DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 25 z 32
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 32
 #1126823  autor: JFK2016
 13 sty 2022, 23:06
SonicWave pisze:
12 sty 2022, 13:01
70 zł za dwa numery, gdzie teraz płacę 40 zł.
Dzwonicie do oporu aż wam dadzą lepszą ofertę?
Nie wiem czemu wielu czeka do ostatniego dnia, w korporacjach najważniejszy jest koniec roku (w praktyce pierwsze 3 tygodnie grudnia), liczy się bilans i roczne wyniki. Mnie na początku grudnia w aplikacji "Mój Orange" pojawiła się reklama zniżki na abonament Love 10zł, umowa kończy mi się w połowie kwietnia, ale " z buta" zadzwoniłem i 1 strzał na odpowiednią osobę-"system nie przyjmuje bo jeszcze za wcześnie, ale jutro spróbuję ręcznie i sprawdzę czy się uda?". I udało się-nie płacę ani grosza więcej a do tego mam wiele lepszą ofertę.
 #1126831  autor: damianooo
 14 sty 2022, 08:56
Udalo sie przedluzyc na korzystnych warunkach. 5 numerow za 100zl, wszystkie o podstawie planu 50. Do tego 2xTel ze znizka po 5zl na rate.
Kilka telefonow ze standardowymi propozycjami, jedna ciut lepsza i wreszcie wieczorna 😉 propozycja, szczerze nawet nie musialem negocjowac, konsultant sam wyszedl z rabatami, czyli mozna 😃
 #1126839  autor: bladesss
 14 sty 2022, 16:43
Do mnie sami zadzwonili z dość dobrą propozycją
-Orange Love 600Mbs z numerem no limit+15Gb 99zł
-2 numery no limit + 25Gb po 10zł/szt
Drożej o 20zł niż dotychczas (płaciłem 99zł za wszystko teraz) ale nie chciało mi się z nimi szarpać w tym roku i wziąłem to
 #1126868  autor: Masterjam77
 15 sty 2022, 15:00
A mnie dziś zaskoczył sms, że za 5 dni kończą mi sie umowy i stracę 10 zł upust ?????? Byłem przekonany że przejście umowy na czas nieokreślony jest z warunkami ostatniej faktury. Teraz już zupełnie nie opłaca się trzymać numerów w abonamencie i trzeba przejść na kartę , bo nawet nikt nie zadzwonił mimo odblokowanych zgód . Widocznie za słaby klient jestem :)
 #1127282  autor: zielony71
 25 sty 2022, 09:04
korcik1 pisze:
21 sty 2022, 12:57
właśnie weszło 3 x plan mobilny 50 za 30+10+10=50 ziko
podziękowania dla zielony71 za dolne widełki ;)
Kolega tutaj podziękował mi za podpowiedź ile można uzyskać rabatu, a nie za to, że mu tyle dałem. Dlatego proszę nie zasypywać mojej prywatnej skrzynki, tylko męczyć konsultantów o rabat.
Ewentualnie jak wszystko inne zawiedzie, to mogę spróbować coś pomóc, ale to w ostateczności. :mrgreen:
 #1127295  autor: pimpula
 25 sty 2022, 13:45
Dzień dobry,

Aktualnie posiadam 2 numery w Orange (koniec umowy na początku marca)
oraz jeden w T-mobile, który chcę przenieść do Orange.

W orange aktualnie płacę za 2 numery 60 zł.

Z powyższych postów wynika, że można wydusić 3 numery w planie 50 za 50, co mi pasuje.

Pytanie techniczne, do Was, speców w tym zakresie ;)

Najpierw przenosić numer z T-mobile do orange i wtedy negocjować ? czy podczas negocjacji dwóch numerów Orange powiedzieć, że jest jeszcze jeden do przeniesienia ?

Dziękuje za pomoc z góry i pozdrawiam
 #1127297  autor: tomus261
 25 sty 2022, 14:30
Witam.
Czy ktoś chce ogarnąć przedłużenie na 5 numerach?
Obecnie 85zl za wszystkie.
Dzisiejsza propozycja zwala z nóg . Nie ma możliwości połączenia z usługą Love. Brak sieci Stacjonarnej.
Ew kontakt [email protected]
Może być również zmiana operatora. Ale tego chciałbym uniknąć.

