DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 91
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 91
 #1072790  autor: Remington
 29 maja 2019, 12:28
Wyłączając skróci mi się ważność konta, nie wiem tylko na ile.

Na razie nie mam dostępu do tej karty, więc i tak nie mam jak sprawdzić. W ich super apce widzę tylko no limity za 5, 25 i 30 zł.
 #1072794  autor: biala1991
 29 maja 2019, 13:14
Po wyłączeniu Nolimitu za złotówkę ważność konta ustawia się na 30dni więc luzik (wielokrotnie testowane).
Darmowe rozmowy można włączyć przez Mój TMobile (www) tylko w moim przypadku wyświetla się: Nie możesz aktywować, doładuj konto :)
Nie wiem czy ta promocja działa na nowych numerach i chce to sprawdzić, może się okazać, że zasilenie wcale nie pomoże, stąd moja prośba :)
Oczywiście jeśli znajdziesz czas, nie chcę wywierać presji :)
 #1072807  autor: biala1991
 29 maja 2019, 16:15
Nie założyłeś sobie konta na adres mailowy do zarządzania tym numerem? W tym roku TM udostępnił tą opcję dla prepaida za co jestem im bardzo wdzięczna :) Sama mam kartę, którą zarządzam na odległość, bez Mój TM w wersji z hasłem byłoby to niemożliwe. Ale dzięki za chęci :)

Może jest ktoś na sali, kto mógłby to sprawdzić? czy na nowym numerze (musi być doładowany) da się włączyć Darmowe rozmowy w sieci?
 #1073072  autor: perxenat
 02 cze 2019, 20:51
Czy numer do T-Mobile Na Kartę można jakoś przenieść on-line, czy tylko w salonie?
Nie mogłem znaleźć formularzy na internecie do przeniesienia na karte, tylko abo.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1073100  autor: biala1991
 03 cze 2019, 15:40
Wygląda na to, że zlikwidowali taką możliwość.
Zmiany są też w Mój TM, zniknęły starsze pakiety internetowe, Darmowe rozmowy w sieci i opcje Frii. Słabo, teraz nawet nie ma jak sprawdzić czy Darmowe rozmowy są aktywne czy przypadkiem się nie wyłączyły :)
 #1073516  autor: biala1991
 08 cze 2019, 10:58
biala1991 pisze:po migracji z Heyah powinno przerzucić do gołej taryfy Frii. Pytanie czy rzeczywiście tak jest czy też na siłę uszczęśliwiają darmowym Nolimitem za 5zł?
Jednak wbrew regulaminowi NL za 5zł jest aktywowany z automatu a na powitanie przychodzi mylący sms o aktywacji NL za 1zł więc jak ktoś ma środki trzeba uważać na płatne odnowienie :) Osobiście jestem pozytywnie zaskoczona, bo po przejściu TM-Heyah-TM usługa Darmowe rozmowy i smsy w TM nadal działa (na numerze, na którym funkcjonowała przed migracją do Heyah więc narazie to tylko dobre rokowanie :) ). Czy Darmowe rozmowy nie zostały definitywnie wycofane będzie można dopiero sprawdzić na nowym numerze, np na starterze Heyah zmigrowanym do TM. Promocja urodzinowa w Heyah trochę trwa, może po wykorzystaniu bonusu nie wszyscy wyrzucają karty do kosza i ktoś już przeniósł się do TM i doładował konto minimalną kwotą? :)
 #1074030  autor: HankRearden91
 13 cze 2019, 16:20
Ile trwa rozwiązanie umowy mixa jeśli spłaciło się wszystkie doładowania? Rozwiązałem umowę niedawno, a dostałem informacje że przejście na kartę będzie trwało aż do początku sierpnia :evil:
 #1074431  autor: jarekt
 19 cze 2019, 19:33
Uwaga! Nowe szopki w T-Mobile, których wcześniej raczej nie było.

Po ostatniej aktualizacji apki kilka-klikanaście dni temu, nie można już za jej pomocą wyłączać (OFF) usług.
Włączyć można ale wyłączyć już nie. Sprawdziłem na kilkudziesięciu numerach na kilkunastu kontach. Oczywiście nie wszystkie warianty taryf i usług sprawdziłem (nawet jakbym miał czas i ochotę to sprawdzić, to mnie k.....a bierze jak mam cokolwiek w T-Mobile robić).
Nie wiem czy to zmiana na stałe, czy tylko kolejny błąd.

Także trzeba było się osobiście do numeru (w zasadzie numerów) pofatygować (część spadła na mnie, część na lokalnych ludków hehe, bo miałem za daleko, a nie miałem czasu).

