DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 32
 #1090062  autor: zielony71
 13 lut 2020, 12:07
To znaczy, że dostałeś 10 zł rabatu do każdego numeru. Teoretycznie była szansa na 20 zł od numeru, czyli 15 zł za wszystkie.
Kiedy napisałeś jej jakiej oferty oczekujesz to podałeś 45 zł za 3 numery czy podałeś mniej, ale na mniej się już nie zgodziła?
 #1090063  autor: trancex
 13 lut 2020, 12:18
Zależało mi ma zakończenie tematu w lutym, ale po złożeniu dyspozycji przeniesienia tylko jednego numeru, który kończy się w marcu ciężko o dobra ofertę. Na plan mobilny 55 tylko 10zl rabatu, na pozostałe dwa w planie 45zl tylko 20zl za dodatkowe usługi. Pytanie, czy składać wypowiedzenie na pozostałe dwa numery, czy czekać?
 #1090082  autor: Sagittarius
 13 lut 2020, 18:02
Witam.
Jestem głęboko zanurzony w "pomarańczowym soku"
Posiadam Orange Love-abonament komórkowy +internet domowy 80mb,tv,telefon stacjonarny(voip),oraz 5 dodatkowych abonamentów komórkowych(dzieci,żona,mama)
Umowa kończy się za 110 dni.
Czy bez wypowiedzenia umów jest sens podejmować temat?
Do tej pory udawało mi się zawsze uzyskać dobrą ofertę przy udziale DUK,a nigdy nie składałem dyspozycji przeniesienia nr.
Oferta na stronie Orange-mniej niż zachęcająca.
W opcji jest FLEX,ale to ostateczność.
Pozdrawiam.
 #1090085  autor: henry84
 13 lut 2020, 18:37
zielony71 pisze:
13 lut 2020, 12:07
To znaczy, że dostałeś 10 zł rabatu do każdego numeru. Teoretycznie była szansa na 20 zł od numeru, czyli 15 zł za wszystkie.
Kiedy napisałeś jej jakiej oferty oczekujesz to podałeś 45 zł za 3 numery czy podałeś mniej, ale na mniej się już nie zgodziła?
Podałem 45 zł za 3 numery , wiem że mogłem więcej wyciągnąć , ale nie chciało mi się czekać , a przy poprzedniej umowie sam dzwoniłem ze 20/30 razy , a teraz nie ma gdzie dzwonić więc wolałem wziąć co dali . Wcześniej płaciłem za 3 numery około 22 zł .
 #1090405  autor: rekin01
 17 lut 2020, 17:02
Dzisiaj telefon z orange z ofertą 30 zł za dwa numery. Jeżeli chcę dołączyć numer, który mam na kartę, to za ten 20 zł. Mam nadzieję, że ten numer też da się zrobić za 15 zł. Jutro ktoś ma dzwonić. Przy 3 numerach za 45 zł chyba się zgodzę. Chyba, że coś więcej można wyciągnąć?
 #1090421  autor: perdos1
 17 lut 2020, 19:58
trancex pisze:
17 lut 2020, 17:47
Plan mobilny 55 za 35, oraz dwa numery w planie 45 odpowiednio 15 i 5zl, czyli w sumie 55zl to max na ten moment, czy idzie coś jeszcze wycisnąć?
Jeżeli wszystkie numery są przedłużane to da się zjechać plan mobilny 45 na 5 zł.
 #1090463  autor: rekin01
 18 lut 2020, 18:13
Dzisiaj już 25 zł za numer, który chcę przenieść z karty. Nie wiem sam czy brać te 2 za 30 zł i dać spokój z tym na kartę. Obawiam się, że mogą więcej nie zadzwonić i zostanę z przeniesieniem oo 25 zł za numer.
 #1090645  autor: Masterjam77
 21 lut 2020, 09:36
Sagittarius pisze:
13 lut 2020, 18:02
Witam.
Jestem głęboko zanurzony w "pomarańczowym soku"
Posiadam Orange Love-abonament komórkowy +internet domowy 80mb,tv,telefon stacjonarny(voip),oraz 5 dodatkowych abonamentów komórkowych(dzieci,żona,mama)
Umowa kończy się za 110 dni.
Czy bez wypowiedzenia umów jest sens podejmować temat?
Do tej pory udawało mi się zawsze uzyskać dobrą ofertę przy udziale DUK,a nigdy nie składałem dyspozycji przeniesienia nr.
Oferta na stronie Orange-mniej niż zachęcająca.
W opcji jest FLEX,ale to ostateczność.
Pozdrawiam.
@Sagittarius - kiedyś jak się miało Orange Love np: komórka + internet , to nie można było przedłużyć umowy na sam nr komórkowy( że to pakiet jest czy coś takiego). Sprawdź dobrze czy możesz do Flex przenieść, chyba że nie zależy Tobie na konkretnym numerze. Mogę się mylić ale lepiej sprawdzić
 #1090649  autor: bladesss
 21 lut 2020, 12:27
Opowiem Wam moją historię z Orange, warto przeczytać całość.
W grudniu zleciłem przeniesienie trzech numerów do Plusha abo L (60zł za 3 numery) i rezygnację z internetu LTE w Orange. Przeniesienie było ustawione na dzień 10 luty 2020 bo w Orange musiałem siedzieć minimum pełen okres rozliczeniowy czyli do 9.02.2020
Pod koniec stycznia zadzwoniła do mnie babka z ofertą: światłowód+3 numery za 90zł i potem dogadaliśmy jeszcze, że z internetu LTE nie rezygnuję a konwertuję go na najniższy pakiet (9,9zł/20Gb) żeby jego pakiet był do podziału na numery. Z czego umowa jest rozbita na dwie (2 numery i LTE na jednej a światło i trzeci numer na drugiej z czego pierwsza aktywowana online a drugą miał przynieść technik). Oferta w sumie dobra ale bardziej mnie skusiła tym światłowodem bo jeszcze do niedawna nie było możliwości podpięcia, termin montażu ustawiony na 5 lutego (potwierdzone osobnym telefonem). Tego 5.02 siedziałem cały dzień w domu (widełki godzinowe montażu to 8-20...) ale nikt nie przyjechał... Napisałem wieczorem na czacie i okazało się, że zmienili termin na 11tego w żaden sposób mnie o tym nie informując :shock:
Tego 11tego znowu wziąłem urlop bo znowu godziny to 8-20, przyjechało dwóch typków (koło 14tej) i mi mówią że nie podłączą bo światłowód nie jest pociągnięty do mieszkania (no co wy ku**a mówicie, serio??), jakbym tego nie wiedział. Myślałem, że od tego właśnie oni są, jakbym miał światło w domu to sam bym odebrał funboxa z salonu i cześć. No i typki mówią mi, że dzisiaj nic nie zrobią, bo nie mogą rozebrać tego kawałka kostki brukowej i że to powinna zrobić ekipa, która montowała światłowód w ulicy, że napiszą reklamację do wykonawcy i że ktoś jeszcze tego dnia ze mną skontaktuje. Oczywiście nikt się nie odezwał i następnego dnia sam do nich napisałem. Okazało się, że cwaniaczki nigdzie nic nie napisali a przy mojej umowie wpisali "Zły adres" i moja umowa została anulowana... Wylałbym wiadro mięsa na debili ale niestety nie można tu przeklinać... W związku z powyższym w tym miesiącu przyszedł mi rachunek 240zł zamiast obiecanych 99 a do tego ponad 120 z Plusha bo okazało się, że naliczali opłaty od momentu podpisania umowy mimo, że przeniesienie zleciłem dopiero na 10tego lutego, masakra.(a przez niefortunny zbieg okoliczności dowiedziałem się o tym dopiero przedwczoraj jak przyszedł list z windykacji z wezwaniem do zapłaty - wiadomości z Plusa trafiały do spamu, dawno temu ich dałem na czarną listę bo mnie bombardowali i zapomniałem o tym). Co śmieszniejsze mam nagranę jak babki z Orange pytam czy na pewno już nic nie muszę w tym Plushu robić, zapewniła mnie 3x, że oni się wszystkim zajmą i mam być spokojny. Po tym wszystkim kontaktowałem się jeszcze kilkukrotnie z Orange, jeden gość powiedział, że dał radę wznowić tą propozycję umowy i że mam czekać na techników na montaż. Kiedy? 16tego marca.... Dramat co się odwala w tym Orange obecnie. (Chociaż są siebie warci z Plusem)
 #1090651  autor: WebSter
 21 lut 2020, 13:50
Potwierdzenie od Orange "ze zajma sie wszystkim" nie powinno zwalniac Cie z koniecznosci zlozenia wypowiedzenia w Plusie. Zapewne dostales numery tymczasowe i zaznaczyles swiadczenie uslug od razu a nie po przeniesieniu numerow.

