DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 33 z 35
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
 #1134137  autor: bolek2004
 27 lip 2022, 10:00
Nie odkryję Ameryki, ale super ten pakiet no limit za 19zł jest w siema pl, myślałem że chociaż jak co miesiąc przyznają ten 1gb to co miesiąc będzie się dokładać i sumować net, oczywiście tak nie jest, co miesiąc dostajemy od nowa 1gb.
 #1134147  autor: TomLee
 27 lip 2022, 15:47
obecnie to żadna rewelacja. Najgorsza wada tego pakietu to brak jakiegokolwiek pakietu roamingowego w UE , karta nie działa za granicą. Za 19,99 w H01 jest wszystko.
 #1136009  autor: bolek2004
 12 wrz 2022, 13:32
Mam problem z siema pl z internetem, przy lte wszytko działa natomiast jak przeskoczy na 3g to mam wyszarzone i brak internetu.
Tak jakby jakaś blokada była na 3g, sam nie wiem może to wina telefonu.
Miał ktoś podobny problem?
 #1136621  autor: sa
 29 wrz 2022, 12:53
bolek2004 pisze:
12 wrz 2022, 13:32
Mam problem z siema pl z internetem, przy lte wszytko działa natomiast jak przeskoczy na 3g to mam wyszarzone i brak internetu.
Tak jakby jakaś blokada była na 3g, sam nie wiem może to wina telefonu.
Miał ktoś podobny problem?
Po prostu play wyłącza 3g ,zwłaszcza pasmo 2100 . To u mnie to już nie działa od m-cy zaś 3g na paśmie 900 jeszcze działa , ale nie wiadomo jak długo . Być może trafiłeś na nadajnik playa gdzie nie było pasma playa 900 a tylko wyłączane 2100 Wszelkie wyłączenia operatorzy w ramach testów nie wiem czemu ale robią od południa Polski. Orange , t-mobile i też play.

TomLee pisze:
27 lip 2022, 15:47
obecnie to żadna rewelacja. Najgorsza wada tego pakietu to brak jakiegokolwiek pakietu roamingowego w UE , karta nie działa za granicą. Za 19,99 w H01 jest wszystko.
Ta taryfa została od samego początku wymyślona do korzystania tylko na terenie Polski ,i nawet roaming krajowy miał w niej od początku nie działać wcale (net i mmsy) .
Zaś do dzwonienia za granicę i tam korzystaniu jest zwykła siema z pełnym no limitem i netem za doładowanie ,wada nie ma rocznej ważności konta, ale jak ma być no limit to i tak trzeba te minimum 30zł co m-c wydać.
 #1136929  autor: sa
 06 paź 2022, 13:54
Bolek2004 czy mam rozumieć na tej samej karcie sim ale w taryfie w pnk wszystko działało jak trzeba w tych samych miejscach ,a po zmianie taryfy czyli zmianie na siema pl już nie działa? Tylko się upewniam czy dobrze rozumiem problem . Sprawdzałeś na innej karcie sim działanie samego telefonu czy jest z nim w porządku? Bo jak telefon działa bez problemu z inną simką , to zostaje tylko wizyta w salonie i prośba o sprawdzenie karty sim (mają oni jakieś czytniki do sprawdzania) czy nie jest przypadkiem uszkodzona i szczegółowe opisanie problemu co nie działa i jak trzeba to kolejne i zgłoszenie techniczne przez salon , że karta gubi zasięg ,wyszarza się itd. mrozi się itp. objawy .Nie wiem czy dzwonienie na infolinie coś daje , oni z radami to tak średnio wypadają ,bo i tak ostatecznie cię do salonu skierują byś simkę wymienił. .
Z tego co wiem play zawsze robił simki marnej jakości często i szybko się psujące , ba często nawet zepsute od samego początku(fakt że to było jak sieć zaczynała swoją działalność, ale pierwsze 2-3 tak było) ,ale kiedyś wymieniali je za darmo praktycznie od ręki .a teraz też wymieniają od ręki ,ale niestety żądają za to 20zł opłaty jeżeli karta nie jest uszkodzona, wadliwa , lub nie została skradziona ,zniszczona itd. (kasa jest pobierana z kona więc trzeba mieć na nim minimum 20zł na tą operację ) co uważam za rozbój w biały dzień znając jakość ich kart sim.
 #1137100  autor: bolek2004
 09 paź 2022, 18:41
sa pisze:
06 paź 2022, 13:54
Bolek2004 czy mam rozumieć na tej samej karcie sim ale w taryfie w pnk wszystko działało jak trzeba w tych samych miejscach ,a po zmianie taryfy czyli zmianie na siema pl już nie działa?
Tak, po zmianie na siema pl jest tak że zamiast nie zawsze ale często lte pojawia się 3g ale ikona jest wyszarzona czyli nie ma dostępu do 3g i net nie działa.
W formule tego problemu nie było i praktycznie cały czas był lte, nawet nie pamiętam kiedy ikonę 3g widziałem ostatnio.
 #1137232  autor: sa
 13 paź 2022, 12:29
Czyli zostaje tylko wizyta w salonie i prośba o sprawdzenie sprawności i karty i włożenie tam całego problemu i niech w salonie kombinują . Znając infolinie i tak cię z tym problemem prędzej czy później tam skierują jak ręczne włączanie nie pomoże.

