DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1070642  autor: chwileulotne85
 29 kwie 2019, 21:38
Witam.
Mam abo w T mobile na tel kom (taryfa T do 08.08.2019) oraz na tel stacjonarny (nowa taryfa domowa - nie wiem do kiedy ważny ani jak sprawdzić bo umowa była przedłużana telefonicznie razem z taryfa na kom). Umowy na ojca - zawierane telefonicznie, jednak ja uzytkuje abo na kom, a stacjonarny ojciec .
Chciałbym rozwiązać umowę na kom(pisma od ojca).

Ogólnie chcę zostawić abo na stacjonarny (o ile obecna cena się utrzyma) + przenieść numer na kartę w T mobile (choć to nie warunek konieczny)

Pytania :
1. Jak złożyć wypowiedzenie? Zaznaczyć wyraźnie że chodzi mi tylko o tel kom?

2. Kiedy najwcześniej mogę złożyć wypowiedzenie na tel kom? W nim prosić o przenosiny na kartę numeru?

3. W jaki sposób sprawdzić obecną ofertę na stacjonarny? Na miboa nic nie widać o szczegółach - zapewne przez to że podaję numer kom przy logowaniu. Czy cena za stacj może się zmienić po wypowiedzeniu umowy na tel kom? Obecnie to 9,99 miesięcznie. Ewentualnie rozważam wypowiedzenie stacjonarnego z przeniesieniem numeru. Coś polecicie? (to ostateczność).

Dzięki za porady.
R