to ze mam 2 karte w Orange z pakietem 80 gb za 40zl /rok i nie zawsze laduje za te 35 a czasem prawie wcale bo mam wszystkich w Play :)
Lata mialem abonament ale po ostatnich przezyciach z Orange,Play,Plush i kiedys abo za czasów ery naprawdę się zraziłem do abonamentów.
Plus mi wylaczyl 5g i naprawde meczyl z zasiegiem w domu kiedy czasem bylo powtorz podczas rozmowy a wifi calling czasem znikalo na ich Realme pojawialo sie po restarcie.

Play wiecznie komplikowal przejscie do nich jak nie z Virgin to z Plusa masakra ale najlepszy zasieg w domu ,wifi calling czasem przestaje dzialac jak w Plusie na Poco .
Orange zasieg w domu to dno temu na glowny nr juz nie chce ,na dodatkowy ok ,w domu i tak mam swiatlowod a poza domem dobrze net dziala.
T-Mobile jeszcze wieksze dno w domu z zasiegiem niż Orange .


Ciekawe kiedy operatorzy zaczną dawać 5g wszędzie.
Choć powiem szczerze że mi wystarczy nawet 3g/lte.
2g tylko do rozmow :P

Pozdrawiam :)
  • Strona 40 z 51
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51