DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 32 z 51
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 51
 #1121857  autor: Jago91
 14 wrz 2021, 10:53
Witam,

Mam już prawie 9 lat nr w Playu i ofertę abonamentową - taryfa solo stan nielimitowany, płacę obecnie 25 zł, zaproponowali mi 20 gb i wszystko bez limitów za 30 zł ale się nie zdecydowałem, złożyłem wypowiedzenie umowy. Czy będzie coś bardziej sensownego obecnie na rynku? zależy mi na minimum 20 gb i zasięgu w miarę dobrym ( obecnie mam 2-4 kresek) . Pozdrawiam
 #1121858  autor: haze
 14 wrz 2021, 12:34
Mam pytanie. 09.09 zadzwoniłem do plusa i podpisałem przez internet przeniesienie umowy z play do plusha. Rozumiem ze mam 14 dni na odstąpienie od umowy. Czy w przypadku odstapienia to jakby automatycznie sie tez anuluje w playu i nic wiecej nie musze robic czy jak to jest?
 #1121872  autor: Karlos20
 14 wrz 2021, 23:28
Jago91: w Play na kartę za 35 zł/mies. odpalasz w Play24 SOLO XL i zgarniasz wszystko bez limitu i 40GB neta z późniejszym lejkiem 1 mbps. Bez umowy i bez łaski.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121931  autor: przemo2741
 16 wrz 2021, 13:09
kontaktowałem się dzisiaj z play przez chat dostałem ofertę: Z dostępem do 5G proponuję Panu ofertę Solo M 5G 2.0:
- nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju,
- nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w kraju,
-nielimitowane GB, gdzie po wykorzystaniu 40GB internet zwalnia do 1Mb/s
- internet w roamingu 6,43 GB
- nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w roamingu UE,
-PlayNow bezpłatnie na całą umowę oraz pakiet PlayNow usługi dodatkowe na 12 miesięcy, po tym okresie usługa wyłącza się automatycznie

Oferta biznesowa, ceny brutto
Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 55 zł miesięcznie. Umowę zawieramy na 25 miesiecy.
Podana kwota uwzględnia rabat 5 zł za wybór e faktury i terminowe płatności oraz rabat 5zł za zgody marketingowe i na profilowanie.
LUB
Solo L 5G 2.0:
- nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju,
- nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w kraju,
-nielimitowane GB, gdzie po wykorzystaniu 140GB internet zwalnia do 1Mb/s
- internet w roamingu 8,76 GB
- nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w roamingu UE,
-PlayNow bezpłatnie na całą umowę oraz pakiet PlayNow usługi dodatkowe na 12 miesięcy, po tym okresie usługa wyłącza się automatycznie

Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 75 zł miesięcznie. Umowę zawieramy na 25 miesięcy.
Podana kwota uwzględnia rabat 5 zł za wybór e faktury i terminowe płatności oraz rabat 5zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

Skłaniałbym się ku opcji drugiej i teraz Pytanie, czy w prepaid dostanę coś lepszego? Zależy mi na 5G w telefonie i pakiecie minimum 50-60 gb na telefonie no i nolimit na wszystko
 #1121933  autor: Karlos20
 16 wrz 2021, 13:28
przemo2741: w prepaidzie za 40 zł poprzez apkę Play24 dostaniesz 50GB na pełnej prędkości (potem lejek 1 mbps) + dostęp do 5G i wszystko bez limitu wraz z limitem neta w UE. Bez kagańca 2-letniego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121936  autor: Burito
 16 wrz 2021, 15:17
najemnik pisze:
28 sie 2021, 10:41
Wczoraj dzwonili do mnie z Play, przedstawiciel proponował mi za 25 zl umowę na 2 lata wszystko no limit, internet 20 giga, pytając czy jest lejek stwierdził, ze nie ma i ze zdziwieniem zapytał po co mi lejek 1 mega, skoro i tak nic nie otworze. Oznajmiłem ze odchodzę do Plusa, Pan oznajmił ze mogę jeszcze zrezygnować z umowy z plusem, dopiero jak oznajmiłem, ze są problemy gdzieniegdzie z zasięgiem, dopiero dał mi spokój. Karlos20 ta oferta z Plusha wydaje se byc tez sensowna, oni korzystaja z nadajnikow plusa?
Nieprawda, bo z "lejkiem" da się korzystać i nie jest to jakoś uciążliwe.
 #1121958  autor: angelber
 16 wrz 2021, 22:23
przemo2741 pisze:
16 wrz 2021, 13:09
kontaktowałem się dzisiaj z play przez chat dostałem ofertę: Z dostępem do 5G proponuję Panu ofertę Solo M 5G 2.0:
- nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju,
- nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w kraju,
-nielimitowane GB, gdzie po wykorzystaniu 40GB internet zwalnia do 1Mb/s
- internet w roamingu 6,43 GB
- nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w roamingu UE,
-PlayNow bezpłatnie na całą umowę oraz pakiet PlayNow usługi dodatkowe na 12 miesięcy, po tym okresie usługa wyłącza się automatycznie

