DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 32
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 32
 #1125331  autor: Arturs
 10 gru 2021, 15:56
Witam,

Skończyła mi się umowa z orange jakieś 2-3 miesiące temu, przeszła na czas nieokreślony ze względu na brak czasu zajęcia się tym, teraz jednak chciałbym to w końcu pozałatwiać.

W Orange jestem już dobrych kilka(naście) lat, mam plan Love Mini, 3 numery + internet. Pakiet to ok 140 zł - rabaty, wychodzi ok 125-130 zł. Przy podpisywaniu umowy miałem małe cyrki, okazało się że otrzymałem inne plany niż rozmawiałem przez telefon, przy reklamacji okazało się że ta konkretna rozmowa nie była nagrywana, ogólnie kabaret, dostałem -10 zł na rok i tyle, więc nie jestem jakoś szczególnie zachwycony po tej umowie.

Ważną kwestią jest, że jeden z numerów bardzo często i dużo przebywa za granicą (głównie Niemcy), czasem jest to miesiąc, a czasem i 4 miesiące, potem 2 tyg w PL i znowu jakiś czas za granicą, przez co prawdopodobnie wchodzi jakaś klauzula (jedynie o niej czytałem, bo niestety na infolinii nikt nie umiał mi tego wyjaśnić, chodzi o to że ktoś przebywa dłużej za granicą niż w polsce), przez co połączenia tel są płatne, więc rachunki osiągają czasem dwukrotność tamtej kwoty. Ten jak i drugi numer korzystają jedynie z połączeń telefonicznych (rozmów) do Polski; prawie wcale z SMS, a już wgl z internetu - z niego korzysta tylko trzeci numer.

Czy jest szansa otrzymać jakąś ofertę z niższą ceną chcąc utrzymać internet i te 3 numery czy raczej szukać czegoś innego? Mam na razie na oku ofertę w Netia - internet + tv 60 zł, a numery ewentualnie zostawić lub przenieść gdzieś? Pewnie w tej samej cenie miałbym dodatkowo TV, ale nie jest to wymagane, jeśli jakaś oferta jest dużo niższa bez TV, to szczerze dla mnie lepiej. Co polecacie? Numer który używa internetu wykorzystuje ok 15 może 20gb max.

Z góry dzięki za każde info, co 2-3 lata tutaj zaglądam z końcem umowy i za każdym razem znajduję pomoc ;)
 #1125602  autor: trancex
 16 gru 2021, 15:17
Tak jak sadzilem i jak wynika z powyzszych wypowiedzi na forum, uzyskanie "dobrych" warunkow graniczy z cudem. Wczesniej mialem umowe na 4 numery, z czego obecnie dwa przenioslem na karte, takze negocjuje obecnie przedluzenie dwoch numerow: 1numer propozycja konsultanta to 45zl z planu 50zl, z usluga 5g plan 60zl kwota byłaby o 10zl wyzsza, natmiast 2 numer oplata by zostala taka sama jak płace dotychczas, czyli 5zl. Suma sumarum oferta bez 5g, to calosc na fakturze 50zl za dwa numery. Jeśli dobrze liczę, to wychodzi rabat 15zl z numer plus 20zl za łączenie usług. Nie jest to zła oferta….
Dodatkowo mam extra karte sim na AW 9zl + dodatkowa karta sim 5zl, co by dało 64zl całość. Nie wiem, czy czekac teraz, czy probowac dzwonic dalej.
P.s jest jakis numer gdzie mnie polaczy z DUK? Dla samego internetu wiem, ze oferta OFNK jest bezkonkurencyjna, ale odpada mi extra sim na AW, a Orange Flex nie wiem, czy bylby kompromisem chyba abo i oferty na karte.
W ofertach dla firm przy przedłużeniu tez dostaje się rabaty?
@Zielony ratuj :D
 #1125647  autor: zielony71
 17 gru 2021, 10:46
Te 45 za plan 50 to bardzo drogo. Natomiast 5 zł za drugi numer jest OK. Proponuję się zgodzić, a po podpisaniu umowy odstąpić tylko od tej pierwszej - drogiej. Jeśli się uwiniesz przed końcem roku to pomogę Ci załatwić ja taniej.
 #1125660  autor: perdos1
 17 gru 2021, 13:30
@trancex
Z tego co widzę dają ci rabat 15 zł na każdy z numerów, więc nie będzie pierwszy numer za 45 a drugi za 5 tylko będzie pierwszy numer za 35 a drugi za 15. Chyba, że ci dają 5 zł rabatu na pierwszy numer a 25 na drugi, w co wątpię. Tak samo mi kiedyś mówili na infolinii, że będę płacił 50 zł za pierwszy numer a 2 pozostałe będą za darmo, w rzeczywistości było 30, 10 10, a to ma znaczenie, jeśli rezygnowałbyś z potencjalnie droższego numeru. Biorąc jednak pod uwagę usługi dodatkowe, które wykupujesz kompletnie ci się ta oferta nie opłaca, bo w Orange Flex masz te same warunki (a nawet lepsze biorąc pod uwagę to ile gratisowego internetu rozdają) za łącznie 50 zł (dodatkowe karty sim są za 0). Do tego 3 pierwsze miesiące za darmo, możliwość przelewania GB pomiędzy numerami. Na firmę te same warunki. Ja bym się pożegnał z Orange abo na twoim miejscu. Jedyna przewaga to więcej internetu w roamingu.
 #1125823  autor: jurek9491
 21 gru 2021, 18:07
Witam,

Obecnie posiadam Orange światłowód 300Mb/s, za który płacę z rabatami 55 zł/msc. Telefon posiadam w plush na kartę, a TV w cyfrowym polsacie. Chciałbym przenieść telefon i TV do Orange, a więc w grę wchodzi pakiet Love. Czy znajdę tutaj konsultanta, który zaoferuje coś ponad to, co dostępne jest na stronie orange?

