DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
 #1089156  autor: spider1313
 30 sty 2020, 18:11
reggie pisze:
30 sty 2020, 15:42
spider1313 pisze:
30 sty 2020, 14:07
Ja byłem gotowy uciekać z Orange więc przeniesienie zlecilem do sieci w której w razie braku kontaktu miałem zostać no ale zadzwonili pewnie można było jeszcze coś wycisnąć ale chciałem mieć 3 nr do 50 dych i mam
Dostałeś 3 plany mobilne 45 za 45zł / m-c, czyli podwójny rabat na dwóch numerach i pojedynczy rabat na trzecim numerze. Daje to 15zł / m-c za jeden numer.
Zakładam, że nie masz Orange Love, więc max, co teoretycznie mogłeś dostać, to w tej sytuacji 35zł za te trzy numery (czyli podwójne rabaty na każdym numerze).
Ale taka oferta to chyba tylko Zielonemu71 została przedstawiona, tzn. podwójne rabaty na wszystkie numery.
A przynajmniej nie kojarzę, aby ktoś to dostał bez Orange Love...
Chętnie zobaczę ofertę innej sieci, gdzie za to samo (no-limit i po 14GB netu łącznie) zapłacę tylko 15zł / m-c.

Oczywiście dwa lata temu sytuacja była inna. Sam w styczniu 2018r. przedłużałem trzy umowy metodą "na przeniesienie" i dostałem max rabaty, czyli 3 m-ce za 0zł i po 40% na abo, przez co płacę 22zł za trzy numery, gdzie jeden numer był za darmo (20zł+0zł+2zł). W przeliczeniu całej umowy zapłaciłem w ostatnich dwóch latach średnio niecałe 6,50zł / m-c za jeden numer (no-limit i po 10GB netu).
Ale takie czasy już się w Orange skończyły (osobiście nie dziwię się, bo jaki z tego zysk?).
Miałem przeniesienie do Play ale nikt nie dzwonił więc wycofalem i dałem przeniesienie do multimedia gdzie proponowali 15 zł za nr i na każdym po 5 giga Orange love nie mam po tel od Orange pierwszy nr 25zl drugi 15zl a trzeci 5zl więc jak na te warunki gdzie pomarańczowy z niektórymi w ogóle się nie kontaktuje to ta oferta jest jak dla mnie lux
 #1089159  autor: WebSter
 30 sty 2020, 19:43
Umowa konczy sie 1 lutego. Wniosek o przeniesienie 4 numerow do Virgin zlozony w listopadzie. Do poczatku stycznia zero kontaktu z Orange. Zniechecony, wycofalem wnioski z Virgin, a zlozylem 4 przeniesienia do Plush Abo umowa 24 msc. Dwa dni przed koncem mozliwosci odstapienia od umowy na odleglosc z Plushem, telefon z numeru 50x. Bardzo mila i rzeczowa Pani. Pierwszy numer 25 zl, pozostale 3 numery po 5 zl, w sumie 40 zl. Dodatkowo kazdy numer 12 gb internetu, plus paczka 9 gb wspoldzielona. Do tego P Smart Z 20 rat x 31,50. Umowa z Plushem odstapiona.  Nie mialem Love.

Only Windows Mobile! : )
 #1089353  autor: trancex
 03 lut 2020, 17:08
Negocjacje z pomarańczowymi czas zacząć. Dzisiaj złożyłem dyspozycje przeniesienia numeru na kartę w virginmobile. Teraz pytanie. Jeśli zdecyduje się pozostać z Orange, to oni przerwa proces przeniesienia numeru? Czy virgin tez muszę o tym potem poinformować? Co robię z karta sim, która otrzymałem?
Drugi scenariusz to taki, ze zostaje w Orange, ale chce przejść na kartę. Czyli wtedy rezygnuje z przeniesienia, ale składam wypowiedzenie z przejściem na kartę prawda? Na szczęście umowa kończy mi się w połowie marca, żeby mieć wystarczająca ilość czasu na podjęcie kroków. Ciekawe, czy w Orange wejdę jakieś nowe taryfy. Te obecne są słabe, mówię o samych usługach.
 #1089382  autor: kedzior28
 04 lut 2020, 08:48
Cześć,
po kilkunastu latach prawdopodobnie przeniosę swój numer do Plusa.
Umowa z orange skończyła mi się 26 stycznia. Była to umowa na 1 numer, dla małych firm.
Zależy mi na darmowych rozmowach i smsach oraz przynajmniej 10 GB internetu. Z tego co się orientowałem na szybkości, to najlepszą ofertę dla mnie ma plus. 40 zł netto, 6 miesięcy za darmo.
Rozumiem, że wystarczy, że złożę u nich na stronie wniosek o przeniesienie numeru? Czy powinienem coś jeszcze zrobić z orange?

Z oferty plusa, średnia miesięczna wysokość abonamentu to 30 zł netto. Jest szansa uzyskać coś takiego przy przedłużeniu w orange?
Oczywiście włączę wszystkie zgody na kontakt w orange i dam im szanse.

Dzięki,
Konrad
 #1089386  autor: sebagitek720902
 04 lut 2020, 10:35
W Plusie znajdziesz ofertę 20,33 netto (25 brutto) do tego 3 miesiące bez opłat. W abonamencie jest 15 Giga internetu rozmowy sms, mms, do tego 10 Gb na Youtube i Tik Tok i Facebook, instagram itd bez limitu. Ta tajemnicza oferta to PLUSH. Można umowę w PLUSH podpisać na firmę. Nie wiem czy znajdziesz coś lepszego. Możesz wybrać umowę bezterminową tylko wtedy niema pierwszych 3 miesięcy za 0 zł. Oczywiście nie ma żadnych opłat aktywacyjnych. A przy 2 i więcej numerach abonament to 16.26 netto (20 zł brutto). Ja się nie zastanawiałem i jestem zadowolony, bez proszenia się mam dobrze(mam dobry zasięg w miejscach gdzie często przebywam) i tanio.
 #1089396  autor: Karlos20
 04 lut 2020, 13:23
Roaming w UE nie jest dodatkowo płatny przez 4 miesiące max, do tego masz limit neta na roaming w UE.
Numer przeniesiesz przez neta.

