DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1019210  autor: Remington
 24 wrz 2018, 14:19
Wygląda więc na błąd w ich systemie, ewentualnie opóźnienie w aktualizacji danych o saldzie.

I nie cytuj w całości posta, pod którym odpowiadasz.
 #1019438  autor: kristronik
 25 wrz 2018, 11:51
Dziewica chyba od czasu przeniesienia na nową platformę ma bardzo duże problemy. U mnie są źle rozliczane MB z pakietów ale największy chyba obecnie problem to brak logowania do roamingu krajowego po zaniku zasięgu macierzystego Play. Telefon potrafi być w trybie "tylko połączenia alarmowe" godzinami szczególnie podczas jazdy autem. Na infolinie dodzwonić się graniczy z cudem (czas oczekiwania) a jak już się uda to jest informacja, że technicy znają problem i w ciągu kilku dni powinni naprawić... Wg. mnie totalna kompromitacja - ewidentnie nie ogarniają albo czekają, aż ktoś łaskawie z firmy zewnętrznej przyjedzie i im to naprawi. Przy takim podejściu stracą dużo klientów a co za tym pójdzie ich potencjalna wycena dla P4 przy sprzedaży będzie warta tyle co nic.
 #1019697  autor: Przemix
 26 wrz 2018, 11:14
Jakie ustawienia internetu zastosować jak numer mam sprzed 2017 ale kartę sim mam świeżą wymienioną. Na każdych działa jakby chciało a nie mogło od pewnego czasu.
 #1020205  autor: zakopane
 27 wrz 2018, 11:31
Kiedy bylo freemium nie bylo problemu - wystarczylo wlaczyc pakiet by przedluzyc.
A w casie po freemium mozliwe jest przedluzenie waznosci konta bez doladownia? Jak?

PS> jelsi nie ma mozliwosci takiej za pomoca przejscia to moze uzywajac srodkow na koncie?
 #1020238  autor: zakopane
 27 wrz 2018, 13:00
jarekt pisze:Włączając pakiet #Mini, choćby ten za 3zł. Otrzymasz wtedy między innymi RWK.
czyli jedna mozliwosc jest zuzycie 3zl by dostac kolejny rok.
Nie da sie bezkosztowo jak kiedys?
 #1020239  autor: pantin
 27 wrz 2018, 13:00
jarekt pisze:Włączając pakiet #Mini, choćby ten za 3zł. Otrzymasz wtedy między innymi RWK.
Ja dzisiaj włączyłem właśnie ten za 3 zł i ważność konta się nie przedłużyła.
 #1020240  autor: zakopane
 27 wrz 2018, 13:09
pantin pisze:
jarekt pisze:Włączając pakiet #Mini, choćby ten za 3zł. Otrzymasz wtedy między innymi RWK.
Ja dzisiaj włączyłem właśnie ten za 3 zł i ważność konta się nie przedłużyła.
No to niezla lipa. Moze wlaczy sie z opoznieniem?
 #1020242  autor: jarekt
 27 wrz 2018, 13:10
Regulamin Oferty Promocyjnej „Pakiet #Mini3” pisze:16. Pakiety Zintegrowany dostępny w niniejszej Ofercie jest pakietem samoodnawialnym (szczegóły zawarte są w punktach 17-20 poniżej). Aktywacja samoodnawialnego Pakietu Zintegrowanego powoduje przedłużenie ważności konta Numeru o rok (365 dni dla ważności połączeń wychodzących oraz dodatkowe 60 dni dla połączeń przychodzących).
Także reklamacja jak coś.
 #1020245  autor: pantin
 27 wrz 2018, 13:15
Poczekam do jutra. Ja zrezygnowałem z którego dotychczas korzystałem (#PEŁENLUZ) i dzisiaj włączyłem #MINI3.
 #1020251  autor: marcz123456
 27 wrz 2018, 14:01
Zamiast tego mini za 3 zł już lepiej siedzieć na fakcie z tymi kodami na 10/10/50 co tydzień co są.
 #1020419  autor: bazooka
 27 wrz 2018, 23:35
Od 1.10 będę w Virgin i Mini9...
Chciałbym zapytać jak tam doświadczenia Dziewicowców z rozliczaniem darmowego transferu dla tych znanych wszystkim, kilku aplikacji :?:
 #1021108  autor: kristronik
 28 wrz 2018, 16:30
bazooka pisze:Mini9...
... z rozliczaniem darmowego transferu dla tych znanych wszystkim, kilku aplikacji :?:
W Mini 9 nie ma darmowego transferu dla aplikacji - jest tylko "niby" 1Gb. Niby dlatego, że Virgin po przenosinach na nową platformę ma problem z poprawnym rozliczaniem Mb z pakietu - u mnie np. testowo pobrane 1,5 mb z pakietu schodzi 52 mb w bilingu pokazuje 100kb a konsultantka na infolinii widzi jeszcze coś innego - słowem CYRK :shock:
 #1021129  autor: molibden
 28 wrz 2018, 19:39
Mam takie pytanie. Czy w taryfie chcę wszystko da się uruchomić pocztę głosową tak żeby odbierać takie wiadomosci? Nie mogę znaleźć tej opcji w regulaminie i cenniku. To się jakimś kodem włącza?
 #1021149  autor: bazooka
 28 wrz 2018, 22:19
kristronik pisze:
bazooka pisze:Mini9...
... z rozliczaniem darmowego transferu dla tych znanych wszystkim, kilku aplikacji :?:
W Mini 9 nie ma darmowego transferu dla aplikacji - jest tylko "niby" 1Gb. Niby dlatego, że Virgin po przenosinach na nową platformę ma problem z poprawnym rozliczaniem Mb z pakietu - u mnie np. testowo pobrane 1,5 mb z pakietu schodzi 52 mb w bilingu pokazuje 100kb a konsultantka na infolinii widzi jeszcze coś innego - słowem CYRK :shock:
Tak, już to wiem od fb@Virgin. Zgłosiłem im wprowadzanie w błąd, bo w aplikacji widnieje info, że wszystkie pakiety #Wszystko mają ten transfer dla aplikacji.
Trochę się zmartwiłem, no ale cóż, rozliczania lepszego niż w Orange jednak moim zdaniem nie ma, a tam z kolei pakiety dość drogie więc i tak spróbuje, potestuję - najwyżej będzie najkrótsza przygoda numeru u jednego z operatorów... :smt004
 #1025142  autor: neotele
 11 paź 2018, 09:57
Wiadomo, że aktywacja pakietu samoodnawialnego (np. MINI 3) przedłuża ważność konta o 365 dni.

A co się dzieje po dezaktywacji pakietu samoodnawialnego?
- Czy można wykorzystać resztę dotąd niewykorzystanych min/sms/MB w okresie do końca aktualnego 30-dniowego okresu?
- Czy ważność konta się zmienia(skraca)?