DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 77 z 89
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 89
 #1149798  autor: babciagienia1p
 16 maja 2023, 13:39
Karlos20 pisze:
16 maja 2023, 13:21
TO KONIEC! Koniec taryfy Frii. 28 czerwca 2023 r, migracja przymusowa do GO.
Dadzą w "nagrodę" 100 GB na 100 dni.
Jeśli przy migracji mamy aktywne no-limity za 1 zł dziennie - przekształcą je na nową nazwę GO XXS - warunki bez zmian (bez RWK po doładowaniu).
Polecam w tej opcji doładować konto, aby po migracji pozostać w nabytej dłuższej ważności konta na wychodzące.
Oprócz tego:
W zależności od posiadanych obecnie usług w ramach taryfy Frii, w dniu automatycznej zmiany na taryfę GO!, użytkownikowi aktywowana zostanie odpowiednia opcja. Jeśli będzie posiadał na swoim koncie aktywną ofertę:
„Bez limitu za 1 zł dziennie”, to po zmianie na taryfę GO! zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XXS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” w wersji płatnej oraz na próbę, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! S”.
Jeśli użytkownik nie będzie posiadał aktywnej żadnej z wyżej wspomnianych ofert, to korzystać będzie z usług telekomunikacyjnych zgodnie z cennikiem taryfy GO!.
Aktywacja nowej oferty, wskazanej powyżej, połączonej z migracją na taryfę GO!, nastąpi w ostatnim dniu cyklu obecnej oferty. Dokonanie zmiany taryfy i aktywacja usługi zostaną potwierdzone SMS-em.
Więcej > https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 4553316449

1) 100 GB na 100 dni to tani chwyt w kontekście bezpłatnych 642,85 GB na 100 dni jakie od długiego czasu funkcjonują w taryfie Go.
2) Co to takiego Go XXS?
3) Może warto poczekać z doładowaniem na bardziej szczegółowe informacje?
4) Supernet Video w wersji na próbę... No proszę, a do tej pory operator utrzymywał, że nie ma czegoś takiego i nie funkcjonuje. Był też okres blokady wersji na próbę... Jak ładnie układa się to z naszymi dywagacjami o ZAWSZE świadomym działaniu operatorów w przypadku różnych usterek w ofertach.
5) Aktywacja w ostatnim dniu cyklu dotyczy tylko NL-ów czy również usługi BLz1,-złD?
6) W jakiej taryfie będą się aktywować stare, nie aktywowane jeszcze, startery z obligatoryjną taryfą Frii, np. srebrne numery za 1,- zł?
 #1149799  autor: Karlos20
 16 maja 2023, 14:00
1) Wabik, aby ludzie nie uciekli.
2) To te same parametry usługi za 1 zł dziennie - zmieni się tylko nazwa oraz zachowanie netu po przekroczeniu 300 MB dziennie (blokada neta zamiast lejka 16 kbps).
3) Wg mnie warto teraz się zasilić, zresztą, jeśli zachowają te same warunki co we Frii to obaw nie będzie.
4) Takich opcji w GO już nie będzie.
5) Wszystkich pozostałych opcji cyklicznych, o których w komunikacie wymieniono. Reszta zostanie wyłączona wraz z migracją do GO.
6) To te:
Obrazek
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149800  autor: babciagienia1p
 16 maja 2023, 14:26
Karlos20 pisze:
16 maja 2023, 14:00
2) To te same parametry usługi za 1 zł dziennie - zmieni się tylko nazwa oraz zachowanie netu po przekroczeniu 300 MB dziennie (blokada neta zamiast lejka 16 kbps).
3) Wg mnie warto teraz się zasilić, zresztą, jeśli zachowają te same warunki co we Frii to obaw nie będzie.

Oferta jest zamknięta - tylko dla użytkowników złotówki za jeden dzień. Nie warto doładowywać przed karnym przeniesieniem. Z regulaminu Go XXS wynika, że każde zużycie 1,- zł wydłuży ważność konta o 365 dni. W ten sposób 20,- zł może dać teoretyczne 20 lat ważności konta (mnie już nie będzie na tym świecie...). Doładować zawsze będzie można po karnym przeniesieniu.
Nadal nie wiadomo jak rozumieją ostatni dzień cyklu w przypadku złotówki za jeden dzień. Chyba jako nie później niż 31 lipca 2023.
https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 403b568c0a

Założę nowy wątek dla tej oferty.