Jeśli więc planujecie coś wyłączyć poprzez apkę (aby np. coś innego włączyć), to się przygotujcie zawczasu na wycieczkę, tam gdzie ten numer macie (albo przynajmniej na zdalne przeszkolenie kogoś). Można to ewentualnie połączyć z wycieczką nad morze, w góry i na Mazury :). Pogoda i czas sprzyjający (wakacje/urlopy)...
 #1074452  autor: biala1991
 20 cze 2019, 08:32
Dla jednego z moich numerów apka pełni funkcję wyłącznie prezentacyjną, nie pokazują się żadne dostępne pakiety ani usługi, widać tylko pakiety włączone, jakby inne nie istniały :) Przykładowo w zakładce Pakiety minut wyświetla się tylko obecnie aktywny pakiet 120min, innych (60min, 30min) brak, w zakładce Pakiety internetu jest zupełnie pusto, bo ten użytkownik nie ma aktywnego żadnego pakietu danych :)
Dwa inne numery mają włączone Darmowe rozmowy w sieci, na jednym usługa się pokazuje, na drugim nie, co ciekawe wcześniej ta usługa w apce nie była wcale widoczna, wyświetlała się tylko na Miboa. Po ostatnich zmianach na Miboa całkowicie zniknęła a teraz widzę ją w apce na jednym numerze (chociaż aktywna jest na dwóch) Oczywiście ta "widoczność" to też tylko prezentacja aktywnej usługi, jeśli Darmowe rozmowy zostaną wyłączone (poprzez włączenie innej usługi, która się wyklucza) to całkowicie z apki wyparują (nie będą się wyświetlać jako opcja nieaktywna ale możliwa do włączenia) :)
 #1074464  autor: Remington
 20 cze 2019, 11:30
biala prosiła mnie o test wyłączenia no limitu za 1 zł i bez karty tylko apką mógłbym to zrobić. Niestety od dłuższego już czasu przycisk "Wyłącz" jest nieaktywny. Dzisiaj nawet wyszła aktualizacja apki i... przycisk dalej jest nieaktywny.
 #1074470  autor: biala1991
 20 cze 2019, 13:02
Nie tyle prosiłam o test wyłączenia Nolimitu za 1zł co o sprawdzenie możliwości włączenia Darmowych rozmów w sieci, które wykluczają się z każdym Nolimitem stąd konieczność jego wyłączenia na potrzeby testu. Włączenie Nolimitu bez problemu skasuje Darmowe rozmowy więc nie ma obaw, że przy obecnych problemach z wyłączaniem usług zostaniesz z Darmowymi rozmowami na zawsze :)
Wtedy kiedy Cię prosiłam zarządzanie Darmowymi rozmowami w sieci było możliwe przez Mój TM na www (przez apkę nie było i nie ma takiej opcji), po zmianach na Miboa usługa została całkowicie zniknięta więc obecnie jest to możliwe tylko przy fizycznym dostępie do karty, którego nie posiadasz :)
 #1075614  autor: 3G
 07 lip 2019, 20:32
Jak sprawdzić pozostałą ilość danych z pakietu no limit rozmów, SMS, MMS i 10 GB za 25 zł?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1075631  autor: Karlos20
 07 lip 2019, 23:56
3G: wklepujesz kod: *140*265*1# albo w aplikacji Mój T-Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075632  autor: 3G
 08 lip 2019, 00:00
Dzięki!

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1075875  autor: biala1991
 10 lip 2019, 20:23
Remington pisze:
20 cze 2019, 14:31
Widzisz, tak źle i tak niedobrze...

Poświęciłam całe 5 zeta i po migracji z Heyah do TM sama sprawdziłam Darmowe rozmowy w sieci :D Zaskoczenie, na nowej karcie nie da się włączyć usługi. Wygląda na to, że system działa zgodnie z tym dziwnym zapisem:
1.2.Jedynie w okresie trwania niniejszej Oferty promocyjnej, Użytkownik T-Mobile na kartę*, który aktywował dowolną taryfę do dnia 21.06.2017r., otrzymuje możliwość wykonywania krajowych połączeń oraz wysyłania krajowych wiadomości tekstowych SMS bez dodatkowych kosztów na numery mobilne T-Mobile oraz Heyah

Albo TM z niewiadomego powodu postanowił dyskryminować klientów, którzy włączyli się do sieci po 21.06.2017r. :) albo oferta została wycofana. Gdyby jednak chodziło o wycofanie, to klienci z kartami aktywowanymi przed 21.06.2017r. również nie mogliby włączyć Darmowych rozmów (a mogą) zostaje dyskryminacja :)
 #1075946  autor: Remington
 11 lip 2019, 18:13
Mam chwilowo dostęp do tej karty. Co mam sprawdzić?

Potwierdziło się jedynie, że wyłączenie dnia bez limitu za 1 zł skraca ważność konta do 30 dni. Czyli zgodnie z regulaminem.
 #1075949  autor: biala1991
 11 lip 2019, 19:44
Już nieaktualne ale dzięki za dobre chęci


Dodam tylko, że gdybym spodziewała się, że Darmowe rozmowy w TM rzeczywiście działają tylko na numerach aktywowanych do magicznej daty 21.06.2017 to tak pochopnie nie migrowałabym swojego starego nr-u do Heyah. Na szczęście ta wycieczka nie unicestwiła usługi :)
  • Strona 29 z 91
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 91
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 91