DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 6 z 29
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 29
 #965736  autor: muchakk
 11 gru 2017, 22:59
Ja przez całą sobotę usiłowałem odebrać starter w Warszawie. Non stop miałem informacje, że wszyscy kierowcy zajęci, a jak już ktoś przyjmował zlecenie to po paru minutach je anulował. Udało mi się dopiero gdzieś po 22 i to też kierowca od którego odebrałem starter wcześniej 2 razy anulował zlecenie pomimo tego, że stał już w umówionym miejscu co było trochę śmieszne.
 #965737  autor: kaspeed
 11 gru 2017, 23:13
U mnie tez anulowalo zlecenie. :lol: To jakis bląd z tego co zesmy z kierowcą skumali temat

folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
 #965743  autor: muchakk
 11 gru 2017, 23:19
No trochę śmiesznie to wygląda. Na chacie tłumaczyli to dużym zainteresowaniem oferta xD w co mi się wierzyć raczej nie chciało.
 #965808  autor: Przemix
 12 gru 2017, 12:30
Cały czas mam brak wolnych kierowców, z 30 razy próbowałem na przestrzeni kilku godzin. Przy lotnisku (duży ruch uberów). Pewnie kart nie mają, bo chyba by musieli wozić kilka w schowku i ciekawe skąd to pobierają jak nie mają żadnej bazy

10zł na pierwszy przejazd UBERem po rejestracji z linka https://www.uber.com/invite/uberdlalodzi działa w całej Polsce. 0,5GB więcej w Dropbox po rejestracji z linka https://db.tt/2TAqb2vA8p
 #965820  autor: kaspeed
 12 gru 2017, 13:19
Panowie jutro bedzie raport z mnp do Folx.Kolega przenosi sie z Play na kartę.Wyznaczyli termin na jutro.Nic nie podpisywał.:-)

#965957  autor: kaspeed
 13 gru 2017, 09:17
No i jest tak:numer przeniosą bez podpisu.Play--->>Folx 24h. KOD DO SPRAWDZENIA NR *121# działa:-)

#966238  autor: kaspeed
 14 gru 2017, 20:14
Mała akcja z Folx. Kolega przygarnoł odemnie kod polecający.Odebrał sim ale: wisi na ekranie dowozu karty sim.Pogadał z Folx= w ramach przeprosin za problemy wynegocjowaliśmy:
ja 2 miesiące łącznie do mojej subskrybcji.On do 3miesięcy dodatkowe 2 za problemy z aktywacją.:)
Takie rekompensaty rozumie.Wszystko wporządku. Gdyby komus problemy się pokazały warto pisać do nich.:)

#966242  autor: kaspeed
 14 gru 2017, 20:58
Moja Huawei P8lite jego niewiem ale do czasu zamowienia wsio ok było potem okazalo sie ze kierowca mu sim dał ale jest problem z potwiedzeniem ze dostarczono kolega dalej oczekuje na kolejny etap tj skan kodu qr w apce.

#966984  autor: Medelles
 17 gru 2017, 22:56
Przemyslenia po przeniesieniu nr:

1. dzwoniac z Orange na nr w folx gdy telefon jest wylaczony, abonent Orange slyszy tylko pikniecie i brak komunikatu glosowego "Osoba do ktorej dzwonisz ma wylaczony telefon badz jest niedostepna". Prolem zgloszony na chacie i pracuja podobno nad tym chyba juz 3 dzien.
2. Tu jest lepszy numer. Telefon z Niemiec +49 i dostaje komunikat nie ma takiego numeru, Ja moge ez problemu zadzwonic na niemiecki numer. Problem byl wczoraj zgloszone na chacie, podono zajeli sie sprawa i rzeczuywiscie po 3 godzinach naprawili to. Jednak na chacie brak jakiejkolwiek odpowiedzi o rozwiazaniu problemu. Wiec pytam dzisiaj co z moim problemem. Odpowiedz konsultantki, ze caly czas pracuja nad rozwiazaniem. Juz nawet nie chcialem jej mowic ze problem juz nie istnieje.

Rozmowa na chacie wyglada jakby sie rozmawialo z ludzmi z lapanki, bo co ma problem z brakiem powiadomienia w sieci orange, z pytaniem:nr tel, wersja oprogramowania, wersja apki folx. Co ma piernik do wiatraka.

