DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 51
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 51
 #1126363  autor: ogromny
 04 sty 2022, 15:52
Ruben pisze:
28 gru 2021, 10:05
ogromny pisze:
09 gru 2021, 19:24
Te 25gb jest do dostania za 14.99, przy paru numerach to już robi roznice
Masz może dokładniejsze dane np. przy ilu numerach można taką cenę uzyskać?
Według regulaminu do 10 numerów na jednego abonenta. Są abonamenty za 9.99 10 GB, i 14.99 25Gb
 #1126437  autor: przemo2741
 05 sty 2022, 22:03
W wakacje jeden numer poleciał z play teraz przyszła pora na następny i taka oferta na razie na chacie:
Z dostępnych ofert mogę zaproponować Oferta M dla Firm 5G - nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju, - nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w kraju, - nielimitowane połączenia i SMS/MMS w roamingu UE - internet w kraju 60 GB z pełną prędkością (z aktywną opcją automatycznego odnowienia pakietu lub z opcją zwolnienia prędkości), Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 60 zł netto miesięcznie. Umowę zawieramy na 25 miesięcy. Podana kwota uwzględnia rabat 10 zł netto za wybór e faktury i terminowe płatności oraz rabat 5zł netto za zgody marketingowe i na profilowanie.

Pamiętajcie, ze to są ceny netto i oferta na firmę, ma dzwonić jeszcze ktoś z działu promocji.

Podkreśliłem, ze zależy mi na ofercie bez telefonu z internetem 30-40 GB i 5g
 #1126481  autor: MarcinIKS
 06 sty 2022, 15:05
Czy w Play przy przedłużaniu umowy telefony są zawsze sprzedawane na raty i ich właścicielem do czasu całkowitej spłaty jest Play? Pytam, bo trafiłem na telefon z przedłużenia umowy, gdzie Play przy sprawdzeniu IMEI na swojej stronie informuje, że nie jest jego właścicielem. Nie wiem na ile można tej stronie zaufać.
 #1126492  autor: angelber
 06 sty 2022, 18:32
przemo2741 pisze:
05 sty 2022, 22:03
W wakacje jeden numer poleciał z play teraz przyszła pora na następny i taka oferta na razie na chacie:
Z dostępnych ofert mogę zaproponować Oferta M dla Firm 5G - nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju, - nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w kraju, - nielimitowane połączenia i SMS/MMS w roamingu UE - internet w kraju 60 GB z pełną prędkością (z aktywną opcją automatycznego odnowienia pakietu lub z opcją zwolnienia prędkości), Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 60 zł netto miesięcznie. Umowę zawieramy na 25 miesięcy. Podana kwota uwzględnia rabat 10 zł netto za wybór e faktury i terminowe płatności oraz rabat 5zł netto za zgody marketingowe i na profilowanie.

Pamiętajcie, ze to są ceny netto i oferta na firmę, ma dzwonić jeszcze ktoś z działu promocji.

Podkreśliłem, ze zależy mi na ofercie bez telefonu z internetem 30-40 GB i 5g
Nie polecam pytać na czacie o te oferty, to wszystko kropka w kropkę to co jest na stronie dostępne dla każdego. Najtańsza oferta z 5G o jakiej słyszałem w abo to solo premium 50GB za 40zl brutto
 #1126508  autor: Karlos20
 06 sty 2022, 23:17
grzegorz1982: SOLO XL na kartę. 35 zł/mies. 40GB (potem net bez limitu do 1 mbps) + wszystko bez limitu +5G. Włączasz doładowania cykliczne i usługę w aplikacji Play24. Bez umowy i uwiązania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126637  autor: Karlos20
 09 sty 2022, 13:49
grzegorz1982: Woli dopłacić 25 zł do abonamentu (łącznie 60 zł) i mieć to samo, co w prepaidzie, który zasileniami cyklicznymi staje się takim abonamentem z bonusami i bez 2-letniego kagańca? To już lepiej zmienić sieć. Wolny wybór, bardzo proszę :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126668  autor: Cichy51
 09 sty 2022, 21:52
angelber pisze:
09 sty 2022, 18:03
Solo premium M za 40zl, masz 5G + 50GB I Play Now w cenie. Umowa na czas nieokreślony
Dokładnie. Sam przedłużyłem 2 dni temu właśnie na tą. Jeśli dzwonisz do konsultanta to ważne byś powiedział dokładnie czego chcesz, czyli podał dokładną nazwę taryfy. Jeśli tego nie zrobisz będą mówić, że takiej oferty nie ma. Oczywiście najlepiej jakbyś miał mniej niż 2 miesiące do końca umowy lub umowę na czas nieoznaczony. Inaczej może być problem.
 #1126678  autor: cristoforo
 10 sty 2022, 09:34
Niestety ale warunki w Play od dawna są coraz gorsze. Po prawie 5,5 roku na ofercie 7GB + nolimit rozmowy/sms/mms za 25 zł/m-c na czas nieokreślony, i ponad 11 latach łącznie w Play, właśnie pożegnałem się z tą siecią.

