DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 19
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
 #1094001  autor: shevchenko1987
 28 kwie 2020, 14:37
sebus pisze:
28 kwie 2020, 09:03
Hej, przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, będę wdzięczny za pomoc.
W lipcu kończy mi się abonament bez telefonu T1 no limit na rozmowy i sms/mms + 10GB za 29,95.
Z tego co widzę na stronie to już mogę przedłużać, ale oferta jest ekstremalnie nieopłacalna, gdyż proponują mi w tej samej cenie (30zł) abonament z 5 GB, czyi o połowę mniej niż teraz.
Pytanie 1: Można z nimi negocjować by zostać na aktualnych warunkach ?
Pytanie 2: Czy jeśli przejdę na umowę na czas nieokreślony to czy utracę jakieś zniżki promocyjne i zacznę płacić więcej ?
Nie musisz przedłużać umowy. Zostań na okresie nieokreślonym. Zostaną te same warunki i będziesz miał 30 dniowy okres wypowiedzenia. Pewnie i tak nic lepszego nie dostaniesz.

Huawei B618s-22d | TP-Link Archer C2600 | WD MyCloud 2TB | Lenovo ThinkPad X1 Carbon
 #1094048  autor: norago
 28 kwie 2020, 21:19
Cześć wszystkim. Pytanie czy w ostatnim czasie ktoś z Was przedłużał umowę na osobę prywatną przez SUK? zależy mi na jak najniższym abo. Zaproponowali mi 25 pln brutto no limit z 10 GB. Te 10 GB to jednak trochę za mało a kolejny krok to już gorsze warunki niż mam teraz (40 pln i 20 GB) Czy komuś udało się wywalczyć coś lepszego? Jeśli nie to albo zostanę w tej taryfie na nieoznaczony albo przejdę na Orange na kartę, bo w T-mobile na kartę niestety nie ma WiFi calling i VoLTE :(

z góry dzięki za odpowiedzi
 #1094144  autor: VeB1985
 30 kwie 2020, 14:47
Witam, umowa do 13 .09,na stronie wyskoczyła oferta przedłużenia umowy.
W tej chwili posiadam abonament bez telefonu T-MOBILE 1 BEZ LIMITU,
interesuje mnie jedna oferta i dwa telefony do wyboru:
T- mobile XL 149zl
Rabat na telefon 400zl (zostań zyskaj)
Wszystko bez limitu
Internet 70gb
24 miesiące
Telefony:
Huawei p30 pro w cenie w cenie 839zl -400 zł rabatu lub Xiaomi Mi 10 w cenie 1659 -400zl rabatu. Moje pytanie to czy idzie jeszcze coś ugrać na abonamecie albo telefonach? Pozdrawiam
 #1094149  autor: zerorq
 30 kwie 2020, 18:23
Chce przedłużyć umowe bez telefonu
Taryfa T-Mobile XL 79zł - 15zł rabat rodzinny = 64zł
Ile mogę dostać z działu utrzymania klienta dodatkowego rabatu? Wysłałem wypowiedzenie umowy bo bez tego to nie ma rozmowy.
 #1094296  autor: Karlos20
 02 maja 2020, 13:21
shevchenko1987: iPhone XS na raty w sklepie + oferta na kartę/abonament tylko SIM?
Na stronce T najniższa cena telefonu na start to 619 zł w zobowiązaniu 189 zł/mies. No-limity + 70GB. Kontrakt 24m.
Przy kontrakcie 36m - 709 zł w zobowiązaniu 149 zł. Też no-limity + 70GB.
Przy przedłużeniu umowy może tą stówkę, dwie rabatu na telefon wyrwiesz.
W sklepach ten tel kosztuje średnio 3k do 3,3k. Rozbijesz to na raty 0% np. 30 rat to wyjdzie przynajmniej stówka miesięcznie. Sam musisz sobie policzyć gdzie będzie taniej. W T masz dopłatę na start, w sklepach na raty 0% nie płacisz na start, a koszty możesz rozłożyć na później.

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:

:arrow: Wypróbuj ORANGE FLEX i zgarnij 50 zł! Napisz na PW lub wejdź na dedykowany wątek i dowiedz się więcej!
 #1094298  autor: piotrzet
 02 maja 2020, 13:32
WYMODEROWANO

Jesli chodzi o przedłużenie umowy w tej cenie czyli 189 zł miesięcznego abonamentu to rabat na abonament przez cały okres umowy wychodzi 15 zł miesięcznie czyli 174 zł miesięcznie i na telefon na pewno 450 zł o ile nie 600 zł. Ale tego dokładnie nie pamiętam. Czyli WYMODEROWANO mamy całkowity koszt umowy 4345zł jeśli telefon w sklepie kosztuje nawet 3000 to różnica to 1345 zł dzieląc na 24 miesiące daje 56 zl miesięcznie. Czy w tej cenie znajdziesz ofertę z 70 GB internetu, video bez limitu i normalnie liczonym roamingiem w UE?
Ostatnio zmieniony 02 maja 2020, 16:53 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: wymoderowano wycieczki osobiste

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #1094322  autor: shevchenko1987
 02 maja 2020, 22:36
Panowie, dzięki za podpowiedzi.

