DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 15
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
 #1010033  autor: jamto02
 29 sie 2018, 16:29
też się nad tym zastanawiam, bo pod dzieci oferta była super. Na szczęście jest jeszcze dobra oferta w Play a konkretnie darmowo wewnątrz sieci więc tu jest dalej za darmo. Ponadto można wykupić pakiet bodajże 15gr/min ale jest bezterminowy więc leję na ten Virgin i ich 30 dni. Pozostaje jeszcze zabawa w przenoszenie nr tu też idzie coś ugrać np w Fakcie 500 zł na 5 mieś. Jak się ma dual sim to możliwości wzrastają
 #1010041  autor: sa
 29 sie 2018, 16:45
Ja wybieram play odnowa gdzie darmowe minuty w sieci to....95% moich połączeń i tym samym mniej płatnych minut,a na resztę 100minut za 15zł starczy w 100%.Zwłaszcza ze pakiety bezterminowe.
Po raz kolejny dobre okazało się wrogiem...lepszego.
Ile ojciec dokładnie zużywa tych minut co m-c ?Może fakt ,bo tam pakietów nie brak.I darmowych i płatnych.
 #1010049  autor: sa
 29 sie 2018, 17:09
No 10 minut 10 smsów i 50mb co tydzień z gazety.Albo pakiety płatne.
 #1010050  autor: maniek89
 29 sie 2018, 17:12
forum_tg pisze:nie mogę się z tym zgodzić, otóż 300 min na miesiąc, przy założeniu równego rozłożenia rozmów wychodzi tylko 10 minut dziennie. Specjalnie sprawdziłem jeden z dwóch numerów włożonych do tel. i w ostatnich kilku miesiącach najmniejsza liczba wygadanych minut to 1200.
takim optimum dla wielu osób byłoby "coś w okolicy 600 min."
To jest tak, że jak masz określoną liczbę minut, to z reguły się pilnujesz, żeby wystarczyło i przeważnie wystarcza, ale jak już masz no-limit to po prostu korzystasz. Moja mama była zwolenniczką określonego, stałego limitu minut i wystarczało to jej, jednak jak pokazałem jej, że za niewiele więcej może mieć no-limit, to rozmawia dużo, dużo więcej.
 #1010068  autor: molibden
 29 sie 2018, 19:40
Ile ojciec dokładnie zużywa tych minut co m-c ?Może fakt ,bo tam pakietów nie brak.I darmowych i płatnych.
To zależy, ale przeważnie mieści się w 80-90min. Zero neta i tylko kilka sms. Mógłbym zostać w Virgin bo przecież to grosze, ale jak czytam to pieprzenie tej całej Oliwy że czasy się zmieniaja i 'klienci chcą więcej' to po normalnie mnie cholera bierze. Od tego 'wiecej' to bedę płacił 3zeta dokladnie za to samo co miałem za darmo. Nie chodzi o kasę tylko o zasady.
jednak jak pokazałem jej, że za niewiele więcej może mieć no-limit, to rozmawia dużo, dużo więcej.
Ja rodzicom zorganizowałem to tak że mamie wziąlem a2mobile i jej telefon służy do wszystkiego a tato tylko awaryjnie korzysta jak nie ma jej tela pod ręką.
 #1010079  autor: TomLee
 29 sie 2018, 20:30
To teraz po prostu włącz pakiet za 9 zł. I nie kombinuj. To nie majątek.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 #1010087  autor: sa
 29 sie 2018, 20:44
molibden pisze: To zależy, ale przeważnie mieści się w 80-90min. Zero neta i tylko kilka sms. Mógłbym zostać w Virgin bo przecież to grosze, ale jak czytam to pieprzenie tej całej Oliwy że czasy się zmieniaja i 'klienci chcą więcej' to po normalnie mnie cholera bierze. Od tego 'wiecej' to bedę płacił 3zeta dokladnie za to samo co miałem za darmo. Nie chodzi o kasę tylko o zasady.

