DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
 #1086926  autor: Chelsey
 02 sty 2020, 16:01
Kontynuacja wątku viewtopic.php?f=23&t=64895



Jest jeszcze oferta z telefonem którą sam dostałem. U mnie akurat A70, abo 100zł/msc na 24msc, ale pierwsze 6msc za 0zł plus telefon za 1zł. Więc całość abo+fon wychodzi 1801zł. Oferta to Solo M + 6msc za darmo. Nielimitowane rozmowy/sms/mmsy + 10gb w prędkości LTE. Ofertę dostałem po złożeniu wypowiedzenia w salonie.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2020, 14:43 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1086946  autor: Karlos20
 02 sty 2020, 20:45
chocostars:
przy obecnych ofertach na abo w Play (bardzo drogich), bardziej opłaci się doładować konto za 100 zł miesięcznie i wbić siebie i 3 numery do pakietu Rodzina w Play Na Kartę. Tam wszystkie numery dostają rozmowy i SMSy bez limitu + 15GB szybkiego neta (potem bez limitu z prędkością do 1 mbps) na każdy numer w grupie. 3 numery nie muszą doładowywać karty, bo to Ty je opłacasz włączając pakiet rodzinny w prepaid.
Można jeszcze taniej! Przenieś wszystkie 4 numery do Plush na abonament. Rozmowy,SMS,MMS + 10GB neta na każdą kartę (wraz ze stażem ilość GB rośnie). Koszt: 4x po 20 zł/mies. Czyli 80 zł. 0 zł aktywacja, umowa BEZTERMINOWA. Wszystko na 1 fakturze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087177  autor: TomiURS
 05 sty 2020, 11:25
Czy komuś udało się już w 2020 przedłużyć umowę na podstawie regulaminu REPLAY SOLO ?

Umowa kończy mi się na początku marca, miałem 2 rozmowy z infolinią.
W tej chwili mam 25 zł (wszystko no limit + 10 GB netu - i w zupełności mi to wystarcza).

Jeśli bym nie przedłużył umowy to co dzieje się z początkiem marca, odłączają mi numer czy przechodzę na czas nieokreślony i jakie mam wtedy warunki (bo wa warunkach umowy w pdf. takich zapisów nie widzę) ?

Dziś dostałem propozycję albo za 35 zł 7Gb netu i tylko nielimitowe rozmowy, sms i mms płatne...albo za 55 zł 20 GB netu i wszystko no limit.
Na pytanie o Replay SOLO usłyszałem, że już tego nie mają.
Na zaproponowanych warunkach na pewno nie przedłużę i skłaniam się do wypowiedzenia umowy.

Sagem MC-815 --> Nokia 3330 --> Nokia 6610i --> SE k750i --> SE k800i --> S Wave S8500-GT --> S Galaxy Ace 2 GT-i8160 --> S GT-N7105 Note II LTE --> S Galaxy A3 2015 --> S Galaxy S6 --> Galaxy S7 Edge
 #1087562  autor: IreuN
 08 sty 2020, 14:20
To ja mam pytanie takie, aktualnie posiadam Formula Solo M, 7 GB za 25 zł na czas nieokreślony. Chciałbym przenieść drugi numer do play, czy jest szansa na coś lepszego przy tym przenoszeniu niż ta oferta co jest na stronie? Plus jak powalczyć o więcej GB z aktualnego abonamentu? Wypowiedzenie i czekać na odpowiedź? Czy jak to rzogrywać?

No limit 4.0, 2GB za 50zł => No limit, 7GB za 25zł. ;)
 #1087621  autor: chocostars
 09 sty 2020, 13:16
Czy po nowym roku pojawiły się jakieś ciekawe oferty przedłużeniowe?
Ktoś coś wie?
I czy te, o których było pisane wcześniej, są jeszcze dostępne?

