DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 22
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22
 #968718  autor: kaspeed
 28 gru 2017, 20:08
Ja za tego emaila dostałem 1mies za darmo.W ramach przeprosin. Zaspamowali mnie poczulem sie urazony.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969155  autor: kaspeed
 31 gru 2017, 00:24
Tak tylko od 1.01.2018 1,95GBw UE w sieci folx.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969578  autor: bobiwr
 02 sty 2018, 18:42
22 grudnia 2017 r. opublikowane zostało znowelizowane rozporządzenie Ministra Cyfryzacji w sprawie planu numeracji krajowej. Na jego mocy przybędzie w Polsce 10 mln nowych numerów komórkowych rozpoczynających się cyframi 45
Potrzeba zmian wynikała z konieczności zwiększenia zasobów numeracji dla sieci ruchomych w związku z wyczerpaniem się dotychczas użytkowanych zakresów numeracji.
Źródło: http://gsmonline.pl/newsy/co-to-za-nume ... aczyna-sie
 #969583  autor: kaspeed
 02 sty 2018, 19:00
To od jakiegos czasu prefix 450mial P4 zarezerwowany ja bym poszedł o krok dalej: Orange 350;) Tmobile 240;D 140 PLUS :) Fajnie by to wyglądało;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969676  autor: garfield-
 02 sty 2018, 23:28
24 nie jest możliwe - mazowieckie
14 - małopolskie
 #969726  autor: kaspeed
 03 sty 2018, 10:23
Przeciez nie mowie 24 240! I 140 prefixy sa 3cyfrowe dla sieci komórkowych i 2dla stacjonarnego. PREFIX 45 dla stacjonarnego to Radomsko. Numery by.mialy taka numeracje 450xxx 340xxx 240xxx stacjonarne zas 45kierunkowy potem reszta.Chyba ze ja cos nie wiem zareswrowano pule.45x-xxx-xxx jak kojze. Numer stacjonarny cyfr 44(kierunkowy)633-01-01 reszta to co play by ktos sie pomylił i przyznał numeracje stacjonarna? Teoretycznie możecie miec rację to by wyjaśniło błędy z identyfikacją nr.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969754  autor: kaspeed
 03 sty 2018, 11:47
Potrzebowałem zasięgnąć zdania telekoma.I wychodzi ze macie racje.Numeracja przeznaczona byla dla sieci stacjonarnej.Stad telekomunikacyjne firmy maja w bazie jako stacjonarne i nie prawidłowo jest pokazywane.Sprawa ma głębsze problemy i nie wiadomo ile zajmie załatwienie tego tematu.Jednym slowem.UKE zalatwilo sprawy haha.Znajomy isp uważa ze to i tak lepsza opcja niz dodawanie cyfr do nr czy początkowej czy końcowej.Wyczerpanie puli numeracyjnej by nie istniało gdyby wszelkie trupy rezerwacyjne wróciły do obiegu.A tak wszelkie firmy ktore nie istnieją juz blokują jeszcze sporo nr

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970703  autor: babcia77
 08 sty 2018, 10:31
Pierwszy pakiet subskrypcji 30 dni poszedł. Ciekawe że żeby zaktualizować dane o subskrypcji program wymusił jego aktualizację.
 #970748  autor: Patrax
 08 sty 2018, 13:27
garfield- pisze:24 nie jest możliwe - mazowieckie
14 - małopolskie
Ale kierunkowy to nie to samo co prefiks :wink:
 #970751  autor: piotrzet
 08 sty 2018, 13:45
UKE podało informacje o przenośności numerów starcili 21 zyskali 202

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #970760  autor: WOJTAS
 08 sty 2018, 14:15
Ludzie będą łapać fajne numery i przechodzić do innych sieci...
 #970761  autor: kaspeed
 08 sty 2018, 14:16
Ja tam już.wiem jak spawa wyglada.I czemu tyle naprawiaja kwestie prezentacji nr

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970763  autor: patrix-83
 08 sty 2018, 14:37
kaspeed pisze:Ja tam już.wiem jak spawa wyglada.I czemu tyle naprawiaja kwestie prezentacji nr
Czemu? Podziel się z nami tą wiedzą?

