DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1066687  autor: grzesio0401
 03 mar 2019, 14:51
Czy w heyah są jakieś środki na start po przeniesieniu aby wykorzystać je na przedłużenie ważności o 100 dni? Albo inaczej czy jest możliwość przenieść sobie dwa numery z fakt mobile(po wykorzystaniu GB z BzP) dla tych 15GB tak żeby wszystko było za darmo?
 #1068229  autor: marcz123456
 24 mar 2019, 11:15
Aktywowałem sobie nowy starter Heyah i dostałem SMS o jakichś 7 GB. A nie widać ich nigdzie. Tylko te urodzinowe 15 GB.
 #1100261  autor: baranke
 29 lip 2020, 12:35
Może chcieli dać Happy Fridays dla Heyowiczów... ale nie, dziś nadal nic nie widać na tej apce. Jedynie stan konta. Dno. Poprzednia pokazywała duuuuuuuuuużo więcej.
 #1100341  autor: perxenat
 30 lip 2020, 10:14
Remington pisze:
28 lip 2020, 15:28
W Heyah dzieją się rzeczy, o których nie śniło się... zegarmistrzom:

Obrazek
To japoński sposób określania godzin po północy. Na nasze to będzie 5 rano.
Znajomi mi o tym opowiadali, ale w googlach też o tym piszą jako o "japan hours past midnight" lub jakoś podobnie.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1100361  autor: macqmacq
 30 lip 2020, 16:07
"To japoński sposób określania godzin po północy. Na nasze to będzie 5 rano.
Znajomi mi o tym opowiadali, ale w googlach też o tym piszą jako o "japan hours past midnight" lub jakoś podobnie."
Super! - a od kiedy Europa przeszła "na taki" system??? :smt005
 #1102434  autor: SomalijskiWluczega
 03 wrz 2020, 20:51
Mam pytanie bo właśnie zastanawiałem się co wybrać heyah 01 czy heyah na kartę. Jednak jak czytałem jakie problemy są z heyah 01 wybrałem zwykłą heyah na kartę. Postanowiłem przenieść kartę z playa na heyah.
W salonie t-mobile zero problemów (puki co). Ale już z infolinią heyah są problemy. Ale do rzeczy.
Przenoszę nr do heyah na kartę to przeniesie mi na taryfę dniówka czy nowa heyah (pytam bo konsultant miał z tym problemy) a jaka jest prawda?
2) czy jak przeniosę numer do heyah na kartę dobrze rozumiem że dostanę pakiet za free ten za 25zł no limit rozmowy do wszystkich (konsultant twierdził że tylko do t-mobile i heyah), smsy i mmsy do wszystkich i 10GB internetu? a jak do 30 dni od przeniesienia ściągnę aplikację moja heyah dostanę dodatkowe 10GB internetu (jak to jest w regulaminie gdzieś za free) czy tylko po doładowaniu minimum 25zł jak to twierdził konsultant?
Czy te dodatkowe 10GB netu jest przy każdym doładowaniu przez aplikację czy tylko przy pierwszym doładowaniu?
i co z tymi do 200GB internetu za free w zależności od doładowania (np za 25zł jest dodatkowe 25GB internetu?)
Czy w związku z tym wg regulaminów powinienem dostać na start za free przez pierwsze 30dni od przeniesienia no limit rozmowy smsy, mmsy i 10GB internetu + 10GB za aplikację moja heyah za free czyli razem 20GB internetu a potem:
za 25zł dostanę no limit + 10GB (w pakiecie) + 10GB (za doładowanie na aplikacji) + promocyjnie 25GB internetu (z 200 max) czyli razem za 25zł dostanę no limit + 45GB interneu czy coś namieszałem?
No i czy w heyah na kartę działa RLAH w pełnej wersji (czyli rozmowy i smsy, mmsy w UE nielimitowane jak w kraju i 2,71GB internetu? czy w heyah na kartę jest inaczej?)
Czy jak jest darmowy np viber i whats app to darmowe są tylko wiadomości tekstowe czy też wszystko (czyli wysyłanie załączników rozmowy głosowe i wideorozmowy też są gratis bez pomniejszenia netu i pakietów netu w heyah na kartę?
Wie ktoś jak to jest w rzeczywistości.
Bo z konsultantem heyah na kartę tak się rozmawiało że w końcu konsultant SAM SIĘ ROZŁĄCZYŁ!!
Obsługę heyah niemiło wspominam (infolinia heyah)

I jeszcze mam jedno pytanie jak mam dniówkę no limit np to nr infolinii *2222 czy 888 002 222 rozmowa z konsultantem jest darmowa czy płatna?
Jeśli płatna to czy 29gr/min jak twierdził konsultant czy 1zł jak twierdzi regulamin (i po 18 września 2020 wg regulaminu infolinia ma być gratis?) Konsultant znowu nic na ten temat nie wiedział.
Teraz rozumiem dlaczego się nagle rozłączył - bo co mi informacje powiedział ja Mu mówiłem że doczytałem w regulaminie że jest podobno inaczej.

