DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
 #988507  autor: Kamil7878
 12 kwie 2018, 13:57
Próbuję na chrome po wciśnięciu doładuj konto komunikat

Nie można załadować adresu URL: Domena tego adresu URL nie jest uwzględniona w domenach aplikacji. Aby można było załadować ten adres URL, dodaj wszystkie domeny i poddomeny aplikacji w polu „Domeny aplikacji” w ustawieniach aplikacji.
 #988512  autor: Kamil7878
 12 kwie 2018, 14:12
bolek2004 pisze:Na zalogowanym koncie po kliknięciu doładuj normalnie do payu przechodzi i prosi o akceptację, na tej niezalogowanej stronie nie sprawdzę bo muli strasznie na firefoxie.
Możesz mi podać link, mam konto na fb, próbuję przez Firefox i też to samo...
 #988526  autor: jarekt
 12 kwie 2018, 14:57
Aż sprawdziłem z ciekawości ("może w końcu teraz będą u mnie problemy?") i wszystko tak jak zawsze normalnie i szybko działa (bezpośrednio na StrDoł i pośrednio poprzez FB). Szybko oczywiście na Chromie, bo FF trochę wolniej.
 #988531  autor: jarekt
 12 kwie 2018, 15:13
Wyloguj się z FB, zamknij karty z FB i StrDoł, wyczyść ciastka związane z FB, socializer, doladowania.play, otwórz okno incognito w Chromie i uruchom tam bezpośrednio StrDoł (z pominięciem FB) i daj znać co się dzieje.
 #988595  autor: ign123
 12 kwie 2018, 20:05
Przed chwilą doładowałem przez stronę https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge (na Chrome/Ubuntu) konto FPnK za 5zł, od razu kwota doładowania pojawiła się na koncie, złotówki promocyjne zostały przedłużone (przynajmniej "na papierze", bo w dzisiejszych czasach w Play nic nie jest pewne ;) ).
Co ciekawe, po dokonaniu płatności zostałem przekierowany na FB i wyświetliło się potwierdzenie doładowania jakiegoś obcego numeru na kwotę 20zł (łącznie z bonusem na 23zł). Nie pamiętam, żeby dawniej takie cuda się zdarzały.
 #991521  autor: mkkot
 02 maja 2018, 22:56
Dzisiaj po 5 miesiącach od przeniesienia doładowałem konto przez https://apps.socializer.pl/doladowania_play/, muliło strasznie javascriptem, ale przeszło. Po wszystkim wyświetliło podziękowanie za doładowanie innego numeru, ale poza tym w porządku.

Dodam, że nie musiałem się zalogować do facebooka.
 #993614  autor: adacomp
 15 maja 2018, 19:20
Ryszard Lubicz pisze:Doładowałem sobie wczoraj poprzez FB 25zł ale nie otrzymałem ( chyba) bonusu 15% . Czy mogę to sprawdzić to jakimś kodem?
Pod *101# jest stan KG oraz PromoZŁ (np.z doładowania 15%).
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8