Ja cały czas męczę ich pytaniami na czacie o dostęp do LTE ORANGE i WIFI CALLING tzn. kiedy to wdrożą. Uzyskuje odpowiedzi że na razie nie wiedzą i że moje zapytania wyślą "na górę" i mam pytać za jakiś czas bo mają być jakieś zmiany w FOLX tylko nie wiadomo w jakim segmencie, tyle się dowiedziałem.
 #970765  autor: kaspeed
 08 sty 2018, 14:43
Problem dotyczy błędu w krajowej numeracji ruchomej.Nr był przeznaczony dla sieci stacjonarnej stad pokazuje jak stacje.Nie umia naprawić/zgłosić problemu do baz danych.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970841  autor: Patrax
 08 sty 2018, 20:41
Ludzie wezmą złote numery i przeniosą do innych sieci i na tym się skończy fenomen nowego operatora taka jest prawda. Sam zamierzam tak zrobić bo po prostu nie widzę zalet ich oferty
 #970862  autor: kaspeed
 08 sty 2018, 22:16
1.Nie trzeba pamiętać o doladowaniach
2.Nie potrzebujemy myśleć : kiedy ja mam aktywować pakiet.
3. Poleceń system pozwala nam mieć darmową usługę.
4.Błędy sieciowe które również pozwalają zyskać w ramach reklamacji
5. Fajne numery które jeszcze da się wyrwać.
6. Wolność włącz/wyłącz kiedy ci pasuje.
7.Nie czekam na konsutanta 2h na infolinii( na przykładzie PLUSA. i Virgin Mobile)
8. Za 29,99 mam w standardzie 1,95gb w UE. Pelny RLAH (Virgin Mobile np Brak)
9.Ludzka wersja BOK.( luźna forma rozmów itd) Przypominająca dawne bok heyah czy virgin mobile
10. Zasięg 4sieci.( tu akurat wolal bym mimo wszystko aby pomykalo na Orange/T jako glowna sieć a nie P4 ale to tylko taki dodatek)
11. Nowy prefix 450 na dziś wolny od wszelkiej maści spamu generowanego.
12.Prostota opcji.Czyste przejrzyste działanie.
Po miesiącu uważam że mają potencjał.Ja daję im szansę przez kolejne 14miesięcy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970872  autor: Patrax
 08 sty 2018, 23:20
Wszystko fajnie ale brak hd voice, brak voLTE kto raz usłyszy rozmowę w tak doskonałej jakości już trudno się przestawić no i brak wifi calling w dodatku zasięg Play nie jest taki super mogli by w końcu uruchomić roaming w Orange. Cena za pakiet 29,99 zł uważam za wysoką obecnie mam za 25 zł i znacznie więcej Internetu. Chat to super sprawa, w aplikacji mój Orange również jest chat i również można na luzie porozmawiać i dosłownie wszystko załatwić. Akurat z tymi numerami to jest plus no i doskonały system wybierania numerów, system płatności też mają bardzo dobry i więcej zalet nie widzę. Nowy prefiks narazie jest wolny od spamu ale może się to zmienić chociaż nie koniecznie ja mam prefiks 5790 i jak do tej pory również jest wolny od spam botów
 #970904  autor: kaspeed
 09 sty 2018, 10:13
Dla mnie cena jest ok.Dlaczego?Gdyby byla mniejsza analogiczne stracil bym z automatu 1,95gb.w ue.Wiem ze t/o za 25ma lepszą oferte ale mniej neta w standardzie w unii.Dla mnie sporo poruszającego sie po Unii zabawa w dodatkowe pakiety średnio pasuje.Pojęcia hd voice itd to dla mnie mydlenie uszu pojęcie marketingowe jak.z uhd tv. Jakos żadna słuchawka jaką kupilem nie miala tego cuda.Wi-fi calling naprawdę czy volte tak masowo to używane jest?Mam wifi call w Orange użyłem raz ledwie.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970916  autor: Patrax
 09 sty 2018, 11:29
kaspeed pisze:Dla mnie cena jest ok.Dlaczego?Gdyby byla mniejsza analogiczne stracil bym z automatu 1,95gb.w ue.Wiem ze t/o za 25ma lepszą oferte ale mniej neta w standardzie w unii.Dla mnie sporo poruszającego sie po Unii zabawa w dodatkowe pakiety średnio pasuje.Pojęcia hd voice itd to dla mnie mydlenie uszu pojęcie marketingowe jak.z uhd tv. Jakos żadna słuchawka jaką kupilem nie miala tego cuda.Wi-fi calling naprawdę czy volte tak masowo to używane jest?Mam wifi call w Orange użyłem raz ledwie.

Dla kogoś kto jeździ po UE i pracuje kilka miesięcy za granicą 1,95 GB internetu w roamingu jest dobre ale sam pracuje w Truckerce i oferta orange w zupełności wystarcza ... może spędzam za granicą jakieś 2 lub 3 dni ale powiem szczerze że więcej internetu w UE nie jest mi potrzebne. Wifi calling również nie używam bo u mnie zasięg orange jest bardzo dobry ale moja narzeczona z kolei z wifi calling korzysta bardzo często. jeśli chodzi o hd voive i voLTE to nie jest mydlenie oczu :wink: posiadam galaxy s7 i u mnie działają rozmowy po voLTE :wink: jakość rozmów jest po prostu nie porównywalna :wink: bym wrzucił próbkę nagrania rozmowy ale to są moje prywatne sprawy więc za bardzo nie umiem ci tego wytłumaczyć co słychać, ale to jest zupełnie jak byś słuchał czystego studyjnego dźwięku bez żadnych szumów
Obrazek
  • Strona 7 z 22
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22