Kilka razy podchodziłem do przedłużenia umowy, żeby dostać więcej GB (przynajmniej jakieś 15), ale za każdym razem proponowano mi min. 10 zł wyższą cenę abonamentu. W końcu stwierdziłem, że u fioletowych nic już nie da się ugrać i przeniosłem się do Orange Flex (15GB za 25 zł, 30GB za 30 zł z możliwością zmiany co miesiąc i bez długoterminowego zobowiązania).

Najlepsze jest to, że po wypowiedzeniu umowy nikt z Play ani razu nie skontaktował się, żeby spróbować ją przedłużyć, a dokładnie 2 minuty po północy w dniu przeniesienia numeru usunęli konto abonenta :D Także fajnie traktuje się długoletnich klientów. Myślę, że nie będę tęsknić :)
 #1126689  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 14:21
angelber pisze:
09 sty 2022, 18:03

Solo premium M za 40zl, masz 5G + 50GB I Play Now w cenie. Umowa na czas nieokreślony
Karta oferuje to samo i bez okresu wypowiedzenia. Abo podane wyżej ma lejek? Bo to nie jest oczywiste. Play Now to marny dodatek, w sumie ostatnio nawet i przy transmisji w ramach aplikacji dają chyba 50GB za darmo, a potem korzystanie zjada neta podstawowego z abonamentu, więc to pogorszenie warunków i zachęcenie do zakupu tv i neta stacjonarnego.
cristoforo pisze:
10 sty 2022, 09:34
Niestety ale warunki w Play od dawna są coraz gorsze. Po prawie 5,5 roku na ofercie 7GB + nolimit rozmowy/sms/mms za 25 zł/m-c na czas nieokreślony, i ponad 11 latach łącznie w Play, właśnie pożegnałem się z tą siecią.

Kilka razy podchodziłem do przedłużenia umowy, żeby dostać więcej GB (przynajmniej jakieś 15), ale za każdym razem proponowano mi min. 10 zł wyższą cenę abonamentu. W końcu stwierdziłem, że u fioletowych nic już nie da się ugrać i przeniosłem się do Orange Flex (15GB za 25 zł, 30GB za 30 zł z możliwością zmiany co miesiąc i bez długoterminowego zobowiązania).

Najlepsze jest to, że po wypowiedzeniu umowy nikt z Play ani razu nie skontaktował się, żeby spróbować ją przedłużyć, a dokładnie 2 minuty po północy w dniu przeniesienia numeru usunęli konto abonenta :D Także fajnie traktuje się długoletnich klientów. Myślę, że nie będę tęsknić :)
Od dawna pisałem, że Play nie dba o swoich stałych abonentach. Też na rzecz Orange Flex porzuciłem abonament w Play. Najlepsza decyzja :) 🧡

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126746  autor: agycvhpe
 11 sty 2022, 13:12
U mnie niedługo koniec wypowiedzenia
i oferta taka
25zl za 20giga czas nieokreślony
60zl za 60giga, 6 miesięcy za darmo, 24 miesiące
twardo się upierają ze oferty
40zl za 50giga u mnie nie ma, powoływałem się na konkretna nazwę oferty i mówią ze nie ma i nikt nie sprawi ze się pojawi.
 #1126770  autor: Cichy51
 12 sty 2022, 08:31
agycvhpe pisze:
11 sty 2022, 13:12
40zl za 50giga u mnie nie ma, powoływałem się na konkretna nazwę oferty i mówią ze nie ma i nikt nie sprawi ze się pojawi.
Sprawdż u innych konsultantów. Jak poprzednio przedłużałem to pierwsze 3 osoby ( konsultanci ) też twardo twierdzili, że nie ma takiej oferty. Dopiero kolejny konsultant dał bez żadnej ściemy. Próbuj kilka razy.
 #1126793  autor: mefjuem
 12 sty 2022, 18:30
Jestem użytkownikiem sieci Play od dłuższego czasu i czas najwyższy na powiew świeżości, zważywszy na ostatnie problemy z zasięgiem. Obecnie posiadam SOLO STAN NIELIMITOWANY 25zł / 10GB - po przekroczeniu lejek 1 mb/s.
Posiadam ofertę w tamtym czasie promocyjną, więc nauczony doświadczeniem napisałem na czacie PLAY24 o przedstawienie jakichkolwiek innych, w miarę korzystnych ofert. Oczywiście jak już ktoś wspomniał powyżej, oferty przedstawiane przez konsultantów nie różnią się od tych, które widzimy na stronie Play. Nie zgodziłem się zatem na żadną z ofert, więc poprosiłem o zarezerwowanie rozmowy z działem promocji. Oczywiście nie każdy konsultant jest skory do pomocy, więc metoda prób i błędów. W końcu dostałem telefon od "promocyjnego supportu". Ofertę jaką mi zaproponowała obsługa to wyżej wspomniana taryfa SOLO PLAY M 3.0 Premium: 40zł / 50GB / okres bezterminowy / po wyczerpaniu danych "gaśnie" nam internet - brak lejka.