Powalcz jeszcze z Orange skoro masz tylko jeden numer u nich. Postrasz ich ofertą na kartę, a szczególnie konkurencją i pochwal jakość pomarańczki. Zdaj sobie również sprawę, że Flex też może być ciekawy, ale niestety nie jest dostępny dla klientów firmowych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089398  autor: kedzior28
 04 lut 2020, 13:33
Wiem o limitach internetu w Roamingu.

Pomimo, że faktura nie będzie wysoka to jednak zależy mi nawet na niej, więc wolałbym ofertę dla firm. Co za tym idzie - flex odpada.

Jesteś w stanie pomóc w sprawie orange...?

Pisząc "postrasz" masz na myśli złożenie wniosku o przeniesienie do plusha i oczekiwanie na telefon z orange? czy może telefon z mojej strony do DUK orange?
 #1089399  autor: Karlos20
 04 lut 2020, 13:37
Możesz złożyć wniosek o przeniesienie numeru do Plusa i/lub jednocześnie czekać na kontakt z nimi albo samemu pomęczyć pomarańczkę. Argumentuj się lepszymi ofertami u konkurencji i w samym Orange.
Mało zorientowane osoby łatwiej wpadają w pułapkę operatora, dając im albo więcej za więcej bądź mniej za więcej. No i dzwoń do DUK Orange z innej sieci żeby nie narazić się na wyższy rachunek przy końcu umowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089465  autor: euro01
 05 lut 2020, 08:32
Jesteś pewny, ze Plush można mieć na firmę? Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do Plusha dla siostry i niestety powiedzieli, że nie mogą przenieść numeru, bo ma zarejestrowany w Orange na firmę, a oni nie obsługują firm.
Było to co prawda jakieś 4- miesięcy temu, ale wtedy nie dało się przenieść numeru na firmę do Plusha. Może coś się zmieniło.
 #1089946  autor: kwik44
 12 lut 2020, 07:34
Ja kończę plan wspólny w czerwcu.Na drugim numerze umowa przeszła już na nieokreśloną. Przed złożeniem dyspozycji przeniesienia tego drugiego nru do Play dzwonili 2-3 razy w tygodniu. Ze zwykłego numeru warszawskiego. Oferta kiepska. Po złożeniu dyspozycji miałem słownie jeden "dzwonek" z tego samego numeru warszawskiego, zaraz na drugi dzień. I nic do tej pory. Też czekam. Do 25.02 ;) Natomiast tak się trochę zastanawiam. W planie Wspólnym mam coś koło 15GB transferu. Z racji dość częstych podróży za granicę jest to naprawdę zaleta. W standardowych planach można mieć maksymalnie 7. A przy dużym nasileniu wyjazdów, czy wyjeździe rodzinnym te GB jednak zjadam. Poza abonamentem 1GB prawie 20zł...
Z drugiej strony kusi mnie Flex i kusi Plush. Na Orange jakoś bardzo narzekać nie mogę jak do tej pory, ale z tego co czytam to Flex nie ma rozmów przez Wii za granicą (chyba, że to już nie jest prawdą?) Plusha nie znam. Jedni chwalą inni psioczą. Jak wszędzie...
 #1089993  autor: henry84
 12 lut 2020, 17:08
Dziś podpisana umowa na 3 numery łącznie za 45 zł ( plan 45) mam już Orange Love . Złożyłem przeniesienie numeru na 3 numery . Ofertę otrzymałem na czacie Mój Orange . Nie chciało mi się czekać na kontakt telefoniczny . 12 giga na każdy numer plus 9 giga na konto.
 #1090062  autor: zielony71
 13 lut 2020, 12:07
To znaczy, że dostałeś 10 zł rabatu do każdego numeru. Teoretycznie była szansa na 20 zł od numeru, czyli 15 zł za wszystkie.
Kiedy napisałeś jej jakiej oferty oczekujesz to podałeś 45 zł za 3 numery czy podałeś mniej, ale na mniej się już nie zgodziła?
 #1090063  autor: trancex
 13 lut 2020, 12:18
Zależało mi ma zakończenie tematu w lutym, ale po złożeniu dyspozycji przeniesienia tylko jednego numeru, który kończy się w marcu ciężko o dobra ofertę. Na plan mobilny 55 tylko 10zl rabatu, na pozostałe dwa w planie 45zl tylko 20zl za dodatkowe usługi. Pytanie, czy składać wypowiedzenie na pozostałe dwa numery, czy czekać?
 #1090082  autor: Sagittarius
 13 lut 2020, 18:02
Witam.
Jestem głęboko zanurzony w "pomarańczowym soku"
Posiadam Orange Love-abonament komórkowy +internet domowy 80mb,tv,telefon stacjonarny(voip),oraz 5 dodatkowych abonamentów komórkowych(dzieci,żona,mama)
Umowa kończy się za 110 dni.
Czy bez wypowiedzenia umów jest sens podejmować temat?
Do tej pory udawało mi się zawsze uzyskać dobrą ofertę przy udziale DUK,a nigdy nie składałem dyspozycji przeniesienia nr.
Oferta na stronie Orange-mniej niż zachęcająca.
W opcji jest FLEX,ale to ostateczność.
Pozdrawiam.
  • Strona 3 z 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32