DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 91
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 91
 #1026290  autor: bobiwr
 16 paź 2018, 14:12
To może poczytasz regulamin:
2. Oferta Promocyjna „Darmowe GB po doładowaniu”
2.1. Oferta Promocyjna „Darmowe GB po doładowaniu” skierowana jest dla Klientów (*Użytkownicy):
2.1.1. Taryfy Internet na kartę blueconnect, którzy mieli aktywną tą taryfę przed datą wdrożenia Oferty Promocyjnej „Darmowe GB po doładowaniu”.
2.1.2. którzy w okresie trwania niniejszej oferty aktywowali Kartę SIM.
 #1026293  autor: kaczi26
 16 paź 2018, 14:21
Dzięki
Czytałem regulamin ale nigdy nie miałem T-Mobile i prawdę mówiąc myślałem że po to jest starter żeby można go było sobie kupić i sprawdzić czy w danym miejscu będą lepsze parametry niż konkurencji. Tym bardziej dziwne że w salonie nic nie wiedzieli o tej ofercie (pokazywałem na smatfonie). Pozdrawiam
 #1026362  autor: biala1991
 16 paź 2018, 20:01
bobiwr pisze:To może poczytasz regulamin:
2. Oferta Promocyjna „Darmowe GB po doładowaniu”
2.1. Oferta Promocyjna „Darmowe GB po doładowaniu” skierowana jest dla Klientów (*Użytkownicy):
2.1.1. Taryfy Internet na kartę blueconnect, którzy mieli aktywną tą taryfę przed datą wdrożenia Oferty Promocyjnej „Darmowe GB po doładowaniu”.
2.1.2. którzy w okresie trwania niniejszej oferty aktywowali Kartę SIM.
Bobiwr, to jest regulamin Darmowych GB po doładowaniu dla dotychczasowych użytkowników Internetu na kartę blueconnect ale to raczej wąska grupa odbiorców. Kaczi26 chodziło zapewne o Darmowe GB po doładowaniu dostępne na dedykowanym starterze. Dziwne że w salonie nie mają tych starterów i nie znają oferty, która weszła przecież dwa miesiące temu
 #1026538  autor: kaczi26
 17 paź 2018, 09:32
Dzięki WellDone faktycznie w kioskach nie sprawdzałem bo raczej rzadko tam zaglądam. Byłem w 2-óch salonach w Tychach i nic nie wiedzieli o tym starterze. Jeszcze raz dzięki.
 #1027005  autor: motyl27
 18 paź 2018, 12:25
W salonie Pani mnie zapewniała że można kupić starą ofertę i zmienić na nową. Odnośnie nowej oferty na ścianie jest atrapa startera jednak nie wiadomo kiedy będzie dostawa.
 #1027025  autor: WellDone
 18 paź 2018, 13:38
W jaki niby sposób można zamienić starą na nową? Pierwsze słyszę, że można przejść z FRII na BLUECONNECT.

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1027026  autor: Pabloeq
 18 paź 2018, 13:41
WellDone pisze:W jaki niby sposób można zamienić starą na nową? Pierwsze słyszę, że można przejść z FRII na BLUECONNECT.
Jak kupowałem starter ze względu na numer na alledrogo, starter był z blueconnect i zmieniłem w kilka sekund na frii, także w tę stronę się da ;-)
 #1027046  autor: biala1991
 18 paź 2018, 15:50
A jaki to kod? :)
Nowa oferta Blueconnect dająca Darmowe GB po doładowaniu nie przewiduje migracji z Frii. Jedyna oficjalna możliwość zmiany to przejście ze starego Blueconnecta, to się odbywa na zasadzie włączenia usługi, którą potem można wyłączyć i wrócić do
usług telekomunikacyjnych, z których Użytkownik korzystał przed aktywacją Oferty Darmowe GB po doładowaniu
,
czyli jak rozumiem powrót do starego Blueconnecta a nie do Frii