B
 #1127355  autor: reggie
 26 sty 2022, 14:27
Ja się skłaniam ku temu żeby powiedzieć Orange "do widzenia".
Skoro nie szanują Klienta i trzeba się prosić nawet o rabaty 10zł na numer, nie mówiąc już o rabatach 20zł na numer, to niech dalej koszą tych, którzy płacą wygórowane stawki. Ja do takich nie należę.

Propozycje do tej pory otrzymane są śmieszne albo żałosne (nie licząc jednej za 80zł za 4 nry, ale konsultant się chyba obraził i nie dzwoni, choć i tak bym się na nią nie zgodził, to jednak być może ktoś inny by skorzystał, więc podaję dla informacji), bo konsultanci chcą sprzedać mi przedłużenie 4 nrów w planach 50 albo za 100zł albo za 140zł m-c ... :shock: Podczas gdy przez ostatnie dwa lata płaciłem za te same 4 nry 50zł/m-c, a poprzednie 2 lata za 3 nry płaciłem 22zł/m-c i jeszcze 3 m-ce gratis.
Rozumiem i widzę wszechobecne podwyżki, ale nie dajmy się zwariować. :)

Dlatego czekam do końca tygodnia i bez sentymentu zamierzam przenieść 4 numery do UPC (które działa na nadajnikach Play, a zatem w większości jeszcze jest to infrastruktura Orange, bo Play swoją buduje), bo tam za 55zł dostanę 3 nr z nolimit i 25GB netu i 1 nr z nolimit i 10GB netu, co mi w zupełności wystarcza, więc nie będę dłużej czekał na Orange (w którym pozostałbym tylko wtedy, gdy dostanę 4 nry za 60zł), ani tym bardziej prosić się o max możliwe rabaty na przedłużenie umowy, skoro w UPC od razu łączę się z DUK i bez łaski dostaję to, czego chcę.
A na 2-letniej umowie pozostaje mi w kieszeni około 1.000zł (55zł w UPC vs 100zł, które proponuje Orange). Dla mnie rachunek jest prosty. Ale oczywiście każdy decyduje za siebie.

Pozdrawiam
 #1127459  autor: Masterjam77
 28 sty 2022, 12:16
zielony71 pisze:
25 sty 2022, 09:04
korcik1 pisze:
21 sty 2022, 12:57
właśnie weszło 3 x plan mobilny 50 za 30+10+10=50 ziko
podziękowania dla zielony71 za dolne widełki ;)
Kolega tutaj podziękował mi za podpowiedź ile można uzyskać rabatu, a nie za to, że mu tyle dałem. Dlatego proszę nie zasypywać mojej prywatnej skrzynki, tylko męczyć konsultantów o rabat.
Ewentualnie jak wszystko inne zawiedzie, to mogę spróbować coś pomóc, ale to w ostateczności. :mrgreen:
@zielony71 ,tylu osobom już pomogłeś przez te lata , że się nie dziw że walą drzwiami i oknami do Ciebie. Mi pomogłeś 2 razy i miałem świetne warunki , ale to stare dzieje 6 lat temu i 4 lata temu :).
Szanuje Twoja pomoc , ale jak napisałeś , ciężko teraz walczyć. Umowy pokończyły mi się tydzień temu i nikt nie zadzwonił. Jest jakiś marazm , sieci nie walczą jakoś konkretnie od klienta . Wygląda to na zasadzie , że firmy "się dogadały" i my oddamy trochę od Nas i przygarniemy od Was.
Przed chwilą , porozmawiałem i chciałem przedłużyć 2 numery i dostałem ofertę za 80 zł . dodatkowo chciałem kolejne 2 przenieść z OnK do najniższych abonamentów bo to dla dzieci , same simy . Ale gdzie tam więc za 4 numery 180 zł . Jedynie konsultant zaproponował rabat 10 miesięcznie na razie telefonu.
Takie warunki jak kolega powyżej napisał 30+10+10 brałbym w ciemno , nawet za pierwszy numer 40 zł .
  • Strona 25 z 32
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 32
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 32