Ja problemu nie mam ,ale moje simy przenosiłam do siema.pl bardzo krótko po przeniesieniu do playa z a2, i siedzą na stałe w modemach, a tam zasięg jest praktycznie stały (robią mi za net stacjonarny) no i z moim laptopem nie wędruję by sprawdzać jak simy zachowują się przy zmianach nadajników (po mieszkaniu się nie liczy). Pozostałe mam w fakcie i też działają poprawnie. no ale tylko na 2g ,bo 3g u mnie działa tylko 900 ,zaś mój Cedar po wyłączeniu 3g na 2100 stał się zwykłym telefonem 2g..No ale samo 2g działa bez zarzutu ,a na roaming od orange wyrzuca mnie tylko wtedy jak faktycznie brakuje zasięgu sieci macierzystej playa .
 #1139593  autor: lukasz.wr
 10 gru 2022, 09:22
Dzisia przypadkowo trafilem na ta oferte i przeczytalem caly watek od 2018 roku i mam kilka pytan dotyczacych oferty SieMa PL
1. Czy mozliwy bedzie powrot z tej taryfy dp play? Np do odnowa?
2. Jak jest w tej taryfie z waznoscia konta? Mam zamiar co miesiac doladowywac konto kwota 20zl i wykupywac pakiet darmowych rozmow, sms i 25 gb wlasnie za 20zl-pewnie da sie to ustawic cyklucznie w play 24.
3. W poprzednich watkach pisalo o dzialaniu taryfy tylko na nadajnikach play. Mimo ze mieszkam w duzym miescie moze zdazyc sie sytuacja gdzie zasiegu play nie bedzie. Co w takim przypadku? Czy rozmowy, internet, wiadomosci nie dzialaja?
4. Jakie sa jeszcze wady tej taryfy? Dla uzytkownika ktory korzysta tylko z podstawowych funkcji telefonu?
Pozdrawiam i z gory dziekuje
 #1139594  autor: Karlos20
 10 gru 2022, 09:37
lukasz.wr:
1. Tak.
2. Konto ważne rok po każdym doładowaniu.
25 GB masz osobno za 20 zł, a no-limity +1GB za 19. W tej taryfie bonusem jest konto ważne rok.
3. Taryfa ma pewne kłopoty i nie pozwala na korzystanie z niej poza zasięgiem Play.

Polecałbym jednak skorzystać z Fakt Mobile - gdyż za wydanie 15 zł z konta na minuty i SMSy (100 jednostek) masz do końca miesiąca kalendarzowego nielimitowane rozmowy i SMSy, do tej kwoty gadasz i piszesz SMSy do wszystkich. Neta dokupujesz samodzielnie. Konto ważne rok po dowolnym doładowaniu.

Ewentualnie taryfę SieMa na kartę, ale musisz się zasilać po 25 zł/mc, bo tam RWK nie ma (chyba, że odpłatnie).
Polecana tam opcja to no-limity + 10 GB + kolejne 10 GB jako bonus z doładowania za 30 zł/mc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139595  autor: neotele
 10 gru 2022, 11:11
Za 20 zł nie dostaniesz nigdzie i 25GB i NoLimit (także w SiemaPL, o czym pisał Karlos20).

