DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 51
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 51
 #1117068  autor: Cichy51
 30 maja 2021, 23:02
donat2000 pisze:
23 maja 2021, 20:19
W jakiej cenie mogę bez telefonu wynegocjować abonament w którym będę mieć dostęp 5G czyli np. SOLO PLAY M najlepiej na czas nieokreślony?
Też jestem ciekaw ale póki co nikt nie pisze o lepszej ofercie niż dotychczasowa 30GB za 30 PLN ( którą obecnie posiadam ).
 #1117154  autor: donat2000
 01 cze 2021, 19:20
Złożyłem wniosek o przeniesienie do innej sieci.
Dział utrzymania zaproponował mi nolimits rozmowy SMS/MMS 40gb 5g umowa 24mc za 45zl rano popołudniu już oferta kosztowała 50zl czyli 5zl mniej niż oferta standardowa bez szału...
 #1117577  autor: DarioS
 11 cze 2021, 17:56
Witam. Mam taką ofertę "SOLO STAN NIELIMITOWANY" ( W niej wszystkie rozmowy sms/mms nielimitowane + 10 GB Internetu który zwalnia po wykorzystaniu do 1 za 25 zł ) - zależy mi na większym pakiecie Internetu, co mówić ,czy jakieś pismo słać ? Na czacie mi proponują abonament 50 zł i 40 GB co uważam że jest zbyt wysoką ceną. Jeśli macie pomysły jak wynegocjować lub gdzie się przenieść w miarę szybko proszę o podpowiedzi?
 #1117595  autor: Karlos20
 11 cze 2021, 22:58
DarioS: w prepaidzie, dopłacając 10 zł, korzystając z apki Play24, dostaniesz aż 4x więcej neta. Za 35 zł aż 40GB (potem lejek 1 mbps) + no-limity. Po co jeszcze siedzisz w tym abonamencie? Składaj wypowiedzenie z przeniesieniem do Play na Kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118135  autor: przemo2741
 25 cze 2021, 19:23
Karlos20 pisze:
11 cze 2021, 22:58
DarioS: w prepaidzie, dopłacając 10 zł, korzystając z apki Play24, dostaniesz aż 4x więcej neta. Za 35 zł aż 40GB (potem lejek 1 mbps) + no-limity. Po co jeszcze siedzisz w tym abonamencie? Składaj wypowiedzenie z przeniesieniem do Play na Kartę.
Ja właśnie mam tak zamiar zrobić ale z ciekawości ich pomęczę jeszcze, zobaczę co mi zaproponują. Dziś na czacie dostałem ofertę Solo M 2.0 czyli 40gb 5b neta z lejkiem za 55 zł i umowa na 24 miesiące, no i tam playnow w ofercie. Mam numer na firmę. Niby przekazano mój numer do działu promocyjnego, który ma coś tam pokombinować jak napisałem, że mi oferta nie pasuje i chcę wypowiedzenie jednak złożyć.
 #1118547  autor: janek125
 04 lip 2021, 16:42
Mam podobny problem co poprzednicy. Potrzebna oferta z 5G. Na tą chwilę mam Formuła Solo M od 2017 r. Wszystko No limit i 10GB neta (pozniej lejek) za 25 zł. Czy jest jakaś oferta "spod lady" podobna cenowo ale z 5G?
Koniecznie musi być Play bo fajnie działa ViLTE.
