DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1126725  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 21:36
forum_tg: taryfa internetowa (nju internetowy) nie daje opcji obniżenia rachunków dla oferty głosowej w nju. Potrzebne są dwa numery w ofercie głosowej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132500  autor: passat99
 15 cze 2022, 20:59
Witam, mam pytanie odnośnie abo. Chcę przejść na abo w nju ale również wziąć dodatkowy dla żony. Czy jeśli jej numer jest zarejestrowany na jej pesel to wogole jest możliwość na abo 29+9 jeśli numery będą na różnych peselach.? Będę wdzięczny za podpowiedź.
 #1132540  autor: Karlos20
 16 cze 2022, 20:14
passat99: potrzebny będzie ten sam PESEL. Jest to warunek, aby do głównego numeru w nju abonament (głosowy) dodac drugi i/lub trzeci numer do konta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132543  autor: forum_tg
 16 cze 2022, 21:40
to jest minus tej usługi!
konieczność sztucznej cesji obecnego Operatora i potem przeniesienie do Nju
 #1132544  autor: Karlos20
 16 cze 2022, 22:52
Dla mnie gorszym minusem jest tylko jedna pula GB dla max 3 numerów na koncie. Konkurencyjni operatorzy, czy sam Flex daje pakiety na każdy numer. Orange w abonamentach dodatkowo pozwala na wykorzystywanie całej puli GB i może współdzielić na każdym numerze na koncie parametry danej karty, np. gdy na internetowej włączy się lejek 1 czy 5 mbps, to tyczy się on również każdej karty na koncie (gdy swoją pulę GB ma wykorzystaną).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