O ile masz zasięg Plusa, to najbliższa powyższemu oferta jest w a2mobile, gdzie za 19,90 zł dostaniesz NoLimit i Internet 10GB bez limitu i dalej z lejkiem 1 mbps, a potem 512kbps (do wielu zastosowań to w zupełności wystarczy).

Możesz także rozważyć Lycamobile (opcja bez MMS). Na pewno będzie tanio, choć niektórzy miewają problemy.
 #1140690  autor: widex
 31 gru 2022, 17:19
Wczoraj w południe zniknęła cała oferta redbullmobile ze strony. Aktywacja starej oferty jest jeszcze możliwa, ale tylko kodami USSD.
Nawiązując do FAQ na stronie https://www.redbullmobile.pl/ mamy do czynienia z pracą nad nową ofertą, jednocześnie usuwając starą. Aktywacja nowych kart nie jest możliwa, stare oferty pozostaną aktywne, a nowe cenniki/zmiany będą komunikowane przez stronę play.pl
 #1140799  autor: bolek2004
 02 sty 2023, 17:21
Dostałem właśnie smsa na siema na kartę pl. Także bye bye rbm.
Co ciekawe po dostaniu tego smsa z ekranu zniknęła nazwa redbull mobile i jest teraz tylko Play
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 sty 2023, 17:27 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1140802  autor: Karlos20
 02 sty 2023, 17:27
Czyżby RedBull przechodzi do Orange, skoro ucieka z Play, a oferta ma być inna niż ówcześnie? Orange kiedyś informował, że szuka partnerów do stworzenia operator-a/ów MVNO na jego sieci. Tak coś czuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140806  autor: Window
 02 sty 2023, 17:37
Komunikat z https://www.play.pl/nowy/pomoc/dokumenty/komunikaty
ZMIANY W REGULAMINACH
1 stycznia 2023
Zmiana nazw taryf dla klientów Red Bull MOBILE na Kartę
Informujemy, że z dniem 1 lutego 2023 zmienią się nazwy taryf dla klientów Red Bull MOBILE na Kartę.

Od 1 lutego będą obowiązywały nazwy taryf podane poniżej:

RBM Energy na kartę jako Play Energy na Kartę

RBM na Kartę 5 jako Play na kartę 2.0 5 zł

RBM na kartę jako Play na kartę 2.0

RBM na kartę 7 MNP jako Play na kartę 2.0 7 zł MNP

RBM SieMa na Kartę jako Play na kartę 2.1

RBM SieMa PL na Kartę jako Play na kartę PL 2.1

Nazwę dotychczasowej taryfy mogą Państwo sprawdzić w aplikacji Play24 lub kodem *111*49*1#.

Zakres, ceny i warunki świadczenia usług telekomunikacyjnych nie zmieniają się. Jeśli jednak nie zgadzają się Państwo na wprowadzenie opisanych zmian, to informujemy, że umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych można wypowiedzieć do dnia wejścia tych zmian w życie.
 #1140808  autor: Marens
 02 sty 2023, 18:02
Dobrze zrozumiałem, że na chwilę obecną zmieni się tylko nazwa taryfy z RBM SieMa PL na Kartę na Play na kartę PL 2.1? Pytam w kontekście RWK, bo doładowałem dwa leżaki za 5zł w sobotę i chciałbym utrzymać ważność konta. SMSa również dostałem.
 #1140810  autor: goldenmen
 02 sty 2023, 18:26
teraz tylko kwestia czasu jak podwyższa ceny w tych nowych taryfach zeby nie było za tanio wobec innych taryf
obawiam sie do tego likwidacji ze 100min przedłuża no limit co miesiąc w RBE.

Plusem rozwodu może być to ze RB bedąc w innej sieci będzie chciał odbudować bazę klientów i zaproponuje tanio ofertę żeby przyciągnąć klientów i wywoła znów konkurencje na rynku i play bedzie musiał przystopować podwyżki jak zacznie tracić klientów
  • Strona 33 z 35
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35