Ja rodzicom zorganizowałem to tak że mamie wziąlem a2mobile i jej telefon służy do wszystkiego a tato tylko awaryjnie korzysta jak nie ma jej tela pod ręką.
Ja też dla zasady przeniosłam się do playa bo virgin robi się stanowczo za mało stabilne jako oferta.
A propo skoro ojcu starcza te 80-90 minut to może ojca też przenieś do a2?Jak jest dobry zasięg plusa bez dziur i innych "przygód".W końcu cennikowe 10gr za minutę tam jest w wersji pakietów nielimitowanych bez włączonych pakietów.Czysta stawka cennikowa promocyjna za smsa mmsa minutę a 10gr wygląda jak cena pakietowa.Wtedy niestety ale ojciec musiałby doładowanie robić za 10zł ale miałby te 100minut na m-c gwarantowane lub Fakt mobile pakiet 100minut, 100smsów i 100 mb za 9zł.Lub zostawić ojca w VM i brać ten pakiet mini za 9zł.Ja np. po weryfikacji stwierdziłam że dla mnie najkorzystniejsza jest odnowa 95 % połączeń to play i jej submarki,a rozmów poza sieć jest tak mało że mogę sobie pozwolić na zakup pakietu 100minut za 15zł do innych sieci.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2018, 21:44 przez sa, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1010103  autor: adacomp
 29 sie 2018, 21:39
Moi rodzice mają 2 x a2mobile no-limit rozmowy za 9,90zł i im starcza.
Z neta i mms nie korzystają w ogóle a sms to wysyłają góra kilka na rok.
 #1010181  autor: lordbyd
 30 sie 2018, 13:17
Tak jak pisze Kolega powyżej na kartach SIM z centrum SMS Play działa etykietka oraz SMSy premium. (można usunąć napis Virgin mobile i mieć "czystą" nazwę sieci z softu telefonu)
Na kartach z centrum SMS Virgin (numer 10 cyfrowy) nie działa ani etykietka ani SMS premium. Kopi na mail nie sprawdzałem.
Na Facebooku VM czytałem, że pewna grupę kart niedawno aktualizowano "zdalnie" i część osób nie mogło wysyłać SMS (prawdopodobnie na skutek nieprawidłowego centrum SMS wpisanego w telefonie). Konsultanci doradzali zmienić numer centrum SMS ręcznie.
 #1010191  autor: polsat090
 30 sie 2018, 14:05
Jak ktoś chce przydziadować polecam przenieść się z virgin mobile---> Play----> Fakt mobile włączyć pakiet 500 zł/50Gb na 5 miechów i spokój w szczególności dla rodziców ;p
 #1010194  autor: Taki_tam
 30 sie 2018, 14:24
Tak dla ciekawskich, wczoraj przedłużył mi się z automatu pakiet freemium o kolejne 30 dni, czyli zakładam, że freemium działa do końca 6-miesięcznego cyklu.
 #1010199  autor: 24bis24
 30 sie 2018, 14:49
Taki_tam pisze:zakładam, że freemium działa do końca 6-miesięcznego cyklu.
z pewnością czytałeś w regulaminie o prawach nabytych :-)
https://virginmobile.pl/media/documents ... _2018r.pdf
polsat090 pisze:polecam przenieść się z virgin mobile---> Play----> Fakt mobile włączyć pakiet 500 zł/50Gb na 5 miechów
kila dni temu sam pytałeś jak tego dokonać ale jak widać czytanie forum nie idzie w las :-)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1010248  autor: aizo
 30 sie 2018, 18:45
Dla mnie zła wiadomość.Numer Virgin wraz z pakietem Fremium wykorzystywałem jako numer do odbierania,czy jak gdzieś musiałem podać numer a nie chciałem głównego. Szukałem opcji tylko po to.Jak okazało się, że jest coś takiego jak fremium, czyli jakieś damarowe środki to opcja idealna.
Przez pól roku może wykorzystałem 20min, 5 sms-ów, netu już więcej ale głównie do testów.Więc opcja super.
Z tego co prześledziłem wątek to póki mam aktywny pakiet będzie on w starej opcji? Akurat opcja 6 miesięczna skończyła mi się w tym miesiącu, 20-stego. Automatycznie się nie odnowił, kodem czy przez portal też nie mogłem.Dopiero kontakt z BOK załatwił sprawę, konsulat to zrobił od palca. Ale teraz nie wiem na ile, czy na te pól roku czy miesiąc? Jak to sprawdzić?

Jeśli miech to co dalej?
Czego szukam, jak najtańszego utrzymania numeru(free czy 5zł na rok)i może jak tutaj jakieś drobne pakiety.
Ktoś napisał o Fakt z pula 10 min, 10 sms ale nie wiem jakich to jeszcze zasadach.
Opcja z przeniesieniem numeru ale też niekoniecznie. Najlepiej coś innego niż na zasięgu Plusa.

3zł na miech aby zostać w Fremium to mało ale w związku z tym, że za głowny numer płace ok16-17zł z no limitem to mało Januszowa opcja.

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #1010251  autor: jarekt
 30 sie 2018, 18:57
aizo pisze:3zł na miech aby zostać w Fremium to mało
@aizo, 3zł na rok wystarczy aby zostać w Virgin :) (aktywacja #Mini3 powoduje wydłużenie ważności o rok).
  • Strona 5 z 15
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15