Tak wiec folx to jakas dziwna zabawka trzech fajnych kolesi, ktorzy chcieli miec swoj biznes, nie pomysleli o szczegolach technicznych, systemie dystrybucji, ktora jest fatalna.

Mimo ze problem z niemieclimi polaczeniami przychodzacymi juz dziala, "konsultant" przed chwila pyta sie mnie czy wszystkie nr niemieckie nie moga sie do mnie dodzwonic. Skad ja mam wiedziec cy wszystkie, na pewno 2. I pracuja dalej ciezko nad problemem, ktory juz nie istnieje.

Fajne, maja to ze do UE rozmowy sa po 19 gr i jakosc calkiem dobra.
 #966986  autor: jarekt
 17 gru 2017, 23:16
Medelles pisze:"konsultant" przed chwila pyta sie mnie czy wszystkie nr niemieckie nie moga sie do mnie dodzwonic
Gdy dostaję tego typu pytanie (niezbyt mądre) to staram się odpowiedzieć równie "mądrze".

W tym wypadku powiedziałbym/napisał chyba coś takiego:
- Czy wszystkie numery niemieckie nie mogą się do Pana dodzwonić?
- Na razie sprawdziłem 630 tysięcy numerów więc nie wiem czy wszystkie, bo Niemców jest dużo.

Jeśli mój post okazał się pomocny - daj łapkę w górę (prawy górny róg)
Częściowo zmuszony przez te wszystkie babole i utrudnienia, na razie robię sobie wolne od forum i Telepolis.
 #966990  autor: Medelles
 17 gru 2017, 23:37
- Na razie sprawdziłem 630 tysięcy numerów więc nie wiem czy wszystkie, bo Niemców jest dużo.

To jest dobre Jarek, szkoda, ze nie wpadlem na to przed udzieleniem odpowiedzi.
 #966992  autor: Medelles
 17 gru 2017, 23:43
Medelles pisze:Przemyslenia po przeniesieniu nr:

1. dzwoniac z Orange na nr w folx gdy telefon jest wylaczony, abonent Orange slyszy tylko pikniecie i brak komunikatu glosowego "Osoba do ktorej dzwonisz ma wylaczony telefon badz jest niedostepna". Prolem zgloszony na chacie i pracuja podobno nad tym chyba juz 3 dzien.
I jeszcze dopisze: dzwoniac na wylaczony telefon folx, z Play lub T-Mobile, wszystko jest OK komunikaty o niedostepnosci takie jak powinny byc.

Czy ktos ma wiedze techniczna co moze odpowiadac za taki stan rzeczy ?
 #966994  autor: kaspeed
 17 gru 2017, 23:59
Ja wiem;) Chodzi o wymiany międzynarodowe dotyczące numeracji.To nie tylko problem z DE.UK miałem to samo.Ale nie zgłaszalem. Tak samo jest problem z identyfikacją nr w PL i UE.ZObacz jak identyfikuje: jako stacjonarny.Zanim wystartowali powinni zglosić wszędzie (P4) że mają nową numerację.....

#966999  autor: Medelles
 18 gru 2017, 01:17
kaspeed pisze:Ja wiem;) Chodzi o wymiany międzynarodowe dotyczące numeracji.To nie tylko problem z DE.UK miałem to samo.Ale nie zgłaszalem. Tak samo jest problem z identyfikacją nr w PL i UE.ZObacz jak identyfikuje: jako stacjonarny.Zanim wystartowali powinni zglosić wszędzie (P4) że mają nową numerację.....
No dobra, DE juz u mnie chodzi na dwoch numerach. Ale oni dalej rozwiazuja problem, ktorego juz nie ma. Tak Identufikuje sie jako 45 0xxx a nie 450 xxx to juz wiemy. A te wymiany miedzynarodowe to co to jest, to ich niedopatrzenie czy cos innego ? Jesli na moich numerach juz chodzi dodzwonienie z DE to czy dziala to juz dla wszystkich numerow w folx. Chodzi mi o to czy jesli zglosilem taki problem z moim nr i oni to naprawili to czy dziala to takze dla innych uzytkownikow.

!!!!! Mala prosba do tych ktorzy maja numer w folx i moga sprawdzic czy numer z zagranicy moze sie dodzwonic do was :) pewnie macie przyjaciol, kochanki, tesciow w UK DE i sam nie wiem gdzie jeszcze w UE :)
poproscie o tel na folx i sprawdzimy jak jest.
  • Strona 6 z 29
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 29
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6