WYMODEROWANO

To jest wątek o ofertach przedłużeniowych. Na zadawanie pytań w innych sprawach są inne dyskusje, możesz też założyć nową np. w dziale „Jaką ofertę wybrać”. Rem
 #1126797  autor: angelber
 12 sty 2022, 22:01
Jeżeli konsultanci mówią wam że danych ofert nie ma, spróbujcie powiedzieć że dostaliście SMS z taką ofertą ( można takiego dostać po złożeniu wypowiedzenia) jest tam zapisana cena oraz ilość GB która wam przysługuje i żeby kontaktować się w tej sprawie pod *500.
 #1127049  autor: mseifer
 19 sty 2022, 08:18
cristoforo pisze:
10 sty 2022, 09:34
Niestety ale warunki w Play od dawna są coraz gorsze. Po prawie 5,5 roku na ofercie 7GB + nolimit rozmowy/sms/mms za 25 zł/m-c na czas nieokreślony, i ponad 11 latach łącznie w Play, właśnie pożegnałem się z tą siecią.

Kilka razy podchodziłem do przedłużenia umowy, żeby dostać więcej GB (przynajmniej jakieś 15), ale za każdym razem proponowano mi min. 10 zł wyższą cenę abonamentu. W końcu stwierdziłem, że u fioletowych nic już nie da się ugrać i przeniosłem się do Orange Flex (15GB za 25 zł, 30GB za 30 zł z możliwością zmiany co miesiąc i bez długoterminowego zobowiązania).

Najlepsze jest to, że po wypowiedzeniu umowy nikt z Play ani razu nie skontaktował się, żeby spróbować ją przedłużyć, a dokładnie 2 minuty po północy w dniu przeniesienia numeru usunęli konto abonenta :D Także fajnie traktuje się długoletnich klientów. Myślę, że nie będę tęsknić :)
PO 2 latach składa się wypowiedzenie i oferty się znajdują. Rok temu miałem 25 zł - 10 gb + lejek. Już miałem przechodzić do plusha. Znalazło się za 25 zł - 20 gb bez lejka. Im zależało to dzwonili i proponowali :). I tak w porównaniu do zasięgu orange, plus - play działa lepiej i mam zasięg w domu w Krakowie - poza wymienionymi dwoma operatorami...
 #1127054  autor: dolob
 19 sty 2022, 11:45
Przy którejś próbie z rzędu trafiłem na miłą osobę, która bez ściemy przedstawiła porządne propozycje, więc składanie wypowiedzenia nie jest potrzebne, tylko jak koledzy i koleżanki przypominają w tym wątku co jakiś czas, wystarczy metodą prób i błędów walić głową w mur, aż trafi się na osobę, której się będzie chciało z nami pogadać :))

Zdecydowałem się na ofertę wyżej podpowiadaną:
-bezterminowa
-40zł/mc
-50GB (5G) bez lejka
-Play Now (korzystanie nie umniejsza nam pakietu danych)

Dostałem też propozycję podobną już z lejkiem, ale z haczykiem w postaci umowy terminowej i promocyjnej obniżki opłaty :

-umowa na 24 miesiące
- 50GB (5G) z lejkiem 1 mega
-PlayNOW (też nie zużywa pakietu danych)
-opłata uśredniona 45zł, to znaczy:
6 miesięcy za darmo później 60zł,uśredniając cenę przez 2 lata trwania umowy, wychodzi 45zł,później jak przejdzie na bezterminową to 60zł zostaje.

Zamiast lejka, żeby nie obawiać się o ceny pakietów przy umowie bezterminowej, zaoferowano mi dodatkową kartę sim na internet:

- umowa bezterminowa
-abonament 0zł
-koszt 1GB =1zł
Oplata naliczana za każdy rozpoczęty 1GB. Kiedy karta leży nieużywana, to brak opłat. W każdej chwili można zrezygnować (1mc wypowiedzenia). Opłata aktywacyjna za tę kartę to 49zł.
Ja odpuściłem, ale może komuś się przyda :)
 #1127206  autor: ogromny
 23 sty 2022, 11:26
Ja już wszystkie nr mam w UPC. Choć ostatki szarżował po ofertach play. Na chat pisałem co chce na drugi dzień telefon z oferta:
1. 30Gb za 30zl bez lejka gdyby był lejek to bym został.
2. 15Gb z lejkiem za 30zl
Obie bez 5g, mi to niepotrzebne.
Przeniosłem 3nr do UPC jeden za 9.99 i dwa za 14.99 25Gb z 5g, bardziej na cenie mi zalezalo. Razem w UPC mam 5nr i cenowo jest roznica, za wszystko w zaokrągleniu 65zl. Jest jeden mały - brak WIFI CALLING, podejrzewam że jak play przejmie to się zmieni
  • Strona 37 z 51
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 51
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 51