DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1001773  autor: rudymax
 02 lip 2018, 13:29
Robin560 pisze:Potrzebuję zachować 3 numery do grudnia. Jeden jest obecnie w T-m, drugi w play a trzeci w plusie. Każda sieć na zasięgu plusa odpada nie chcę też mieć ich w virgin bo jakość obsługi. mają być bez obsługowe dodam je do serwisu on-line sieci i tyle roboty. jeden numer może być cały czas aktywny.
Ponieważ wykluczasz sieć plusa, to sprawdź zasięg własny aero2. Jeżeli jest ok to możesz przenieść wszystkie do a2mobile na jednym wniosku (chyba że już masz jakieś w tej sieci, powyżej pięciu łącznie są problemy). Rok ważności po przeniesieniu, 10 zł na każdym, zarządzanie online z jednego konta. Dodatkowo w razie potrzeby RLAH jak dotąd bez dopłat.
 #1001780  autor: Remington
 02 lip 2018, 14:20
@t r o i p,
ale Robin560 ma rację - pytanie było o ofertę do odbierania i nie Virgin, a Ty wiesz lepiej i polecasz Virgin z taryfą, która nie ma znaczenia dla odbierania połączeń (kiedyś aktywacja Freemium przedłużała konto o rok, teraz działa to wybiórczo).
 #1001787  autor: Remington
 02 lip 2018, 14:50
Tak, odpowiadają, że aktualny regulamin nie przewiduje już wydłużania. Czyli anomalią jest jeśli komuś się przedłuży.

Zatem w tym wątku tego tricku lepiej już nie podawać jako sposobu na wydłużenie ważności konta (albo podawać z "gwiazdką" ;)).
 #1001790  autor: t r o i p
 02 lip 2018, 14:58
Dzięki, nie wiedziałem.
Swoją drogą to bardzo dziwne, bo używam Freemium od kiedy się pojawiło, na dwóch kartach, w nawigacji i tablecie, ze względu na pakiet neta 10 GB za 10 zł, i cały czas co 6 miesięcy odnawia mi się RWK.
No ale dobrze wiedzieć. :smt006

Dictum sapienti sat est.
 #1001797  autor: bobiwr
 02 lip 2018, 15:15
t r o i p pisze:...to bardzo dziwne, bo używam Freemium od kiedy się pojawiło...
I najprawdopodobniej tu masz odpowiedź. Twoje "stare" Fremium zostało uruchomione na innych zasadach niż dzieje się to obecnie. Dokąd nie ruszysz taryfy, będziesz miał odpowiednio dostępne usługi. Chyba, że wcześniej Play posiądzie Dziewicę... :shock:
 #1001803  autor: rudymax
 02 lip 2018, 15:50
Zrobił się mały offtop, ale może komuś się przyda. Zarządzam kilkoma numerami z pakietem Freemium. Część to stare numery (czerwone simki) z taryfy bez kompromisów. Jak dotąd na wszystkich aktywacja freemium wydłuża skutecznie ważność konta o rok. Pozostałe 4 to nowsze białe simki. I tu na jednej aktywacja freemium nie dała rwk, na trzech pozostałych tak. Na tej na której rwk się nie przyznał, wyłączyłem freemium, poczekałem do końca pakietu i po jego dezaktywacji uruchomiłem ponownie. Tym razem rwk zaskoczył.
 #1002047  autor: adacomp
 03 lip 2018, 22:53
Ja rok temu pożegnałem definitywnie 8 numerów Freemium i przeniosłem do a2mobile.
Zadecydowało brak RLAH oraz wadliwy system odnowienia pakietu i rwk oraz najgorszy poziom obsługi i oczekiwania na połączenie z CMOK ex aequo z BOA T-M.

Jedyna różnica miedzy starym Freemium a nowym,
to brak dostępu do Orange i inny numer SMSC w nowym Freemium.

Niestety ale stara zasada wciąż aktualna, czyli albo za darmo albo jakość.
 #1002478  autor: zwariowany.kurczak
 06 lip 2018, 16:30
marcin19883 pisze:Orange ma przecież płatny rok wazności konta - do 93dni stażu :shock:
to trochę drobiu :D

1. Starter Orange na kartę ze sklepu, ma CHYBA na start 12mc ważności in/out, po 3mc sms RWK i gotowe :-) - chyba że wykonasz numeru MNP to na 100% RWK
2. Nju abonament (orange) i co 5mc wykonaj 1 sms/połączenie... nadpłać FV na 5zł i poświęcaj 30sek./mc życia na otwarcie FV od Nju która już jest zapłacona :D
3. wrodzinie.com.pl - 24mc ważności po doładowaniu za 5zł, kody plusa działają...

najwygodniej NJU, przypomina się co mc e-mailem z FV, więc nie będzie płaczu że wyłączyli..
 #1002495  autor: marcin19883
 06 lip 2018, 18:03
zwariowany.kurczak pisze:
marcin19883 pisze:Orange ma przecież płatny rok wazności konta - do 93dni stażu :shock:
to trochę drobiu :D

1. Starter Orange na kartę ze sklepu, ma CHYBA na start 12mc ważności
Miesiąc

Nju też ma miesiąc, bez zasilenia
 #1002975  autor: adacomp
 09 lip 2018, 22:39
Big3 pisze:A2 ma 12 miesięcy po doładowaniu
Po przeniesieniu z innej sieci MNP, A2 ma także RWK oraz 10zł na KG.

Doładowanie za 5zł także daje RWK na wychodzące i przychodzące.
 #1002997  autor: lordbyd
 10 lip 2018, 07:26
Można zamówić darmowy starter w Virgin. Koszt dostawy również jest darmowy.
W hipermarketach lub np. w Żabce przy odrobinie szczęścia znaleźć można przecenione startery różnych operatorów za 2 PLN.