DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 51
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 51
 #1118794  autor: iphoneski
 09 lip 2021, 18:21
To nie jest żaden haczyk. W każdej ofercie w każdej sieci pakiety roamingowe są przeliczane na podstawie opłaty miesięcznej. Ile płacisz, tyle masz pakietu w roamingu. Zrezygnuj z rabatów, będziesz miał wyższy abonament i dostaniesz więcej internetu w roamingu. A to, że regulaminy są wysyłane nie dla jaj ale do czytania to też ważna sprawa.
 #1118795  autor: Dachu
 09 lip 2021, 18:35
Oczywiście, że trzeba je czytać . Zapomniałem dodać , że podczas przedłużania umowy zapytałem konsultanta o ilość internetu w roamingu. Twierdził, że pakiet wynosi 3gb (nawet nie 4.09), nie dodając, że w cenie po obniżaniu rachunku za zgody marketingowe się zmniejszy. To też myślę ważna informacja . Oczywiście po przeczytaniu regulaminu mam 14dni na wycofanie się z oferty, co nie oznacza, że konsultant ma prawo wprowadzać abonenta w błąd. Napisałem post bo nie każdy może być zorientowany, jak działa ta polityka. Po opisaniu sprzeciwu odnośnie opisanej sytuacji Play przyznało jednorazowy rabat na 20zl do rachunku, tak więc chyba trochę poczuwają się do błędu niezależnie od tego, że każdy ma obowiązek czytać regulamin. Informacja przekazywana abonentowi też jest istotna w tak kluczowych kwestiach , jeśli zadaje się konkretne pytania 8) .
 #1118797  autor: maciejnet
 09 lip 2021, 19:49
Nikita_Bennet pisze:
20 cze 2021, 16:58
RePlay SOLO PLAY S II Premium 20 GB jeszcze aktualne czy jest może coś nowego?
5G niepotrzebne, 20GB+nolimit w niskiej cenie potrzebny na umowie bezterminowej bez telefonu.
Ja dzisiaj dostałem taką ofertę. A wszystko przez to że złożyłem wniosek o przeniesienie numeru. Nawet szybko zadzwonili. Nie musiałem się o nic prosić.
 #1118934  autor: ERA_GSM
 13 lip 2021, 00:17
iphoneski pisze:
09 lip 2021, 18:21
To nie jest żaden haczyk. W każdej ofercie w każdej sieci pakiety roamingowe są przeliczane na podstawie opłaty miesięcznej. Ile płacisz, tyle masz pakietu w roamingu. Zrezygnuj z rabatów, będziesz miał wyższy abonament i dostaniesz więcej internetu w roamingu. A to, że regulaminy są wysyłane nie dla jaj ale do czytania to też ważna sprawa.
no nie koniecznie-T-Mobile raczej przelicza ilość giga krajowych na giga roamingowe proporcjonalnie. wnioskuję to po tym , że przed aneksem miałem abonament za ponad 100 pln i w nim 15 giga a teraz mam za 30 z 15 giga i na roamingu przed i po aneksie mam taką samą ilość danych do wykorzystania
 #1118997  autor: nowciu5
 15 lip 2021, 10:06
