DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 55
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 55
 #1027963  autor: Karlos20
 22 paź 2018, 15:45
Trzeba poczekać kilka dni roboczych od otrzymania karty. Powiadomią mailem, kiedy karta zostanie aktywowana.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1027964  autor: adbadbad
 22 paź 2018, 15:52
U mnie karta ktora dotarla do mnie we wtorek (nowy numer) nie zostala jeszcze aktywowana a karta ktora dotarla w czwartek (przenoszony numer) zostala aktywowana juz w piatek. Tyle że pod numerem tymczasowym dziala, nie ma jeszcze przeniesionego numeru...
 #1027975  autor: pantin
 22 paź 2018, 18:38
Dopóki nie naprawimy aktywacji kart SIM, wnioski o przeniesienie numeru muszą poczekać. Przepraszamy
U mnie SMSy nadal nie działają. Support milczy.

Dodano: Właśnie dostałem odpowiedź.
Dzień dobry,

Aktualnie doświadczamy problemów technicznych.
Ze względu na trudności odpowiedź na Twoje zgłoszenie może potrwać dłużej. Zapewniamy, że pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem komplikacji.
Problem powinien być rozwiązany do czwartku.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy,
Magdalena
Zespół Rebtel
 #1027981  autor: patrix-83
 22 paź 2018, 19:42
A czy ktoś z Was wie jak to jest z tym wykupowaniem pakietów na międzynarodowe połączenia i przedłużaniem subskrypcji na dany pakiet za 20zł??? Trzeba mieć konto w aplikacji doładowane kwotą 20zł aby subskrypcja na nielimitowane połączenia międzynarodowe np. do Wielkiej Brytanii odnowiła się na kolejny miesiąc czy może podczas odnowienia się kasa jest bezpośrednio pobierana z podpiętej karty płatniczej???

Proszę kogoś obeznanego o szczegółowe info.
 #1027993  autor: gtoni13
 22 paź 2018, 20:48
Cos sie dzieje, przed chwila po rozmowie z ciekawosci sprawdzam apke i widze.
Na nr tymczasowy przyszedl po raz pierwszy sms z haslem, w apce widze historie rozmow i
nawet ile zostalo internetu - sukces !
Nr jeszcze nie przeniesiony ! W apce wpisuje sie tymczasowy a na logowaniu przez strone dalej nic !
O ! po wpisaniu nr tymczasowego przyszedl sms i widze tak jak w apce.
Chyba trzeba zostac przy nr tymczasowym - ale jak to zrobic ?
 #1028005  autor: jutek
 22 paź 2018, 23:07
U mnie dziś naprawili SMS-y przychodzące (rano już działały) a wieczorem przysłali odpowiedź taką jak dostał @pantin.
 #1028015  autor: poziom
 23 paź 2018, 03:17
Ponowiłem zamówienie z 12 września, tzn. złożyłem zamówienie raz jeszcze.
Wczoraj dostałem... 3 karty sim kurierem DPD :lol:

Teraz loteria na którą przeniosą numer.
 #1028077  autor: edekmax12
 23 paź 2018, 11:38
Karty dotarły jedna logowała się do sieci za 2 dni aktywacja działa ,a druga nie loguje się do sieci wygląda ,że uszkodzona zamówione dwie na jedną dodaną kartę bankową dam rady zmówić jeszcze jedną.
 #1028091  autor: jutek
 23 paź 2018, 13:11
Pytanie na Fb: " Czy jak doladuj sobie numer tymczasowy na internet i minuty w roamingu. To czy jak numer zostanie przeniesiony to te pakiety też będą na tym numerze przeniesionym?"
Odpowiedź Rebtel: "nie, nie przejdą"
Pewnie wykupione środki na połączenia międzynarodowe lub pakiety międzynarodowe nie przejdą na przeniesiony numer, warto mieć to na uwadze.
 #1028093  autor: Durek
 23 paź 2018, 13:21
Tylko problem z tymi odpowiedziami na FB i na infolinii jest taki, że tam odpisują co im palce napiszą. Jednemu gostkowi na pytanie czy może zamówić 2 karty SIM na 1 dane osobowe odpisali, że ... NIE. A jak wiemy z doświadczenia nie ma z tym problemu. Przysyłają 2. Ot cały Rebtel.
 #1028099  autor: gtoni13
 23 paź 2018, 14:11
Mnie na pytanie mailem kiedy w koncu przeniosa nr i beda sms odpowiedzieli: prosze przeslac ZDJECIA karty i opakowania z obu stron, to im pomoze. Maja moje zapytanie z maila, ktorego podalem do systemu ! Nie moga po tym identyfikowac ? dziecinada jakies gimbusy tam pracuja !
 #1028106  autor: Pablo70
 23 paź 2018, 15:36
Dostałem jedną kartę w ub. tygodniu.Aktywowana w dniu odbioru od Kuriera.Wczoraj przyszła kolejna.Dzisiaj sprawdzam pocztę a tam wiadomość od Rebtela, że przysłana karta będzie deaktywowana.Ale która ?Pierwsza czy druga już nie napisali.Na podany w mailu numer nie sposób się dodzwonić.

Po kilku godzinach kolejny mail od Rebtela z informacją o aktywacji karty sim.Na chwilę obecną śmigają obie karty.Oby tak zostało. 8)
 #1028143  autor: jamto02
 23 paź 2018, 20:07
U mnie już działa. Na klasyku więc Net nie nie wiem. Działają rozmowy ale smsy nie. Tak jak pisaliście może to kwestia tych problemu które mają. W moim przypadku i tak interesują mnie tylko rozmowy póki co....
Czyli na jedną kartę można 2 nr? A jak mam kilka kart to mogę więcej? Tak pytam nie żebym zaraz zamawiał. Dla 1 gb na miesiąc to jeszcze na drugą się skuszę. Poczytam jednak jakie macie doświadczenia w używaniu neta.
 #1028307  autor: as1as
 24 paź 2018, 17:54
surface123 pisze:Odpiąć kartę można bez problemu, już to zrobiłem na dwóch numerach z Rebtela.
Po odpięciu dodałeś nową czy działa bez karty?
Nie mogę dodać nowej karty w aplikacji mobilnej, wyskakuje monit że w tej chwili nie można dodać karty. Czy potwierdzi ktoś przeniesienie nr od innego operatora. Tak jak czytam to działają tylko nr tymczasowe
 #1028324  autor: adik
 24 paź 2018, 19:13
póki co wszyscy mają numery tymczasowe, nikt nie potwierdził póki co przeniesienia numeru.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1028326  autor: mpiter
 24 paź 2018, 19:26
Od paru dni mam aktywny numer tymczasowy, natomiast o przeniesieniu ani widu ani słychu. Wczoraj rano, dzwoniłem do Rebtela celem wycofania wniosku o przeniesienie, to jakiś facet odesłał mnie do napisania e-maila. E-maila napisałem, deklarowane 24h na odpowiedź minęło i nic.
Co do "infolinii" to mam wrażenie, że dzwoniłem na jakiś prywatny numer a nie na firmowa linkę, obsługa przez e-mail też leży.
Coś czuję, że jak tak dalej pójdzie to skończą jak Vectone, o ile oczywiście kiedyś zaczną.
 #1028329  autor: TomLee
 24 paź 2018, 19:57
Rozumiem, że póki działa numer tymczasowy, to docelowy numer nadal pracuje w dotychczasowej sieci? Dzisiaj złożyłem wniosek o przeniesienie numeru :)
  • Strona 20 z 55
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 55
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 55