Edit. Dorzucę pytanie: kasę zjadło? :)
 #1027226  autor: Pabloeq
 19 paź 2018, 08:25
biala1991 pisze:A jaki to kod? :)
Nowa oferta Blueconnect dająca Darmowe GB po doładowaniu nie przewiduje migracji z Frii. Jedyna oficjalna możliwość zmiany to przejście ze starego Blueconnecta, to się odbywa na zasadzie włączenia usługi, którą potem można wyłączyć i wrócić do
A ja tam pamiętam jaki to był kod, ze dwa lata temu to było, starter kupiony na allegro, fajny numer, odpalam sprawdzam a tam że taryfa blueconnect, szukam i widzę na stronie że można zmienić na frii, zmieniłem i działa normalnie do dziś, później wymieniałem też kartę na nanoSIM bo pierwotna była tylko w micro.
 #1027267  autor: jarekt
 19 paź 2018, 10:01
Nie kojarzę czy była kiedykolwiek taka możliwość. Trzeba by poszukać w archiwalnych regulaminach migracji (jeśli chodzi o T-Mobile, to nie jest to moje ulubione zadanie :) - może ktoś bardziej lubiący róż skusi się i poszuka, albo ma lepszą pamięć niż ja w tym zakresie, zakresie migracji między taryfami w T-Mobile).
 #1027280  autor: biala1991
 19 paź 2018, 11:01
Odnośnie kodu się domyśliłam dlatego zmodyfikowałam pytanie o stan środków.
Pytam ogólnie, bo wiem że Jarek to bardziej w fiolecie gustuje :)
WellDone pisze:A w drugą stronę?

Na migrację z Frii do Blueconnecta nie ma widoków. I to jest bez sensu, poniewiera mi się nieużywana karta Frii i nie mogę jej wykorzystać do sprawdzenia nowej oferty tylko muszę rejestrować kolejny starter, który za chwilę wyląduje w koszu.
 #1027647  autor: Dorotea
 20 paź 2018, 19:59
Dziś widziałam ten starter 111 GB w Kolporterze: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte
Chciałam go kupić i zarejestrować na miejscu, żeby po powrocie do domu był już gotowy do użycia. Okazało się, że jest tylko jedna sztuka, w środku jest inna karta, od zwykłego startera 1GB: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte
Sprzedawczyni wyjaśniła, że przedstawiciel T-Mobile dał im tylko okładkę i kazał tam włożyć te stare statery, że niby to jest to samo. Ciekawy sposób na wypchnięcie starych kart :)
 #1027685  autor: biala1991
 21 paź 2018, 08:14
Ja widziałam te startery na poczcie ale zawartości opakowania nie sprawdzałam, nie przyszło mi do głowy, że operator może wpaść na tak innowacyjny :) pomysł i w środku umieścić coś innego.
Chociaż czytając regulamin:
2.1. Oferta Promocyjna "Darmowe GB po doładowaniu" skierowana jest dla Klientów (*Użytkownicy):
2.1.1. Taryfy Internet na kartę blueconnect, którzy mieli aktywną tą taryfę przed datą wdrożenia Oferty Promocyjnej "Darmowe GB po doładowaniu".
2.1.2. którzy w okresie trwania niniejszej oferty aktywowali Kartę SIM.

z pkt.2 można zrozumieć, że każda karta aktywowana w okresie promocji powinna uruchomić się w nowej ofercie. Co prawda jest przeznaczony do tego starter ale w regulaminie samej oferty, z którego pochodzi cytat nie ma żadnej wzmianki o istnieniu tego specjalnego startera a chyba powinna być, bo bez tego zapis
2.1.2. którzy w okresie trwania niniejszej oferty aktywowali Kartę SIM

oznacza pogrzeb taryfy Frii :) każdy nowo aktywowany nr z automatu powinien uruchomić się w taryfie internetowej, co oczywiście w praktyce nie ma miejsca
 #1027691  autor: Dorotea
 21 paź 2018, 08:54
@biala1991
Normalne opakowanie wskazujące na starter więc powinien tam być. Też nie domyśliłabym się fortelu, ale ze sprzedawczynią znamy się i od razu mnie poinformowała o co chodzi i spytała, czy na pewno chcę.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2018, 13:29 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1027707  autor: biala1991
 21 paź 2018, 11:24
Gdyby jeszcze ze starej oferty dało się migrować to z bólem możnaby przełknąć ten fortel (jesteśmy stratni o pakiet startowy 7GB) ale gdybym zdecydowała się na rejestrację nowej karty (bo zakup startera to jedyny sposób pozyskania nowej oferty) i zamiast niej dostałabym coś dla mnie zupełnie bezwartościowego.. wyjątkowo chamska zagrywka. I nie chodzi o te 5zł za starter tylko o konieczność rejestracji karty, która po aktywacji okaże się nieprzydatnym balastem
  • Strona 16 z 91
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 91
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 91