 #1118561  autor: Karlos20
 04 lip 2021, 20:15
janek125: nie licz na lepszą ofertę w abonamencie. Dopłacając 10 zł w opcji na kartę (SOLO XL za 35 zł) masz wszystko bez limitu + 40GB z pełną prędkością + 5G. Bez łaski. Wystarczy korzystać z aplikacji Play24.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118789  autor: Dachu
 09 lip 2021, 15:17
Witam Was. Ofertę RePlay SOLO PLAY S II Premium 20 GB otrzymałem w czerwcu, w momencie, kiedy złożyłem wypowiedzenie z przeniesieniem numeru do Orange Flex. Oczywiście nie tak od razu, bo po drodze kilka zupełnie nieatrakcyjnych propozycji ( terminowych na 24 m-ce) się pojawiało. W tej ofercie nie ma lejka, po wykorzystaniu internetu, trzeba dokupić pakiet, o czym chyba ktoś z Was wspominał. Nie to jednak jest istotne, w regulaminie oferty macie, iż GB do wykorzystania w roamingu jest 4.09. Nic bardziej mylnego. W dalszej części regulaminu (bynajmniej w mojej ofercie, choć sądzę, że ogólnie w opisywanej tutaj:
IV. Szczegółowe informacje o usługach w ramach Oferty Promocyjnej
3.4. . Rabaty obniżające kwotę abonamentu, jak te o których mówimy w punkcie VI., obniżają Limit GB w Strefie Euro proporcjonalnie wedle zasady: 584 MB za każde 5 zł (np. rabat 10 zł obniży Limit GB w Stref Euro o 1168 MB);. Oznacza to tyle, że wyrażając zgodę na rabaty obniżające kwotę abonamentu (głównie zgody marketingowe) - owszem - zapłacimy 25 zł Brutto , ale ilość GB do wykorzystania w roamingu to już tylko 2,91 :roll: . Oczywiście dodatkowo, jeśli ktoś aktywnie korzysta z GB na terenie Polski to niech pamięta, że w tej ofercie pakiet Social media nie jest bez limitu, jak w Orange flex. Napisałem w związku z tym reklamację, że konsultant podczas przedłużania umowy powinien mnie poinformować o tym fakcie, ale oczywiście PLAY broni się tym, że po zaakceptowaniu zgodny na taryfę , regulamin wysyłany jest na skrzynkę mailową i trzeba go przeczytać, a jeśli oferta się nie podoba , to ma się 14 dni na jej odstąpienie. Wszystko super, tylko dlaczego PLAY robi taki "haczyk" i czy jest to w ogóle prawne?. Bo chcąc płacić 25 zł trzeba wyrazić zgodę na rabaty, co jest równoznaczne z obniżeniem pakietu w roamingu!!!. "Ciekawe" rozwiązanie :shock: Przez to wszystko oferta tej sieci jest po prostu nieatrakcyjna. Myślę nad zmianą operatora. Jakie są wasze doświadczenia z opisywaną przeze mnie ofertą?.
 #1118794  autor: iphoneski
 09 lip 2021, 18:21
To nie jest żaden haczyk. W każdej ofercie w każdej sieci pakiety roamingowe są przeliczane na podstawie opłaty miesięcznej. Ile płacisz, tyle masz pakietu w roamingu. Zrezygnuj z rabatów, będziesz miał wyższy abonament i dostaniesz więcej internetu w roamingu. A to, że regulaminy są wysyłane nie dla jaj ale do czytania to też ważna sprawa.
 #1118795  autor: Dachu
 09 lip 2021, 18:35
Oczywiście, że trzeba je czytać . Zapomniałem dodać , że podczas przedłużania umowy zapytałem konsultanta o ilość internetu w roamingu. Twierdził, że pakiet wynosi 3gb (nawet nie 4.09), nie dodając, że w cenie po obniżaniu rachunku za zgody marketingowe się zmniejszy. To też myślę ważna informacja . Oczywiście po przeczytaniu regulaminu mam 14dni na wycofanie się z oferty, co nie oznacza, że konsultant ma prawo wprowadzać abonenta w błąd. Napisałem post bo nie każdy może być zorientowany, jak działa ta polityka. Po opisaniu sprzeciwu odnośnie opisanej sytuacji Play przyznało jednorazowy rabat na 20zl do rachunku, tak więc chyba trochę poczuwają się do błędu niezależnie od tego, że każdy ma obowiązek czytać regulamin. Informacja przekazywana abonentowi też jest istotna w tak kluczowych kwestiach , jeśli zadaje się konkretne pytania 8) .
 #1118797  autor: maciejnet
 09 lip 2021, 19:49
Nikita_Bennet pisze:
20 cze 2021, 16:58
RePlay SOLO PLAY S II Premium 20 GB jeszcze aktualne czy jest może coś nowego?
5G niepotrzebne, 20GB+nolimit w niskiej cenie potrzebny na umowie bezterminowej bez telefonu.
Ja dzisiaj dostałem taką ofertę. A wszystko przez to że złożyłem wniosek o przeniesienie numeru. Nawet szybko zadzwonili. Nie musiałem się o nic prosić.
 #1118934  autor: ERA_GSM
 13 lip 2021, 00:17
iphoneski pisze:
09 lip 2021, 18:21
To nie jest żaden haczyk. W każdej ofercie w każdej sieci pakiety roamingowe są przeliczane na podstawie opłaty miesięcznej. Ile płacisz, tyle masz pakietu w roamingu. Zrezygnuj z rabatów, będziesz miał wyższy abonament i dostaniesz więcej internetu w roamingu. A to, że regulaminy są wysyłane nie dla jaj ale do czytania to też ważna sprawa.
no nie koniecznie-T-Mobile raczej przelicza ilość giga krajowych na giga roamingowe proporcjonalnie. wnioskuję to po tym , że przed aneksem miałem abonament za ponad 100 pln i w nim 15 giga a teraz mam za 30 z 15 giga i na roamingu przed i po aneksie mam taką samą ilość danych do wykorzystania
  • Strona 28 z 51
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 51
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 51