Właśnie widzę, że można dorwać ten telefon na promocjach za 2899 zł albo bez promocji u "fioletowych" za 2999 zł bez abonamentu. Nie potrzebuje miesięcznie więcej niż 20-30 GB internetu, gdyż przez większość czasu przebywam w zasięgu sieci Wi-Fi.

Chyba rzeczywiście lepiej będzie nabyć go "na boku" i dobrać jakaś ofertę tylko FLEX.

Huawei B618s-22d | TP-Link Archer C2600 | WD MyCloud 2TB | Lenovo ThinkPad X1 Carbon
 #1094324  autor: Karlos20
 03 maja 2020, 01:36
No i wszystko jasne.
Patrzmy na ofertę obiektywne, nie patrząc zaślepionym, jakie to T-Mobile jest wspaniałe.
Właśnie to mnie denerwuje w T - sztucznie obniżana kwota abonamentu, żeby wrzucić w koszta ratę za telefon, który będziesz opłacał przez 24 lub 36 miesięcy oprócz wpłaconej nawet 1/3 ceny sklepowej urządzenia. A gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony - kwota zobowiązania pozostaje, a rata za urządzenie jest zamieniana na pełną kwotę abonamentu. Czyli płacimy WIĘCEJ za usługi. Przewał jak cholera. Rozumiem takie rozliczenie w niesprzedawanej już ofercie Internetu Domowego LTE, bo usługa była tańsza o te 20 zł raty za router, ale w przypadku oferty głosowej z urządzeniem to już jest masakra.
Play stosuje dopłatę do podstawowego abonamentu, aby urządzenie na start było tańsze, więc to klasyczne rozwiązanie w abonamencie z telefonem, jasne i klarowne, bo wrzucamy te koszta do usług telekomunikacyjnych.
Plus - rozdzielnie raty i abonament, choć na jednej fakturze.
Orange - rozdzielnie raty i abonament, też na jednej fakturze.
A w T - kombinacja z wyższą kwotą zobowiązania, żeby klient pomyślał, że razem spłaca ratę i sztucznie obniżony abonament.
Kolejna sprawa: wciskany na siłę najwyższy plan taryfowy. Marnowanie niezużytych środków, za które płacimy bardzo sporą kwotę zobowiązania dla TM.

Wniosek: poszukać w różnych sklepach, kupić na raty zero, a klasyczny abonament zamienić na np. Flexa lub inną ofertę prepaid, bądź abonament tylko SIM. Łatwo można zauważyć ile kasy można na tym przyoszczędzić. Bez kombinacji. Dla sprytnych - można wyrwać dodatkowe korzyści czy zwrot części wpłaconych środków (cashbacki typu Goodie czy 50 zł za polecanie Flexa), których nie otrzyma się w abonamencie, więc wrzucenie rabatu za telefon 100-200 zł czy obniżenie kwoty zobowiązania o 15 zł/mies. na przedłużenie umowy to śmiech na sali i skok na kasę od nieświadomego klienta.
Dobrze się zastanówcie nad doborem oferty. Serio.

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:

:arrow: Wypróbuj ORANGE FLEX i zgarnij 50 zł! Napisz na PW lub wejdź na dedykowany wątek i dowiedz się więcej!
 #1094340  autor: mariananna
 03 maja 2020, 19:18
Karlos20 pisze:
03 maja 2020, 01:36
No i wszystko jasne.
Patrzmy na ofertę obiektywne, nie patrząc zaślepionym, jakie to T-Mobile jest wspaniałe.
Właśnie to mnie denerwuje w T - sztucznie obniżana kwota abonamentu, żeby wrzucić w koszta ratę za telefon, który będziesz opłacał przez 24 lub 36 miesięcy oprócz wpłaconej nawet 1/3 ceny sklepowej urządzenia. A gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony - kwota zobowiązania pozostaje, a rata za urządzenie jest zamieniana na pełną kwotę abonamentu. Czyli płacimy WIĘCEJ za usługi. Przewał jak cholera.
W ofercie na 24 m-ce dla klientów indywidualnych nie ma już rat za telefon, chyba od ponad roku. Coś się zmieniło?
  • Strona 14 z 19
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14