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1087659  autor: kompek66615783
 09 sty 2020, 22:44
Ja dotąd przez 2 umowy miałem mixa. Aktualnie raz odrzuciłem propozycję powołując się na play next (oferowali mi 7GB + no limit połączenia/sms/mms). Dziś dzwonili to już zaoferowali 20GB + sms/mms/połączenia. za tę samą kwotę (35zł) i znowu powołałem się na play next. Myślicie, że zadzwonią jeszcze raz? :D
 #1087964  autor: Vasco
 13 sty 2020, 21:26
Kończy mi się na początku marca umowa (3 numery plus karta grupowa, telefon, Tidal, płacę 95 zł). Chcę same karty, bez telefonu. Umowa już wypowiedziana.
Oferty: 1) umowa na 24 miesiące, 105 zł miesięcznie (w tym 6 miesięcy 0 zł, co daje średnio 78,75 zł miesięcznie) , 10 gb, lejek 1 mb. 2) umowa na 25 miesięcy, 3x20 zł, 12 gb ale bez lejka. Chciałem 3 x 25 na czas nieokreślony, 10 gb z lejkiem 1 mb. Ale nie idzie na razie dostać.
 #1087966  autor: Vasco
 13 sty 2020, 21:44
10 gb z lejkiem 1 mb mi wystarcza, jakościowo Play moim zdaniem robi postępy. Ale z ofertą nie jest ok, i nie chodzi tyko o cenę. Jest w porównaniu z ofertą nawet z przed 2-3 lat sztywna i dla klienta nieelastyczna. Na przykład oferta na kartę dla kilku numerów(rodzinna), jest ok, ale musi mieć feler oczywiście, mowa o braku samoodnawiania. Szkoda. Play nie ma tak skonstruowanych ofert, jak nju, plush abo czy orange flex.
 #1087968  autor: Karlos20
 13 sty 2020, 22:00
Vasco: pokaż Playowi, że mogą stracić abonenta i przenieś się do Orange Flex z opcją rodzinną lub do Plush abonament. Będzie taniej i korzystniej. Play w ofercie grupowej zaproponuje droższe abo - bądź ofertę prepaid za 75 zł/mies. za 3 numery (3x 25). Plush ma ofertę bezterminową i za 3 numery zapłacisz 60 zł/mies.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087971  autor: Vasco
 13 sty 2020, 22:26
*Karlos20 - nic nie chcę pokazywać:)
Ale już mówiąc poważniej, Play rodzina jest ok, ale to nie pakiet cykliczny. Poczytałem, są problemy, trzeba też pamiętać i pilnować. Plush - oferta fajna, ale jakość Plusa mnie nie przekonuje, po kupnie przez Solorza priorytetem było spłacanie zadłużenia a teraz wypłata dywidend. Inwestuje tyko tyle, ile musi. Przed kupnem było inaczej. Zostaje Orange flex, martwi mnie tylko, że w razie problemów zostaje tyko czat i nie ma lejka 1 mb. Ale mimo wszystko to dla mnie na dzisiaj najbardziej przeze mnie brana alternatywa pod uwagę. Co do Playa, jakość systematycznie podnoszą, jestem z nimi 12 lat. Jak będą się upierać przy swoim, przeniosę 1 numer na próbę a potem pozostałe, jak będzie ok.
 #1087992  autor: ogromny
 14 sty 2020, 12:56
kompek66615783 pisze:
09 sty 2020, 22:44
Ja dotąd przez 2 umowy miałem mixa. Aktualnie raz odrzuciłem propozycję powołując się na play next (oferowali mi 7GB + no limit połączenia/sms/mms). Dziś dzwonili to już zaoferowali 20GB + sms/mms/połączenia. za tę samą kwotę (35zł) i znowu powołałem się na play next. Myślicie, że zadzwonią jeszcze raz? :D
ja ponad rok temu zadzwoniłem na infolinię i kazali mi kartę Play przenieść do innej sieci , w ciągu paru dni przenieśli mi ten nr do Play za 20 zł. Ponoć w salonie też to można było dostać przy przeniesieniu no limit wszystko+5gb neta za 20zl na rok
 #1088012  autor: Karlos20
 14 sty 2020, 17:00
vasco: jak skończą się GB, transmisja dalej działa na Social Pass, tym bardziej, że w ramach opcji rodzinnej nadmiar GB można rozdać innym numerom, stąd zalecam na numerze głównym dobrać opcję np za 30 zł (30GB), a resztę można dopasować już od 15 zł za kolejny numer - dlatego Flex to pełne dopasowanie, jak będą większe wymagania, to można zwiększyć transfer i plan. Nikt za 2x większą ilość netu nie oferuje za dodatkowe 5 zł.
Czat w apce jest szybki i robi co ma robić. Nie ma czekania telefonicznego na konsultanta i opłat z tym związanych.
No i polecam przenosiny, jeśli wpiszesz kod polecenia w aplikacji przed dodaniem karty płatniczej, spodoba się Tobie oferta i opłacisz drugi miesiąc w OF, zyskasz 50 zł na co tylko chcesz, wystarczy napisać na PW, a poinstruuję co dalej :)
Sam uciekłem z Play, bo nie chcieli za dodatkowe 5 lub 10 zł dla STAŁEGO ABONENTA zwiększyć paczki danych z 10GB z bezpiecznym lejkiem 1 mega, a wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak samo jest z netem w smartfonie. Play za dodatkowe 10GB woła 15 zł, Flex pozwoli mieć więcej neta za zaledwie dodatkowe 5 zł z 30GB w podstawowym Planie co miesiąc, a Social Pass oraz opcjonalnie Music Pass lub Video Pass nie pozwolą na szybki ubytek GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1088080  autor: Dorotea
 15 sty 2020, 17:53
@Play_Polska, fora Ci się pomyliły. Tu siedzą same dusigrosze. Jak ktoś nie chce oferty za 20 zł logiczne jest, że trzeba mu zaproponować taką za 55 zł na czacie. Dziękuję za poprawienie humoru pod koniec dnia :)
 #1088123  autor: chocostars
 16 sty 2020, 12:55
Jestem po rozmowie z konsultantką.
Wypowiedzenie złożone - 4 numery na jedną osobę prywatną.
Propozycja 4x Solo S 12GB i połączenia / sms no limit za łączna sumę 80zł, czyli 20zł za jedną kartę.
Chciałam tą ofertę na 2 karty i na 2 karty coś z netem 20gb.
I nie ma takiej opcji, bo ofertę Solo S za 20zł mogą dać przy min. 3 kartach. A ofert większych niż 15GB niby nie mają.
Na razie podziękowałam.

