DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 89
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 89
 #1057589  autor: biala1991
 29 lis 2018, 05:44
everymen pisze: Aplikacja T-mobile była od dawna i z mojego punktu widzenia była najlepsza na rynku. Obecnie trochę zepsuli, wprowadzając nową aplikację, ale jeśli przywrócą wszystkie funkcjonalności ze starej, znowu może być najlepsza.
Ja akurat apki nie używam, pisze o Mój TM przez www. Wcześniej to nie miało sensu dla prepaida, bo zakładając konto na Mój TM tylko wydłużaliśmy logowanie, (kod sms+hasło), teraz mamy hasło zamiast kodu. Piszę o tym, bo ta istotna dla mnie zmiana przeszła bez echa, na wszystkich portalach informują o przebudowie systemu Mój TM dla abo, który jak wiadomo działał na zupełnie innej zasadzie niż miboa dla kart, teraz logowanie zostało ujednolicone, z korzyścią dla prepaida
 #1057592  autor: everymen
 29 lis 2018, 07:23
Wiem, że pisałaś o www. Moja odpowiedź dotyczyła głównie tego, co napisał marcin19883.
Owszem jest to istotna informacja, szczególnie że z poziomu aplikacji nie ma na razie dostępu do wszystkich usług ( brak historii połączeń i możliwości aktywacji pakietów itp). To wszystko można zrobić na telefonie przez www.
Trzeba też od razu napisać, jak to zrobić. Należy zalogować/zarejestrować się przez e-mail i podpiąć numer telefonu. Przy kolejnym logowaniu przez maila, trzeba tylko wpisać hasło i wejść w zarządzanie numerem. Przekieruje nas automatycznie do miboa bez wpisywania jednorazowego hasła.
 #1057613  autor: Durek
 29 lis 2018, 11:58
Jak w T-Mobile zrobić RWK ? Mam taryfę FRII i włączony pakiet za 1 zł/dzień (bo to numer zapasowy i nie używany zbyt często). Ważność konta to 21 grudnia. Są jakieś sposoby aby bez nabijania skarbonki wydłużyć ważność konta ?
 #1057616  autor: marcin19883
 29 lis 2018, 12:26
everymen pisze: Co to znaczy słaba?
Porównując z innymi no-limitami to standardowa
Porównaj sobie z Orange, to zobaczysz, co to no limit z sumowaniem neta i bonusami za doładowanie. Duża przepaść. Do tego multi pakiety, net elastyczny, opcje na różną ilość dni.
Durek pisze:
29 lis 2018, 11:58
Jak w T-Mobile zrobić RWK ? Mam taryfę FRII i włączony pakiet za 1 zł/dzień
Deaktywować i aktywować 1zł dziennie jeszcze raz.
 #1057619  autor: everymen
 29 lis 2018, 13:07
Idealnie, że podałeś przykład Orange:)
Obsługuję znajomemu konto i rzeczywiście na koncie w tym momencie skumulowanych jest 127 GB. Tylko co z tego, kiedy ja zużywam średnio 3 GB w skali miesiąca i nigdy nie udało mi się wykorzystać 10 GB?
Do tego kwestia roamingu. W Orange na kartę na dzień dobry płacisz za wszystko w roamingu - nie ma żadnych "darmowych" pakietów tak jak w przypadku T-mobile, Plus i Play. A dla mnie to bardzo ważne, bo raz w miesiącu zdarza mi się skoczyć do Berlina.
A inne pakiety i "opcje na różną ilość dni" kompletnie mnie nie interesują, bo potrzebny jest mi tylko kompleksowy pakiet no limit na cały miesiąc.
Jak myślisz, która oferta z mojej perspektywy jest słabsza?
Zawsze podkreślam, że pisanie wyłącznie ze swojej perspektywy, że dana oferta jest słaba, nie ma żadnego sensu.
 #1057624  autor: marcin19883
 29 lis 2018, 14:22
everymen pisze:
29 lis 2018, 13:07
Idealnie, że podałeś przykład Orange:)
Obsługuję znajomemu konto i rzeczywiście na koncie w tym momencie skumulowanych jest 127 GB. Tylko co z tego, kiedy ja zużywam średnio 3 GB w skali miesiąca i nigdy nie udało mi się wykorzystać 10 GB?