Pozdrawiam,
Michał
 #1126035  autor: weissmann
 27 gru 2021, 17:00
Chciałbym uzyskać kontakt do przedstawiciela handlowego Orange z Poznania lub okolic - mam 3 numery w nju mobile, ale mam też działalność i chcę przenieść te 3 numery do Orange dla Firm, aby mieć 5G. Ktoś coś?
 #1126114  autor: trancex
 29 gru 2021, 16:13
Pytanko, jeśli złożyłem dyspozycje przeniesienia numerów do plusa na kartę, ale jednak pozostanę w Orange godząc się na nowe warunki lub pisząc SMS (zostaje), to muszę odstępować od czegokolwiek, czy te karty sim n kartę po prostu nie będą aktywowane?
 #1126189  autor: spider1313
 31 gru 2021, 16:31
Cześć czlowiek całe życie się uczy a mianowicie zleciłem przeniesienie trzech nr do plusha na umowę bezterminowa 19.12.2021r 60zl za 3nr. Umowa z orange kończy się z końcem stycznie rozmowa z konsultantem ładnie pięknie .Jakie było moje zdziwienie jak dostałem fakturę od plusa za okres od 19 listopada do 24 grudnia czyli miesiąc wstecz na 67zl dodzwoniłem się do pani konsultant nigdy nie spotkałem tak nieuprzejmej za przeproszeniem baby od razu wysłałem odstąpienie od umowy nie minęło 14 dnimoje pytanie czy muszę opłacić fakturę z plusa i dopiero wtedy domagać się zwrotu :oops:
 #1126370  autor: damianooo
 04 sty 2022, 18:11
Czesc. Mnie rowniez konczy sie za 1,5 tyg. umowa na 5 numerow, do tej pory za same abonamenty bylo 105zl (bodajze jeden za 55, pozostale abo po 45 minus rabaty).
Na ta chwile 3 propozycje standardowe... 145zl/m-c. Moze jest ktos w stanie pomoc z lepsza oferta?
Piszecie ostatnio, ze mozna ugrac po 15zl dodatkowego rabatu na numer, to byloby ok.
Opcja raczej bez telefonow, ewentualnie max dwa Samsungi 😉
 #1126823  autor: JFK2016
 13 sty 2022, 23:06
SonicWave pisze:
12 sty 2022, 13:01
70 zł za dwa numery, gdzie teraz płacę 40 zł.
Dzwonicie do oporu aż wam dadzą lepszą ofertę?
Nie wiem czemu wielu czeka do ostatniego dnia, w korporacjach najważniejszy jest koniec roku (w praktyce pierwsze 3 tygodnie grudnia), liczy się bilans i roczne wyniki. Mnie na początku grudnia w aplikacji "Mój Orange" pojawiła się reklama zniżki na abonament Love 10zł, umowa kończy mi się w połowie kwietnia, ale " z buta" zadzwoniłem i 1 strzał na odpowiednią osobę-"system nie przyjmuje bo jeszcze za wcześnie, ale jutro spróbuję ręcznie i sprawdzę czy się uda?". I udało się-nie płacę ani grosza więcej a do tego mam wiele lepszą ofertę.
 #1126831  autor: damianooo
 14 sty 2022, 08:56
Udalo sie przedluzyc na korzystnych warunkach. 5 numerow za 100zl, wszystkie o podstawie planu 50. Do tego 2xTel ze znizka po 5zl na rate.
Kilka telefonow ze standardowymi propozycjami, jedna ciut lepsza i wreszcie wieczorna 😉 propozycja, szczerze nawet nie musialem negocjowac, konsultant sam wyszedl z rabatami, czyli mozna 😃
 #1126839  autor: bladesss
 14 sty 2022, 16:43
Do mnie sami zadzwonili z dość dobrą propozycją
-Orange Love 600Mbs z numerem no limit+15Gb 99zł
-2 numery no limit + 25Gb po 10zł/szt
Drożej o 20zł niż dotychczas (płaciłem 99zł za wszystko teraz) ale nie chciało mi się z nimi szarpać w tym roku i wziąłem to
 #1126868  autor: Masterjam77
 15 sty 2022, 15:00
A mnie dziś zaskoczył sms, że za 5 dni kończą mi sie umowy i stracę 10 zł upust ?????? Byłem przekonany że przejście umowy na czas nieokreślony jest z warunkami ostatniej faktury. Teraz już zupełnie nie opłaca się trzymać numerów w abonamencie i trzeba przejść na kartę , bo nawet nikt nie zadzwonił mimo odblokowanych zgód . Widocznie za słaby klient jestem :)
  • Strona 24 z 32
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 32
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 32