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1088145  autor: Pacia77
 16 sty 2020, 18:56
Hej,
może pomożecie. Niedługo kończy mi się umowa i jestem po kilku rozmowach z DUK. Mam 2 nr.
Dopiero teraz trafiłam na to forum, wcześniej nawet nie miałam o nim pojęcia.
Poprosiłam o regulamin na maila, ale wysłali mi tylko to:
"Witam, niżej załączam Pani moją propozycję oferty. W ramach propozycji otrzymuje Pani:
-Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych
-Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych
-PLAY NOW - pakiet podstawowy
-Nielimitowane minuty do wszystkich sieci stacjonarnych
-Pakiet Internet 12 GB na jeden numer
Cena abonamentu za jeden numer 25 zł (brutto), abonament zawiera rabat za e-fakture, terminowe płatności oraz rabat za zgody marketingowe. Umowa na okres 25 miesięcy.
Z poważaniem,
Obsługa Klienta Play"
Będą dzwonić znowu w poniedziałek. A ja zastanawiam się co jeszcze mogę wywalczyć. Tu każdy pisze, że oferta jest na 24 msc, a mi podali 25 msc.
Zastanawiam się co z Internetem, ile GB jest za granicą.
Pakiet PLAY NOW - nikt wcześniej o tym nie wspomniał, to jakaś dodatkowa opłata jest za to?
Zastanawiam się co po tych 12 GB czy jest lejek czy nie.
Oczywiście będę jeszcze z nimi rozmawiać, ale może ktoś z Was też śledzi ten temat i pomoże?
Może macie jakiś regulamin czy warunki i możecie podesłać na priv?
Jeśli nie, to spróbuje uzyskać odpowiedzi na te pytania w poniedziałek.
Zastanawiam się tylko, czy to faktycznie 25 zł brutto i nic więcej, czy zaraz się okaże, że za ten pakiet play now jest dodatkowa opłata.
  • Strona 1 z 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51