DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1078080  autor: aster
 09 sie 2019, 21:17
Czy pakiet Rodzina jest ważny do północy ostatniego dnia ważności?

O dziwo jest jeszcze kilka godzin do końca doby a przed chwilą dostałem SMSa, że pakiet został właśnie wyłączony...
 #1078087  autor: aster
 09 sie 2019, 22:18
Racja, sprawdzę regulamin jak tylko zauważę, że coś ściągnęło z konta między otrzymaniem SMSa a północą.

Do tej pory wysłałem tylko SMSa poza sieć i na razie bez obciążeń. Żona w tej samej minucie co przyszła wiadomość o wyłączeniu pakietu zadzwoniła poza sieć na prawie 30 minut i na razie też nie widać naliczonych kosztów.

Może więc wiadomość o wyłączeniu pakietu wprowadza w błąd nie informując, że pakiet tak naprawdę jest nadal ważny do północy?

Szkoda, że nie dali możliwość cyklicznego ustawienia tego tak jak z innymi Formułami Play. Trochę uciążliwe jest pamiętanie by co miesiąc, dokładnie tego samego dnia przed pójściem spać wyłączyć internet mobilny i później następnego dnia rano ponownie włączyć Formułę...

No ale cóż, jestem w Play od wielu lat i ich zwyczajnie lubię, na dobre i na złe (a na ogół jestem bardzo zadowolonym klientem). :) Szkoda mi tylko tego duetu w Nju na niby "abo" bo to jest perełka na rynku (i jeszcze roaming bez dopłat) ale już nie chce mi się kombinować z przenosinami. Do tego przydaje się jednak dowolny wybór sieci w Play kiedy jestem w jakichś odległych miejscach, gdzie nie każdy operator zadbał o zasięg...
 #1078110  autor: TomLee
 10 sie 2019, 09:54
Nawet na tym forum nie ma wielu osób, które włączylyby tą formułę właśnie ze względu na brak cykliczności.
 #1144683  autor: aeroxd
 02 mar 2023, 18:46
Myślę aktywować dwa numery w grupie Play czy polecacie inną sieć Orange lub T-Mobile?
Jedyna wada tutaj to brak 5G (choć mam telefon) mogliby w końcu dać w standardzie...
 #1144810  autor: klaudia123
 04 mar 2023, 17:34
aeroxd pisze:
02 mar 2023, 18:46
Myślę aktywować dwa numery w grupie Play czy polecacie inną sieć Orange lub T-Mobile?
Jedyna wada tutaj to brak 5G (choć mam telefon) mogliby w końcu dać w standardzie...
3? Nju Abonamnet tylko ta opłata 20zł za BRAK zgody na marketing... A jak masz normalne, a nie "certyfikowane" telefony :mrgreen: to T na kart też fajna oferta.
Play już dawno stoi w miejscu, pakiety wybrakowane, MMS brak, GB mało... Już "made by classic" Plus wychodzi ofertowo lepiej.
 #1144822  autor: aeroxd
 04 mar 2023, 21:41
klaudia123 pisze:
04 mar 2023, 17:34
aeroxd pisze:
02 mar 2023, 18:46
Myślę aktywować dwa numery w grupie Play czy polecacie inną sieć Orange lub T-Mobile?
Jedyna wada tutaj to brak 5G (choć mam telefon) mogliby w końcu dać w standardzie...
3? Nju Abonamnet tylko ta opłata 20zł za BRAK zgody na marketing... A jak masz normalne, a nie "certyfikowane" telefony :mrgreen: to T na kart też fajna oferta.
Play już dawno stoi w miejscu, pakiety wybrakowane, MMS brak, GB mało... Już "made by classic" Plus wychodzi ofertowo lepiej.
Do tej pory używałem a2mobile (Plus) pakiet za 19,90 zł przez dobre kilka lat ale zasięg się ostatnio bardzo popsuł w domu mam raz kreskę a za chwilę nie ma w ogóle i to każdego nawet 2G pomimo że mam telefon z 5G i nie mieszkam w bardzo dziurze między łodzią a warszawą. Dlatego będę musiał zmienić sieć na taką co ma najlepszy zasięg u mnie nawet kosztem wzrostu ceny pakietu no limit miesięcznego.