Czy to możliwe że tym tak zirytowałem tego konsultanta że w końcu sam się rozłączył?
 #1102440  autor: SomalijskiWluczega
 03 wrz 2020, 21:17
Jeszcze jedno mam pytanie:
Pisze w regulaminie że od 19 września 2020 roku doładowanie kwotą 25zł przedłuża ważność konta tylko o 31 dni.
A jak jest na start przy przeniesieniu? też 31 dni czy mniej? a może przy przeniesieniu na heyah na kartę ważność jest jak w t-mobile na rok?

Wie ktoś w praktyce jak to jest z heyah na kartę?
 #1102521  autor: baranke
 05 wrz 2020, 07:10
SomalijskiWluczega
Na pewno dostaniesz DNIÓWKĘ, oraz prawdopodobnie na wejście pakiet Smart L na 5 dni próbny.
Co do tego czy za apkę dają te 10GB to nie powiem, pewnie to już się skończyło
Dodatkowe GB za doładowania kwotowe powinny działać
Ważność konta obstawiam na 7 dni na starcie bez doładowań.
Chyba że doładujesz kwotę min 25zł na start, to powinien się aktywować samoczynnie po tym przeniesieniu (w ciągu max 72h) pakiet no limit Rozmowy, SMS/MMS i 10GB i konto się wydłuży ze względu na doładowanie na miesiąc. Jeśli coś nie zadziała samo, to trza do nich pisać/dzwonić.
Infolinia w Heyah jest płatna (tylko w t-mobile na kartę jest free od wakacji czy coś), więc lepiej dzwonić z innego numeru zawsze.
 #1102534  autor: Karlos20
 05 wrz 2020, 12:25
baranke: radzę sprawdzić, gdyż Heyah też może już nie naliczać opłaty za połączenie z infolinią Heyah, tym bardziej, że infolinia jest ujednolicona (wita nas T-Mobile).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1102550  autor: baranke
 05 wrz 2020, 14:30
Ja wiem, że regulamin obowiązujący zdziera bodajże zeta za minutę... I niestety nie ma zmiłuj
 #1108042  autor: majo8756
 11 gru 2020, 20:24
Witam

Mam nie dotykowy telefon na karte w heyah (taryfa nowa heyah) i dużo pieniędzy na koncie ( wykorzystuje ok. 5zł /miesięcznie)
Wie ktoś może jakie są możliwość aby mieć jak najdłuższą ważności konta . Mogę migrować w inn taryfe lub do t mobile. Nie interesują mnie internet ani pakiety minut.
 #1108044  autor: 24bis24
 11 gru 2020, 20:52
majo8756 pisze:
11 gru 2020, 20:24
Mam nie dotykowy telefon na karte w heyah
to jak z niego korzystasz?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1108045  autor: majo8756
 11 gru 2020, 21:44
Mam Nokie 230 jak powszechnie wiadomo nie ma tam ekranu dotykowego i ludzie potrafi z niego korzystać. A 24bis24 jeśli jesteś milenialsem który bez smartfonu nie potrafi funkcjonować to się nie zrozumiemy. Podsumowując głupi komentarz 24bis24 nic nie wnoszący.
 #1108046  autor: 24bis24
 11 gru 2020, 22:04
Pisałeś o telefonie nie dotykowym a nie o ekranie i dlatego zapytałem.
A jak już wiem, że masz klawiaturę dotykową to możesz przejść do Frii kodem i włączyć nielimitowane rozmowy do wszystkich, sms i 300mb wtedy ustawi się konto na 365 dni.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1113950  autor: fwitkowski17
 24 mar 2021, 16:59
Heyah robi małą korektę regulaminów pakietów za 35 zł i 45 zł. Główna zmiana to od teraz rodział pakietu minut na Ukrainę: od teraz 2000/3000 minut jest do sieci Vodafone i Lifecell (wcześniej również do sieci Kyivstar). Natomiast do Kyivstar jest od teraz osobne 200/300 minut. Poza tym żadnych zmian w regulaminach nie zauważyłem (dalej lejek 15 Mb/s). Zmiany będą obowiązywać od 12 kwietnia.