Hej Wszystkim, właśnie jestem po rozmowie z Panią z działu "utrzymania" i ogólnie te oferty na utrzymanie nie różnią się od tego co jest na stronie :/ Ale do sedna powiedziałem że jedyne co jest mnie w stanie zatrzymać w Play to okazyjna oferta z urządzeniem (tak wiem że lepiej kupić telefon oddzielnie przez lata tak robiłem ale coś mi teraz odbiło :D ). Wtedy Pani zaproponowała totalnie to co na stronie jedynym plusem jest to że abonament (solo L 75zł) może dać pół roku gratis (OK not so bad) i przykładowo Oneplus 9 za 130 zł miesięcznie, jednak zdziwiła mnie jedna rzecz która mi przekazała i chciałbym sie was spytać czy ktoś cokolwiek takiego słyszał bo ja pierwszy raz o czymś takim słyszę. Mianowicie Pani na infolinii przekazała mi że ofertę tę można przedłużyć pół roku wcześniej nawet na golasa co spowoduje że będzie się płacić tylko za golasa - czyli pół roku przed końcem umowy "raty" za urządzenie wg Pani magicznie znikają bo w Play one nie są wyszczególnione jako raty tylko są wliczane w abonament. I to mnie zdziwiło bo jakoś to do mnie nie przemawia ze istnieje taka furtka by tak zbić koszt oferty z urządzeniem, przeważnie z doświadczenia pamiętam że jeżeli chcesz przedłużyć pół roku przed to nie możesz wybrać oferty za którą będziesz płacił mniej niż dotychczas. Dlatego tez me pytanie czy spotkaliście się z takim czymś i czy to jest legitne? Bo nie powiem jeżeli rzeczywiście tak jest to jest to opcja nad która się można pochylić (nawet przy tym słabnącym zasięgu Play...)
 #1119018  autor: Karlos20
 15 lip 2021, 23:51
nowciu5: nie wiem, jak to jest obecnie, bo opuściłem Playa blisko 2 lata temu - ok 5 lat temu miałem ofertę z telefonem (abonament). Podstawa 49,99 SOLO STAN NIELIMITOWANY + 60 zł raty, tworząc łącznie kwotę na fakturze 109,99 zł/mies. przez 2 lata. Można było wytworzyć nadpłatę i kontaktując się z Obsługą Klienta konsultant mógł ją przesunąć na spłatę przedwczesną rat, powodując zbicie kwoty zobowiązania do ceny bazowej, która się pojawiała po 24 czy 36 miesiącach spłaty podwyższonego abonamentu. Możliwe, że na korzyść klientów nadal jest taka opcja w Play, płacisz podwyższony abonament, aby mieć tańszy telefon na start, a gdy spłacisz część podwyższoną po 2 latach, lub szybciej, korzystasz z oferty z ceną bazową, jakbyś brał ofertę only sim bez telefonu. To kwestia do wyjaśnienia u kumatego konsultanta Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119167  autor: Agatka
 19 lip 2021, 20:20
Panowie, jaką najlepszą ofertę dostaliście po złożeniu wypowiedzenia ?
Bo chyba pora na mnie, po 15 latach. Abonentowe oferty beznadzieje. Obecnie mam wszystko Free ale tylko 7GB Internetu za 25 zł

