DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 54 z 55
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
 #1061740  autor: jutek
 06 sty 2019, 15:16
Do mnie przyszedł SMS weryfikacyjny, postanowiłem jeszcze trochę potestować Rebtel dla połączeń międzynarodowych, dodałem inny numer (który wcześniej nie był do Rebtel podawany), zainstalowałem apkę na telefonie, na którym Rebtela nigdy nie używałem i chyba działa, czy działa na pewno dowiem się jeśli doładuję konto, łączy się z numerem dostępowym i automat mówi, że brak środków. Pewnie z USA można by rozmawiać za free korzystając z rebtelowskiej promocji.
 #1061775  autor: gtoni13
 06 sty 2019, 18:10
Myslalem ze wszyscy maja. W takim razie trzeba mojego Rebtela poglaskac/popiescic
i podpiac mu wirtualna z Rewoluta !
Sprawdzilem u zony tez jest bez limitu PL i USA.
Rebtel coraz bardziej mi sie podoba !
 #1061819  autor: jutek
 07 sty 2019, 05:18
gtoni13 pisze:
06 sty 2019, 16:56
Zaraz, powinienes moc dzwonic po pl, ja tez mam 0 a moge ?
Nie mogę, jest komunikat o braku środków. Może to dlatego, że usunąłem kartę płatniczą w panelu albo zwyczajnie stopniowo usuwają promocję darmowego dzwonienia do PL z poszczególnych kont (do czasu wyłączenia SIM miałem darmowe do PL z ważnością bodajże do połowy stycznia). Co ciekawe, dane osobowe w panelu (podane przy rejestracji karty SIM) też zniknęły, mimo że nawet nie próbowałem ich usuwać lub zmieniać. I prawidłowo, to się chwali, kwestia czy te dane usunęli definitywnie ze swoich baz, czy też tylko ich nie pokazują. Myślę, że zaczynają traktować klientów z Polski tak jak z każdego innego państwa, a w cenniku nielimitowane do Polski kosztują u nich 40zł na miesiąc. Taki byłby dla nich pożytek z przygody w PL, że jakaś garstka klientów by została korzystając z usług połączeń międzynarodowych. Mają niezłe ceny tych połączeń a dodatkowo free do USA.
 #1062062  autor: gtoni13
 09 sty 2019, 12:59
Rebtel dziala w kratke, wczoraj nie moglem sie nigdzie dodzwonic. Z ciekawosci dzwonilem kilka razy, dzwoni u odbiorcy brak dzwonka i wiadomosci o dzwonieniu.
Myslalem ze juz padl, ale dzis dzwoni normalnie - jeszcze dycha !
Oczywiscie chodzi o apke.
 #1062104  autor: kowal2200
 09 sty 2019, 18:08
W Rebtelu bardzo mi się podoba zastrzeżenie numeru, wtedy zazwyczaj pokazuje się +* i zaciekawiony delikwent wreszcie odbiera telefon 😁 ewentualnie są to numery z UK
 #1062592  autor: hanc
 14 sty 2019, 22:53
WItam!

Jestem jedną z osób którym nie udało się przenieść telefonu na czas. Chciałem przenieść do Netii, w tym celu został podpisany wniosek o przeniesienie i umowa dnia 15.12.2018. Oczywiście obiecywali mi, że spokojnie zdążą z przeniesieniem. Czekam parę dni - żadnego odzewu. Dzwonię do nich - poinformowano mnie, że nic nie zostało ruszone jeszcze i że teraz ustawiają to jako priorytet. I tak co parę dni dzwoniłem (przed świetami, po świetach, po sylwestrze) - zawsze mówili, że już się za to biorą. Wybił 4 stycznia, karta Rebtela umarła, a od Netii brak odzewu. Po moim telefonie obiecali, że następnego dnia się odezwą w tej sprawie. 2 dni minęły i nic. Dzwonię do nich i co usłyszałem? Że mogę sobie tą moją umowę wyrzucić do śmieci, nic nie jest warta, a oni podobno nie mogli się dodzwonić do Rebtela (przez tyle dni!!). Także zostałem bez numeru, który de facto posiadałem od prawie 20 lat. Netia się na mnie wypięła i mają mnie gdzieś.

Czy gdzieś to mogę zgłosić? Przez ich opieszalstwo straciłem mój numer telefonu. Jakby mi od razu powiedzieli, że nie mogą przenieść to bym poszedł do jakieś poważnej firmy, która by to zrobiła.
I czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie numeru? Wiem, że to raczej mało prawdopodobne, ale numer wciąż jest nieaktywny. Może jest jakaś sieć u której można sobie wybrać numer przy podpisanej umowie i udałoby mi się odzyskać numer?
 #1062600  autor: spillerix
 15 sty 2019, 02:01
Numeru nie odzyskasz, przepadł.

Niestety, ale jesteś sam sobie winien. W momencie gdy w wyznaczonej dacie Netia nie przeniosła Ci numeru należało biec do najbliższego punktu Play, Plusa, Tmobile, czy Orange, wypełnić wniosek o przeniesienie numeru i już na drugi dzień miałbyś uratowany numer. Zamiast tego traciłeś jedynie czas na użeranie się z Netią, które w niczym nie pomogło.
 #1062687  autor: gtoni13
 16 sty 2019, 09:19
Wczoraj po odnowieniu skonczyly mi sie darmowe rozmowy w PL, czyli jednak koniec !
Skasowalem podpieta karte, zamknąłem konto i koniec przygody z Rebtelem. W sumie
malo dzwonilem internet marny - nie ma czego zalowac.
 #1062707  autor: kowal2200
 16 sty 2019, 11:48
U mnie też się skończyły, zostały jednak do USA, chociaż tam wcale nie dzwonię. Ja sobie konto zostawię, może kiedyś mi się przyda. Operator fajny, szkoda że nie pykło.
 #1062746  autor: rymi
 16 sty 2019, 19:08
3 stycznia odpiąłem kartę kredytową od konta Rebtel, potem całkowicie skasowałem konto, a oni dziś znowu "obciążyli" kartę [obciążyli w nawiasie, bo przecież to zawsze była suma 0zł] - dobrze, że podpiąłem Revolut która jest kartą prepaid i nie ma ani zł na sobie, bo służy mi tylko do płatności online i przed płatnością zasilam sobie Revolut odpowiednią kwotą

ale to przegięcie - nie ma ich od 4 stycznia, a oni badają czy karta jest aktywna!
 #1063149  autor: pantin
 21 sty 2019, 18:00
Widać, że niektórym jeszcze sprawdzają. Mi już nawet w grudniu nie sprawdzali czy aktywna (ostatnie z 15 listopada), po usunięciu konta. Dziwne.
 #1063598  autor: BigDaddy
 27 sty 2019, 20:33
Ciekawostka - dzisiaj na stronie głównej mojego konta pojawił się komunikat:
Twój plan mobilny wygasł. Jeśli chcesz dalej z niego korzystać, aktywuj usługę ponownie.

Kliknąłem i aktywowałem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Strona 54 z 55
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55