DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55
 #997653  autor: Remington
 06 cze 2018, 15:21
Wydaje się być lepiej niż w Vectone:
- rozmowy i SMS-y w Polsce +1GB za free, nigdzie nie piszą o koszcie miesięcznym (gdzie więc jest haczyk?)
- kapitalna rzecz: pakiety nielimitowanych połączeń międzynarodowych (do Niemiec 20 zł miesięcznie, ale np. dla popularnej u nas Ukrainy tego nie oferują)

Ciekawe jak będzie z jakością połączeń. Najczęściej wśród MVNO działających w oparciu o sieć Polkomtel, rozmowy są kierowane do infrastruktury zapewnianej przez tych operatorów, więc nie można wykluczyć, że będzie to jakość VOIP-a.
 #997734  autor: garfield-
 06 cze 2018, 23:05
na start, ale chyba Warszawa szybko dołączy. Ja zapisałem się jako Szczecin i jako Warszawa. Zobaczymy.
 #997755  autor: piotrzet
 07 cze 2018, 04:01
Szkoda dwóch rzeczy na razie tylko Wrocław i działa na Plusie

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #997766  autor: pakierhakierxd
 07 cze 2018, 07:44
Ciekawy op , oferta spoko ale ten 1gb to trochę mało ale jak za darmo

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #997786  autor: user11
 07 cze 2018, 10:58
Proszę o informacje.

Czy istnieje ryzyko, że po nagłym wycofaniu się z polskiego rynku (tak jak w przypadku Vectone) stracę swój numer (bo nie zdążę przenieśc go do innej sieci a BOK Rebtela nie będzie odpowiadał na zgłoszenia)? Można po upadku firmy odzyskać nr i przenieść go do innej sieci?

Nie do końca rozumiem, że to operator w aplikacji. Czy to znaczy, że można tylko dzwonić z włączona aplikacją i z włączonym pakietem danych?

Czy formularz "Złóż wniosek o kartę SIM Rebtel" będzie skutkował przeniesieniem numeru czy przyślą starter z nowym numerem? Jak najedzie się na ikonkę "i" przy emailu to piszą, że na ten adres wyślą rachunek. O co chodzi?
 #998280  autor: piotrzet
 10 cze 2018, 16:36
Oferta wygląda fajnie. Można wybrać np za 20zł jeden numer z zagranicy z którym można gadać bez limitu w każdej sieci komórkowej. Czy ktoś kupił może i sprawdzał jakość połączeń tej sieci?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #998319  autor: adacomp
 10 cze 2018, 20:29
Mam nadzieję że to będzie poważny op a nie taka pseudo-proteza dla gimbazy i słoików jak Folx.
 #998604  autor: reboot
 12 cze 2018, 12:26
Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Zapisałem się mailowo, nawet nie raczyli odpisać "sorry przekroczyliśmy limit 10 000 osób".

WKS
 #998605  autor: szunaj
 12 cze 2018, 12:33
Dziwne, 6.06 zarejestrowałem się i dostałem odpowiedź że koordynator się ze mną skontaktuje (po za tamtym emailem to cisza :) ),a dzisiaj rejestrowałem kumpla i on dostał takiego samego emaila jak ja.
 #998607  autor: reboot
 12 cze 2018, 12:42
Jeśli masz na myśli automatyczną odpowiedź, to dostałem taką, ale minął prawie tydzień i 0 jakiejkolwiek innej informacji od nich.
Zgłoszenie zostało przyjęte!
Dziękujemy za zgłoszenie do ekskluzywnego programu ambasadorów marki Rebtel SIM, gdzie jako pierwszy będziesz mógł skorzystać
z naszych usług! Koordynator projektu skontaktuje się z Tobą mailowo,
by lepiej Cię poznać.
Do usłyszenia!
Zespół Rebtel

WKS
 #998637  autor: 24bis24
 12 cze 2018, 15:22
garfield- pisze:Ja zapisałem się jako Szczecin i jako Warszawa.
a mnie odpowiedzieli :mrgreen:


Dzień dobry!

Nasza oferta dostępna jest tylko na terenie Wrocławia i aplikacje z innych miast nie będą rozpatrywane.
Być może za jakiś czas poszerzymy działalność, będziemy informować.

Dziękuję i pozdrawiam,

2018-06-07 10:47 GMT+02:00

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #999133  autor: szunaj
 15 cze 2018, 16:45
szunaj pisze:Dziwne, 6.06 zarejestrowałem się i dostałem odpowiedź że koordynator się ze mną skontaktuje (po za tamtym emailem to cisza :) ),a dzisiaj rejestrowałem kumpla i on dostał takiego samego emaila jak ja.
I kumpel dostał dzisiaj kod, a ja nie :twisted:
 #999152  autor: reboot
 15 cze 2018, 17:49
Ja dostałem od nich info, że 14.06 będą nowe kody, więc ponownie się zarejestrowałem. 0 kontaktu z ich strony niestety.

WKS
 #1001402  autor: marcellove
 30 cze 2018, 08:50
Witam. Zapisałem się na ich stronie 4-krotnie, niestety nie mieszkam na terenie Wrocławia a to miasto wpisałem w formularzu rejestracyjnym. Po kilku dniach otrzymałem kod zaproszeniowy. Wszedłem na ich strone, wypełniłem dane do adresu wysyłki kurierem do miasta nad morzem gdzie mieszkam. Następnego dnia zadzwonił do mnie kurier i poprosił o adres dostawy na terenie Wrocławia a ja powiedziałem,że mieszkam nad morzem i oświadczył mi,że w takim wypadku przesyłka nie zostanie dostarczona. Tak więc Drodzy Państwo nie macie co kombinować z wpisywaniem innych miast w formularzu dostawy bo kurier i tak Wam przesyłki nie dostarczy.

http://www.speedtest.net/result/7605798589.png
 #1001424  autor: reboot
 30 cze 2018, 10:38
Podaj mi proszę kod na PW. Może mi się uda. Zapisywałem się 2x i nie dostałem kodu zaproszenia...

WKS
 #1001445  autor: adacomp
 30 cze 2018, 11:26
marcellove pisze:Witam. Zapisałem się na ich stronie 4-krotnie, niestety nie mieszkam na terenie Wrocławia a to miasto wpisałem w formularzu rejestracyjnym. Po kilku dniach otrzymałem kod zaproszeniowy. Wszedłem na ich strone, wypełniłem dane do adresu wysyłki kurierem do miasta nad morzem gdzie mieszkam. Następnego dnia zadzwonił do mnie kurier i poprosił o adres dostawy na terenie Wrocławia a ja powiedziałem,że mieszkam nad morzem i oświadczył mi,że w takim wypadku przesyłka nie zostanie dostarczona. Tak więc Drodzy Państwo nie macie co kombinować z wpisywaniem innych miast w formularzu dostawy bo kurier i tak Wam przesyłki nie dostarczy.
I bardzo dobrze.
Czy to oszukiwanie jest tylko domeną Januszy z Cebulandii.
Przez takie zachowania jesteśmy pośmiewiskiem na całym świecie niestety :(
  • Strona 1 z 55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55