No chyba logiczne, że czym więcej ktoś dalej za 25zł, tym lepiej. Jeśli ktoś korzysta z neta mobilnego codziennie, to każdy GB się liczy. :) Nawet jeśli ileś tam GB nie wykorzystasz, to szkoda, że przepada w T-mobile. Ja wole sumowanie, bo za to zapłaciłem i chce wykorzystać to maksymalnie. A jak nie korzystam z no limitów, to z samych doładowań mam neta z ważnością rok, po przenosinach. A sporadycznie wykupuje no limit na 1 dzień, gdy chce duzo rozmawiać.
 #1057688  autor: everymen
 29 lis 2018, 21:26
perxenat pisze:
29 lis 2018, 19:14
Pytanie ws. apki na T-mobile karta:
Czy widać bieżące zużycie danych - mam frii bez limitu - ta opcja za 25 zl?
Tak, widać. Przynajmniej u mnie:)
 #1057794  autor: biala1991
 01 gru 2018, 07:51
Czy udało się komuś zarejestrować nr poprzez miboa? Opcja w serwisie jest ale strona TM informuje tylko o możliwości rejestracji osobiście albo telefonicznie.
Czy rejestracja przez miboa to jakaś niedziałająca funkcja jakich wiele w TM? :)
 #1058246  autor: biala1991
 04 gru 2018, 22:19
perxenat pisze:Jest 10GB/30dni za korzystanie z nowego systemu. Tylko dla zaproszonych przez sms - ja dostałem. A jak u Was?
Link do regulaminu
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 017788.pdf

Dwa numery, zero zaproszeń. Komu oni je wysyłają? :) przecież niedawno była podobna promocja tylko bez zaproszenia więc wiele osób już skorzystało z pakietu za ściągnięcie aplikacji. Chyba że zapis "pobrać i zalogować się po raz pierwszy" nic nie znaczy :)
 #1058248  autor: perxenat
 04 gru 2018, 22:42
biala1991 pisze:...... Komu oni je wysyłają? :) ......
Sprawdziłem tą apkę na google play. Dostępna dla Androidów od 5.0 w górę, ja mam kitkata (4.4.2 czy jakoś tak). Już widzisz - wysyłają tylko tym, którzy nie mogą skorzystać :)
Taka ich logika i marketing - jak miałem kartę TM w ruterze to włączali pakiet rozmów no-limit, kasując mój internetowy pakiet danych. Operator widzi, w jakim urządzeniu działa jego karta.
 #1058315  autor: biala1991
 05 gru 2018, 18:05
perxenat pisze:
biala1991 pisze:...... Komu oni je wysyłają? :) ......
Sprawdziłem tą apkę na google play. Dostępna dla Androidów od 5.0 w górę, ja mam kitkata (4.4.2 czy jakoś tak). Już widzisz - wysyłają tylko tym, którzy nie mogą skorzystać :)
No to powinnam dostać :D


A serio, dzięki za info, przynajmniej wiem, że nic nie straciłam
 #1058338  autor: marcin19883
 05 gru 2018, 20:49
Ja też nic nie dostałem a appkę testowałem. Niestety do dziś nic nie dostałem. Mało tego. Wysłałem zapytanie na email dwa razy i nikt nie odpisał. Niepoważna sieć. Już z niej odszedłem bez żalu :D To nie jest odosobniony przypadek. Od długich lat w prepaidzie, podczas testów, zawsze mi coś nie działało. Oni się chyba nigdy nie poprawią.
 #1058364  autor: biala1991
 06 gru 2018, 00:23
Na maila zawsze mi odpowiadali, chociaż z różnym efektem :) Jeśli wiadomość była wysłana przez system miboa to często ginęła w czarnej dziurze, to nie jest pewna droga kontaktu.
Ale ostatnio nie było okazji sprawdzić jak skutecznie działa BOK, nie dają żadnych promocji więc nie ma co reklamować :)
 #1058367  autor: marcin19883
 06 gru 2018, 02:46
biala1991 pisze:
06 gru 2018, 00:23
Na maila zawsze mi odpowiadali, chociaż z różnym efektem :) Jeśli wiadomość była wysłana przez system miboa to często ginęła w czarnej dziurze, to nie jest pewna droga kontaktu.
Przez miboa nie dało się od jakiegoś czasu nic wysyłać. :lol: sypał błędami o każdej porze. Ostatni raz jak działał, to wakacje.
  • Strona 19 z 89
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 89
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 89