Obawiam sie ze nic z tym nie zrobisz.

Only Windows Mobile! : )
 #1090687  autor: kenny83
 22 lut 2020, 14:02
Witajcie.
Moja propozycja na wczoraj po złożonym wypowiedzeniu na jedynym numerze.
Na dzień dzisiejszy plan wspólny zrabatowany do maksimum. Propozycja z działu utrzymania dzwoniła Pani z numeru 22 po 3 dniach od zatwardzenia pisma.
Nadmieniam że posiadam Neostradę, tak więc
Neostrada przechodzi na Love z dodatkowymi numerem za 74,99 obecnie płace 70 za internet. Moje 3 numery zrabatowane do 5 + 15 + 15. Dobra oferta?
 #1090770  autor: krecik6667
 23 lut 2020, 16:53
Cześć. Tesciowa ma w Orange dwa numery plus jeszcze Neostrade 10 mega. Umowy sie skończyły. Za wszystko teraz płaci 120 zł. Mozna coś więcej ugrać? Internet by sie szybszy. Czytam o cyrkach ze swiatlowodem i nie wiem, cxy się w to bawić i czy w ogole u niej jest. Dzięki za odpowiedzi
 #1090807  autor: bladesss
 24 lut 2020, 10:02
WebSter pisze:
21 lut 2020, 13:50
Potwierdzenie od Orange "ze zajma sie wszystkim" nie powinno zwalniac Cie z koniecznosci zlozenia wypowiedzenia w Plusie. Zapewne dostales numery tymczasowe i zaznaczyles swiadczenie uslug od razu a nie po przeniesieniu numerow.

Obawiam sie ze nic z tym nie zrobisz.
Na pewno nic takiego nie zaznaczałem. W plushu na abonament się okazało, że po prostu tak jest - płacisz od razu, nie ma innej opcji. A skoro baba w Orange mi mówi kilkukrotnie, że nic już nie muszę robić to dlaczego miałbym nie uwierzyć? Napisałem do Orange reklamację i czekam na odpowiedź, żądam zwrotu kosztów, które muszę ponieść w Plusie przez brak wypowiedzenia.
  • Strona 4 z 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 32