DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #986919  autor: stahoo
 03 kwie 2018, 15:00
Żona z dzieckiem wyjeżdżają za jakiś czas do USA. Czas pobytu 10 dni. Szukałem jakiegoś rozwiązania na w miarę tani internet na czas ich pobytu. Jeden telefon: abonament t-mobile, drugi: abonament orange. Roamingowa pakiety internetowe tych dwóch sieci to śmiech na sali. Jedyną sensowną opcją jaką znalazłem są pakiety euroatlantyckie plusa. Waham się pomiędzy 400MB/14 dni/ 19 PLN oraz 1GB/30 dni/ 49 PLN. Oba telefony są "dual sim" więc można dołożyć kartę plusa do każdego z nich.
Pytanie nr 1: Czy to rozwiązanie jest optymalne? Jest coś bardziej korzystnego?
Pytanie nr 2: Jaki najlepiej starter? Plus? Plush? Jakiś konkretny? Jakieś korzyści z ewentualnego przeniesienia numeru do plusa (nie mam na myśli ww. numerów abonamentowych tylko dowolny nr na kartę z innej sieci)?

Pozdrawiam,

stahoo
 #986943  autor: ArturJ
 03 kwie 2018, 16:49
Rozważ zamówienie w polskim Lycamobile bezpłatnego startera Lycamobile USA - to jest możliwe. Nastepnie sprawdź na amerykańskiej stronie jakie aktualnie mają promocje .
 #987005  autor: stahoo
 03 kwie 2018, 23:16
ArturJ pisze:Rozważ zamówienie w polskim Lycamobile bezpłatnego startera Lycamobile USA - to jest możliwe. Nastepnie sprawdź na amerykańskiej stronie jakie aktualnie mają promocje .
Promocje widzę, że mają dość ciekawe. Nie widzę jednak możliwości zamówienia karty USA. Widzę, że można zamówić polską kartę do wielu innych krajów, natomiast na stronie lycamobile USA tylko do USA. Zadzwonię jeszcze do nich jutro (infolinia do 21) i się dowiem jak sprawa wygląda.
leszekte pisze:Tanie jest Metro PCS - nielimitowany internet (3g) + rozmowy 30 $ na 30 dni .

https://www.metropcs.com/shop/plans?cid ... oCbKLw_wcB
Oferta ok. ale na dłuższy okres, a mi potrzeba tylko 10 dni. Poza tym nie uściśliłem ale wolałbym mieć gotowe rozwiązanie jeszcze przed ich wyjazdem. Jak zaczną kupować karty na miejscu i coś nie pójdzie to będzie oczywiście moja wina...
marcinek243 pisze:Ciut tańsza wydaje się być oferta klucza
Masz na myśli pakiety atlantyckie? Te dla zmyły w kluczu obejmują jedynie UE i Szwajcarię.
reboot pisze:Kolega jak był w USA, korzystał z https://www.ultramobile.com
Podobnie jak powyżej ale potrzebuję, żeby wszystko działało zanim żona z córką znajdą się na miejscu.

Dzięki za podpowiedzi, zbadam jeszcze sprawę lycamobile USA. Chyba, że ktoś jeszcze poda jakieś inne rozwiązanie.

Pozdrawiam,

stahoo
 #987029  autor: neotele
 04 kwie 2018, 09:48
Obszerny artykuł na ten temat, z informacja, która, być może, rozwiąże problem:
"Bezpłatny dostęp do internetu można uzyskać w praktycznie wszystkich restauracjach, kawiarniach oraz lokalach...
Bezpłatny internet dla gości hotelowych oferują praktycznie wszystkie hotele i motele w USA.
Bezpłatny internet dla osób, które wykupiły miejsca noclegowe oferuje również większość kempingów w USA."
http://www.interameryka.com/2014/01/mob ... net-w-usa/
 #987034  autor: a-go
 04 kwie 2018, 10:19
Zgadzam się z neotele. Napisałeś, że potrzebny jest Internet, a nie połączenia telefoniczne, a ten bezpłatnie jest wszechobecny. Zapewne twoja rodzina będzie nocowała w miejscu, gdzie również będzie dostępny. Miejscowa karta SIM na miesiąc to wydatek ok.$30, ale mając Internet można korzystać ze skype, Viber lub WiFi Calling. Jesli rodzina będzie dysponowała tam telefonem, to do rozmów z PL do USA polecam Klucza - 5gr/min