Oferta biznesowa, ceny brutto
Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 55 zł miesięcznie. Umowę zawieramy na 25 miesiecy.
Podana kwota uwzględnia rabat 5 zł za wybór e faktury i terminowe płatności oraz rabat 5zł za zgody marketingowe i na profilowanie.
LUB
Solo L 5G 2.0:
- nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju,
- nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w kraju,
-nielimitowane GB, gdzie po wykorzystaniu 140GB internet zwalnia do 1Mb/s
- internet w roamingu 8,76 GB
- nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w roamingu UE,
-PlayNow bezpłatnie na całą umowę oraz pakiet PlayNow usługi dodatkowe na 12 miesięcy, po tym okresie usługa wyłącza się automatycznie

Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 75 zł miesięcznie. Umowę zawieramy na 25 miesięcy.
Podana kwota uwzględnia rabat 5 zł za wybór e faktury i terminowe płatności oraz rabat 5zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

Skłaniałbym się ku opcji drugiej i teraz Pytanie, czy w prepaid dostanę coś lepszego? Zależy mi na 5G w telefonie i pakiecie minimum 50-60 gb na telefonie no i nolimit na wszystko
To była oferta na przedłużenie, migracje z karty czy przeniesienie z innej sieci?
 #1122009  autor: pakierhakierxd
 18 wrz 2021, 14:02
Na lejku 1 mb da się spokojnie używać ,tym bardziej w telefonie.
Burito pisze:
16 wrz 2021, 15:17
najemnik pisze:
28 sie 2021, 10:41
Wczoraj dzwonili do mnie z Play, przedstawiciel proponował mi za 25 zl umowę na 2 lata wszystko no limit, internet 20 giga, pytając czy jest lejek stwierdził, ze nie ma i ze zdziwieniem zapytał po co mi lejek 1 mega, skoro i tak nic nie otworze. Oznajmiłem ze odchodzę do Plusa, Pan oznajmił ze mogę jeszcze zrezygnować z umowy z plusem, dopiero jak oznajmiłem, ze są problemy gdzieniegdzie z zasięgiem, dopiero dał mi spokój. Karlos20 ta oferta z Plusha wydaje se byc tez sensowna, oni korzystaja z nadajnikow plusa?
Nieprawda, bo z "lejkiem" da się korzystać i nie jest to jakoś uciążliwe.
Tak Plush korzysta z nadajników Plus,Aero2.
Ogólnie na Plusha nie narzekam pozatym że akurat u mnie czasem jestem poza zasięgiem gdzie w Play (2 karta ) rzadko się zdarza i net działa szybciej i to w 5g.
Z Playa migrowałem do Plusha bo tańszy był.
Jak skończy się umowa możliwe że znów wróce do Playa ale na prepaid.
Póki co awaryjnie Play w 2 slocie na odnowie z pakietem bezterminowym lub za 35zł.

Pozdrawiam :)
 #1122810  autor: cervandes
 04 paź 2021, 11:04
Tymczasem ja dostałem właśnie propozycję od Play po 10 latach współpracy na 'tylko sim' za 75pln miesięcznie.

Hahahahaha. Fakt, 70GB internetów w pakiecie, ale powinni dostosowywać ofertę do zużycia przez klienta - zreflektowaliby się, że nigdy nie przekraczam 5GB na danych pakietowych, więc na cholerę mi te 70GB?
 #1122831  autor: ogromny
 04 paź 2021, 16:10
Oni się tylko orientują by wcisnąć najdroższa opcję, na to są zorientowani. Mi ostatnio chciał wcisnąć na dwa nr ponad dwa razy droższa ofertę. Mówię że bardziej mi się opłaca przejść do Flexa to jedyny argument jaki miał to taki, że to subskrypcja a nie abonament. Spytałem w czym to jest gorsze dla mnie? Cisza
  • Strona 32 z 51
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 51
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 51