Nie wiadomo też co ze starymi starterami - tzw. srebrnymi numerami w promocji kiosków Ruchu.
 #1149801  autor: mungo
 16 maja 2023, 14:50
Należy zwrócić uwagę na punkt regulaminu oferty XXS:
4.5. W przypadku, jeśli posiadasz aktywną Ofertę, ale w ciągu 90 ostatnich dni nie wykonasz żadnego zdarzenia płatnego i nie została pobrana Opłata Dzienna, to Oferta zostanie dezaktywowana. W tym przypadku nie ma możliwości ponownej aktywacji Oferty.
Dotychczasowa restrykcja była trochę inna:
W przypadku, jeśli Użytkownik posiada na koncie aktywną Ofertę, ale w ciągu 6 ostatnich miesięcy nie wykonał żadnego zdarzenia płatnego, jego konto utraci ważność na połączenia wychodzące. Ponowne doładowanie konta w okresie po utracie Ważności konta przedłuży Ważność Konta do 365 dni
Z jednej strony w starej ofercie mogliśmy po pół roku stracić numer, jeśli się nie zoriętowaliśmy że konto zostało zablokowane.
Teraz trzeba będzie pilnować żeby już raz na 3 miesiące zrobić płatną aktywność, bo inaczej stracimy ofertę "no limit za 1zł dziennie".
 #1149802  autor: Karlos20
 16 maja 2023, 14:50
babciagienia1p: Pamiętaj, że ważność wychodzących się nie sumuje, a warunki oferty mogą zostać wycofane w każdej chwili, nie mówiąc o warunkach, wspomnianych wyżej.

Po co masz robić nowy wątek? Można go tutaj ciągnąć, a po migracji w wątku o taryfie GO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149804  autor: iphoneski
 16 maja 2023, 15:23
Dla mnie nawet spoko - głównie potrzebuję T-M do zniżek w aplikacji. Normalnie musiałbym wydać w Go 20 zł rocznie, a tak wydam złotówkę raz na 3 miesiące i mam to samo. Kwota 4 zl rocznie z Audiotekę i mnóstwo innych promocji to jest żaden pieniądz.
 #1149807  autor: babciagienia1p
 16 maja 2023, 15:52
Moja postępująca demencja spowodowała, że nie zauważyłam zapisu o 90 dniach.

Wstrząsająca pomyłka przebudziła z hibernacji, przebywającego poza naszym Układem Słonecznym - znanego i lubianego, użytkownika @2999, który w telepatycznej transmisji zwrócił uwagę, że
1zł wystarczy na 90 dni (może nawet 89), a nie na rok - poczytaj regulamin.
@2999 zawsze trafiał w sedno. Był w tym niedościgniony.

Podsumowując mamy jednorazową prawdziwą RWK za 1,- zł, zaś do momentu wycofania oferty, wielokrotną RWK za 4,11 zł rocznie. Będzie też możliwe doładowywanie konta za minimum 5,- zł, oczywiście z wydłużeniem ważności jak dla warunków taryfy GO! (31 dni).
Niestety następna transmisja z @2999 może nie być możliwa szybko. Ze względu na problem z powtarzalnością przekroczeń prędkości światła i jego hibernacją, nie wiadomo kiedy odezwie się znowu.

Ciekawe kiedy T-Mobile wycofa bezpłatne 45 GB na 7 dni?

Nie potrafię też zinterpretować jak T-Mobile rozumie cykl rozliczeniowy dla oferty Bez limitu za 1,- zł dziennie i kiedy nastąpi karne przeniesienie. Najpóźniej 31 lipca 2023?
 #1149826  autor: biala1991
 16 maja 2023, 20:23
Ładnie to brzmi:
W zależności od posiadanych obecnie usług w ramach taryfy Frii, w dniu automatycznej zmiany na taryfę GO!, użytkownikowi aktywowana zostanie odpowiednia opcja. Jeśli będzie posiadał na swoim koncie aktywną ofertę:
„Bez limitu za 1 zł dziennie”, to po zmianie na taryfę GO! zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XXS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” w wersji płatnej oraz na próbę, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! S”.
można by pomyśleć, że te oferty zostaną aktywowane bezpłatnie :) nic podobnego, TM automatycznie nas zmigruje i automatycznie uruchomi usługi pobierając środki z konta, np użytkownikom korzystającym obecnie z opcji NL+1GB za 5zł włączy opcję za 25zł, kosztowo bardzo porównywalne usługi :D


Kolejna ciekawostka, jeśli na koncie nie będzie kwoty wystarczającej na to automatyczne uruchomienie "odpowiedniej" usługi to zostaniemy z gołą taryfą GO! Czy w takim przypadku przynajmniej roczna ważność konta z NL+1GB zostanie zachowana po migracji do GO!, skoro z powodu braku środków nie dojdzie do przeniesienia NL+1GB na ofertę GO! XS?
 #1149827  autor: babciagienia1p
 16 maja 2023, 20:48
growther pisze:
16 maja 2023, 16:55
@babciagenia o czym ty piszesz?
Cytat : ""Ciekawe kiedy T-Mobile wycofa bezpłatne 45 GB na 7 dni?""
Skad ta opcja?

