DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #984935  autor: Pragmatyk
 22 mar 2018, 09:55
w12 pisze:Ten link: https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge

Doładowanie za 5 zł, bonus przyznany, ważność złotówek promocyjnych przedłużona.
Ta strona to się ledwo co otwiera.

Próbował ktoś doładować przez facebook Play za mniej jak 25zł? Przedłużyło?
 #984942  autor: jarekt
 22 mar 2018, 10:19
Szybkość działania StrDoł (uruchamianej bezpośrednio na stronie Socializera, albo z poziomu FB w ich wewnętrznym okienku) nie zależy od szybkości neta (oczywiście do pewnego poziomu), a przede wszystkim od wykorzystywanej przeglądarki, jej wersji, systemu operacyjnego, śmietnika w ciasteczkach, historii doładowań przez StrDoł (niewidocznej normalnie) na danym kompie/przeglądarce, szybkości jednowątkowej procesora, stanu energetycznego procesora (od profilu zasilania/wydajności), programu antywirusowego i jego konfiguracji, wtyczek w przeglądarce, konfiguracji przeglądarki i wtyczek, umiejscowienia cache'u przeglądarki na HDD, SDD lub RAMdysku i kilku innych rzeczy.

Szybkość internetu to najmniej istotna sprawa. No chyba, że masz lejek 0,03Mbit/s (32kbit/s), no to jest istotna, ale tylko w niektórych fragmentach całego procesu doładowania przez StrDoł.

Dodam jeszcze, że StrDoł nie była modernizowana (nic w niej nie robiono i modyfikowano), nie ma żadnej nowej wersji (jest to identyczna wersja ze wszystkimi starymi błędami), nie była niedostępna (była cały czas dostępna), nie usunięto jej i nie przywrócono (była cały czas dostępna).

Jedyne co przez dwa tygodnie zrobiono, to:
- usunięto skrót/link do StrDoł na FB Play (który normalnie powodował uruchomienie StrDoł w wewnętrznym okienku FB, choć można było uruchomić z poziomu FB też na osobnej karcie jak ktoś umiał);
- przez 2 tygodnie proszono na FB aby ładować 25zł przez DPP;
- przez te 2 tygodnie StrDoł nie dotykano w ogóle (normalnie działała i dawała bonus 15%/30% gdy ją uruchomiłeś bezpośrednio na stronie Socializera);
- po 2 tygodniach przywrócono skrót/link na FB Play do tej samej StrDoł.
 #984960  autor: artsky
 22 mar 2018, 11:20
Wszystko działa tylko wolno i ten typ tak ma. Mam szybki net i dobry sprzęt i jak odpalam na Chrome, to od razu mam o 30% większe wykorzystanie procka. Wszystko co powiązane z FB to...
 #985117  autor: pavesi
 23 mar 2018, 06:21
Wczoraj chciałem doładować konto za pomocą strony socia,,, strona bardzo długo się ładowała w końcu przepuściło do płatności . Środki z konta zniknęły lecz w telefonie się nie pojawiły .
Zrobiłem zgłoszenie czekam na odpowiedź .
Teraz pytanie jeżeli mi zwrócą na konto główne te 5 zł to wydłuży mi się ważność konta oraz pakiet bonusowy ? ( formuła Play na kartę ) czy ładować od nowa 5 zł ?
 #985133  autor: lukjac
 23 mar 2018, 08:27
na Twoim miejscu ładowałbym jeszcze raz od razu, nadmiarowe 5 złotych nie zmarnuje się, będziesz mógł je wykorzystać na 10za5 gdyby wszystkie inne metody przedłużania promocyjnych złotówek zawiodły, doładowuj bezprośrednio z linku najlepiej na chromie w oknie incognito (ja tak robię i polecam)
 #985141  autor: TomLee
 23 mar 2018, 09:00
Może pomyliłeś się z numerem telefonu przy wypisywaniu

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
 #985449  autor: lukjac
 25 mar 2018, 00:56
"ZGŁOSZENIE ZAMÓWIENIA NIE POWIODŁO SIĘ" - taki komunikat otrzymuje się gdy strefa doładowań chce już przejść do płatności, nie ważne czy chcemy doładować z ze strefy doł FB czy bezpośrednio z linka,

doładowanie ze str doł płacąc kartą przechodzi bezproblemu, bonus+przedłużenie promocyjnych zł też przychodzi bez żadnego opóźnienia
 #985955  autor: bazooka
 28 mar 2018, 08:06
Nie wiem jak Wam ale mi po wybraniu opcji DOŁADUJ z poziomu strony apps.sociializer wywala błąd, gdy samo próbuje załadować stronę na portalu fb...
Wiem, że strefa już działa na FB, po prostu pytam czy wszyscy mają tak samo, bo próbowałem na kilku przeglądarkach...i to samo :?:
 #985957  autor: p2225
 28 mar 2018, 08:42
U mnie poszło jak dawniej. Żadnych problemów. Przy 5zl dołożyło jakieś grosze (75gr?) do promocyjnych złotówek i przedłużyło ważność o miesiąc.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png