Moja taryfa

Solo M - umowa na czas nieokreślony
 #1119178  autor: Cichy51
 20 lip 2021, 09:42
Agatka pisze:
19 lip 2021, 20:20
Panowie, jaką najlepszą ofertę dostaliście po złożeniu wypowiedzenia ?
Bo chyba pora na mnie, po 15 latach. Abonentowe oferty beznadzieje. Obecnie mam wszystko Free ale tylko 7GB Internetu za 25 zł
Z tego co wiem to z reguły w sierpniu zmieniają się oferty na czas nieoznaczony - Ja czekam i wtedy spróbuję ugrać coś nowego i lepszego.

Co do aktualnej oferty - póki co najlepsza to chyba jest ta co Ja mam obecnie : SOLO S II , No limit, Internet 30GB za 30 PLN na czas nieoznaczony.
 #1119190  autor: Karlos20
 20 lip 2021, 12:48
SOLO S II , No limit, Internet 30GB za 30 PLN na czas nieoznaczony.
W dobie lepszej oferty prepaid w tej samej sieci, wygląda słabo...
Dopłacasz zaledwie 5 zł i dostajesz 10GB więcej i lejek 1 mbps po przekroczeniu szybszych GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119206  autor: Cichy51
 20 lip 2021, 20:09
Wiadomo, że oferty prepaid aktualnie są lepsze ale pytanie było o ofertę abonamentową :wink:
Ostatnio zmieniony 20 lip 2021, 20:58 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usuniecie cytatu
 #1119508  autor: angelber
 28 lip 2021, 21:21
Karlos20 pisze:
15 lip 2021, 23:51
nowciu5: nie wiem, jak to jest obecnie, bo opuściłem Playa blisko 2 lata temu - ok 5 lat temu miałem ofertę z telefonem (abonament). Podstawa 49,99 SOLO STAN NIELIMITOWANY + 60 zł raty, tworząc łącznie kwotę na fakturze 109,99 zł/mies. przez 2 lata. Można było wytworzyć nadpłatę i kontaktując się z Obsługą Klienta konsultant mógł ją przesunąć na spłatę przedwczesną rat, powodując zbicie kwoty zobowiązania do ceny bazowej, która się pojawiała po 24 czy 36 miesiącach spłaty podwyższonego abonamentu. Możliwe, że na korzyść klientów nadal jest taka opcja w Play, płacisz podwyższony abonament, aby mieć tańszy telefon na start, a gdy spłacisz część podwyższoną po 2 latach, lub szybciej, korzystasz z oferty z ceną bazową, jakbyś brał ofertę only sim bez telefonu. To kwestia do wyjaśnienia u kumatego konsultanta Play.
Tak to nie są raty tylko opłaty wliczone w koszta i te pół roku jest umowne, raczej wtedy dostaniesz ofertę tylko z wyższym abonamentem bądź innym telefonem. Faktycznie możesz przedłużyć najczęściej 3 miesiąc przed na ofertę bez telefonu z tym szczegółem że nie koniecznie mogą ci się trafić jakieś lepsze warunki a opłaty z tego że to nie raty mogą zostać nawet po skończeniu się okresu zobowiązania
 #1119725  autor: Dodo84
 05 sie 2021, 09:30
Wiem, że to do końca nie odpowiedni dział, ale nie mogłem znaleźć właściwego tematu ( jakby taki temat był to proszę o przeniesienie posta w odpowiednie miejsce). Kończy mi się umowa na internet mobilny ( umowę mam do 05.01.2022). W tej chwili Posiadam pakiet "Play internet L" 100 GB za 60 zł miesięcznie. Zainteresowany jestem podniesieniem pakietu do 200 Gb miesięcznie. Jaką mógłbym obecnie dostać najlepszą ofertę?. Wypowiedzenie złożone, pierwsze telefony już się pojawiły. Propozycje od konsultantów otrzymałem następujące:
- 200 GB + Router Huawei 3 Pro za 29 zł ( router nie jest mi potrzebny)+ Pakiet podstawowy TV za 50 zł, albo
- 200 GB za 50 zł
WYMODEOWANO Czy można coś z tego więcej wydusić?
Ostatnio zmieniony 05 sie 2021, 10:19 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Poszukiwania alternatywnych ofert - w dziale Jaką ofertę wybrać?

https://www.speedtest.net/result/a/9816264223.png
 #1119726  autor: Karlos20
 05 sie 2021, 09:51
Dodo84: to prawidłowy dział.
W tej sytuacji szczerze? Opłaca się Tobie przejść na... kartę.
W Internet na Kartę 2.0 za doładowanie 50 zł w aplikacji obsługowej PLAY24 otrzymasz aż 25GB bonusu. W aplikacji uruchamiasz usługę "internet bez limitu danych co miesiąc" w opcji 2x więcej GB (200GB zamiast 100 na pełnej prędkości). Zyskasz wówczas aż 225GB neta na pełnej prędkości (po ich wykorzystaniu spada do 1 mbps). Do tego cykliczne promocje jak w głosowych prepaidach. Bez łaski, dodatków i umowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119782  autor: iphoneski
 05 sie 2021, 19:29
Dodo84 pisze:
05 sie 2021, 09:30
Kończy mi się umowa na internet mobilny ( umowę mam do 05.01.2022).
W takiej sytuacji nic ci się nie kończy. Masz jeszcze pół roku umowy. Oferty na przedłużenie dostaje się miesiąc, No może 2 przed końcem kontraktu - teraz nic dobrego nie dostaniesz, więc ogarniaj sobie po prostu dodatkowe karty z danymi. Np teraz masz 100 giga na nowym starterze itp..
 #1119807  autor: Dodo84
 06 sie 2021, 06:37
@iphoneski Zdaję sobie sprawę, że do końca umowy mi zostało sporo czasu. Głównie zależało mi by się dowiedzieć co można maksymalnie w playu uzyskać za 50-60 zł dla przedłużających umowę.
@Karlos20 dzięki, tej oferty nie znałem :smt023

https://www.speedtest.net/result/a/9816264223.png
  • Strona 29 z 51
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 51
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 51