DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #977159  autor: SimplusowiecU
 12 lut 2018, 18:10
Jw. u speclab-a i lookas-a: 5 zł -> +500 MB i przedłużenie ważności konta GB o 30 dni, konto złotówkowe bez zmian (wartość i ważność), stany kont zł/GB sprawdzone tuż przed doładowaniem, stąd informacja pewna.
Doładowanie przez strefę doładowań na FB, płatność Przelew24.
 #977162  autor: jarekt
 12 lut 2018, 18:18
No to tak jak widzicie: 4 osoby doładowały 5zł w FPnK i dostały bonus 500MB ważny 30 dni - dokładnie taki jaki się dostaje w FPnK tylko i wyłącznie w promocji za zlecenie cyklicznego doładowania kartą MasterCard na stronie doladowania.play.pl.

Natomiast kto jest odpowiedzialny na ten babol: Play, PayU czy Socializer to już nie wiem (te 3 firmy są zamieszane w doładowania w tych dwóch promocjach). Obstawiam na 95%, że systemy Play zgłupiały po błędnie przekazanych danych przez apkę Socializera (PayU całkowicie bez winy).
Ostatnio zmieniony 12 lut 2018, 19:46 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #977168  autor: pablo82
 12 lut 2018, 19:29
Doładowałem przed chwilą przez strefę doładowań z FB numer telefonu ale z taryfą Redbull mobile 7 (pierwsza taryfa Red bulla) kwotą 50zł, myśląc sobie, że może przez ten błąd systemu zamiast 15% doładowania - dostanę 5 GB (zgodnie z tabelką podaną przez @jarekt), a tu zonk: dostałem normalnie 15% kwoty doładowania czyli 7,50zł na konto promocyjne. Czyli ewidentnie błąd ten dotyczy tylko taryf na kartę Play, a nie Red Bull mobile.
 #977239  autor: jarekt
 12 lut 2018, 23:55
Nie jestem w stanie przeprowadzić zaplanowanych testów. Jednym z powodów jest niedziałanie w tym momencie (od ponad godziny) sporej ilości kodów USSD związanych m.in. z obsługą taryfy (zmiana, info o taryfie). Nie byłem też przygotowany na takie problemy (numery nie są podłączone do Play24, a nie chce mi się tego teraz robić).

Między innymi taki komunikat zaczął się pojawiać:
"Na Twoim koncie sa inne oczekujace zlecenia. Zmiana oferty bedzie mozliwa po ich realizacji."
mimo że od kilkunastu dni nic nie było na numerach robione, a w najbliższym czasie żadna usługa nie ma się wyłączyć.

Mam zapas parę dni na ważność PromoZŁ na tych testowych numerach także bez problemu mogę przenieść doładowania na kolejny dzień.

Na innych numerach sprawdziłem tylko, że promocja bonusowych GB za cykliczne doładowania kartą MC działa wciąż bez zarzutu, tak samo jak pakiet 10za5 (mam nawet wrażenie że dzisiaj aktywacja działała wyjątkowo szybko - kilkanaście sekund).

---edit---
Przez Play24 zmiana taryfy też jest niemożliwa ("wystąpił błąd bla bla bla").
 #977266  autor: SimplusowiecU
 13 lut 2018, 09:40
jarekt pisze:pakiet 10za5 (mam nawet wrażenie że dzisiaj aktywacja działała wyjątkowo szybko - kilkanaście sekund).
Również to spostrzegłem - gdy parę lat temu korzystałem regularnie, zazwyczaj trwało to około godziny, teraz byłem mile zaskoczony - mimo obaw (po dziwnym 500 MB zamiast bonusu) czy 10 za 5 zadziała - nie dość, że zadziałało to do tego błyskawicznie: aktywacja, za parę sekund sprawdzenie stanu konta - i już środki były.
 #977267  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 09:53
Czyli teraz aby przedłużyć PLNy promocyjne i dokupić i przedłużyć GB to trzeba skorzystać z 10 za 5zł ? Te 10zł to w całości na konto promocyjne idzie czy coś z tego zostaje na podstawowym? No bo żeby kupić pakiet 600MB to trzeba zapłacić z konta podstawowego , prawda?
 #977277  autor: jarekt
 13 lut 2018, 10:40
Ale wczoraj chodził mega ładnie :) (w porównaniu z aktywacjami sprzed kilkunastu dni) - nigdy to nie trwało kilka, kilkanaście sekund. Może czasami kilkadziesiąt sekund ale nie kilka.
Jutro sprawdzę ile dokładnie sekund trwa włączanie od momentu zlecenia.
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8