Bezpłatne 45 GB na 7 dni funkcjonowało od końca września 2022 w obydwu taryfach. W marcu 2023 zniknęło z taryfy Frii, zostało tylko w GO!
Chciałam wydzielić nowy wątek
[KARTA] T-Mobile GO! XXS tylko dla użytkowników taryfy Frii z usługą Bez limitu za 1,- zł dziennie.
Byłoby łatwiej pisać i kontynuować. Nie zamulalibyśmy wątku, z którego korzystają też użytkownicy innych usług. Zaprotestował @Karlos20. Wzięłam pod uwagę jego weto i skasowałam inauguracyjny post.
Wydaje mi się, że GO! XXS jest korzystniejsza niż dotychczasowa BLz1,-złD. Dla utrzymania oferty we Frii należało wydać minimum 5,- zł rocznie. W Go! wystarczy 4,11 zł. Jednocześnie można mieć jednorazową - prawdziwą - RWK, w przypadku One Way, za 1,- zł. Oczywiście promocje, w tym 45 GB na 1 dzień, dzisiaj są, jutro może ich nie być. Mam wrażenie, że cykl rozliczeniowy BLz1,-złD to 1 dzień, więc najprawdopodobniej karna migracja może odbyć się każdego dnia w okresie 28 czerwca - 31 lipca 2023.
UWAGA!!! Jeśli chcecie wylądować w GO! XXS, nie przechodźcie do GO! sami, czekajcie na karne przeniesienie. Co do doładowania przed migracją, niech każdy zastanowi się indywidualnie. Ja nie będę doładowywała swoich kart przed, poczekam z ewentualnymi doładowaniami jak będę już w XXS. Faktycznie,doładowanie 27 czerwca 2023 daje maksymalną RWK jeszcze w starej BLz1,- złD całkowicie za darmo, później można cykać 1,- zł co 90 dni, ale ja mam za dużo kart. W sumie i tak wyjdzie na to samo, bo w XXS trzeba będzie wydawać 1,- zł co 90 dni. Wydanie 1,- zł w XXS też będzie dawać RWK, a w związku z niepewną przyszłością oferty lepiej mieć mniej na koncie. Nie będę doładowywać przed.
Ważne, żeby mieć 27 czerwca 2023 wieczorem aktywną usługę BLz1,-złD.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2023, 21:01 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1149831  autor: Karlos20
 16 maja 2023, 21:00
Warto się przygotować, doładuje po 5 zł obie karty z taryfą Frii i aktywną opcja BL 1 zł.
Wspominasz o terminie 28.06 - 31.07.2023 > to okres promocyjny, w którym obowiązują promocyjne warunki GO XXS oraz przyznanie 100 GB za automatyczną migrację do GO. Sama migracja do GO w dniu 28 czerwca 2023 oznacza skasowanie taryfy Frii wraz ze wszystkimi składnikami tej taryfy.
Swoją drogą, co Wam się podobało w likwidowanej taryfie?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149834  autor: Karlos20
 16 maja 2023, 21:18
babciagienia1p: na obu kartach mam 0,00 więc lepiej, abym je doładował przed migracją. Tym bardziej, że dadzą RWK, które pozostanie po migracji.
Pamiętaj o rygorze używania choć raz co 3 miesiące. We Frii blokowali wychodzące po 6 miesiącach, a usługa nadal była aktywna i po doładowaniu konto było ważne rok bez dodatkowych ewentualnych strat.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149836  autor: babciagienia1p
 16 maja 2023, 21:38
@Karlos20
Po wprowadzeniu karnej opłaty za wydłużenie ważności konta, blokada i wydłużenie oferty w BLz1.-złD są nieco bardziej złożone w przypadku posiadania minimum 0,01 zł. Pisałam już kiedyś o tym.
Biorę pod uwagę, w XXS, konieczność wydania 1,- zł co 90 dni. Jednocześnie to wydanie będzie dawało prawdziwą RWK, w porównaniu z niby-RWK, po doładowaniu 5,- zł, w BLz1,-złD.
Przy karnej migracji do XXS z ważnością konta poniżej 30 dni też warto poczekać z doładowaniem, ponieważ migracja wydłuży ważność do 30 dni.
  • Strona 77 z 89
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 89
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 89