DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 91
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 91
 #1027280  autor: biala1991
 19 paź 2018, 11:01
Odnośnie kodu się domyśliłam dlatego zmodyfikowałam pytanie o stan środków.
Pytam ogólnie, bo wiem że Jarek to bardziej w fiolecie gustuje :)
WellDone pisze:A w drugą stronę?

Na migrację z Frii do Blueconnecta nie ma widoków. I to jest bez sensu, poniewiera mi się nieużywana karta Frii i nie mogę jej wykorzystać do sprawdzenia nowej oferty tylko muszę rejestrować kolejny starter, który za chwilę wyląduje w koszu.
 #1027647  autor: Dorotea
 20 paź 2018, 19:59
Dziś widziałam ten starter 111 GB w Kolporterze: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte
Chciałam go kupić i zarejestrować na miejscu, żeby po powrocie do domu był już gotowy do użycia. Okazało się, że jest tylko jedna sztuka, w środku jest inna karta, od zwykłego startera 1GB: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte
Sprzedawczyni wyjaśniła, że przedstawiciel T-Mobile dał im tylko okładkę i kazał tam włożyć te stare statery, że niby to jest to samo. Ciekawy sposób na wypchnięcie starych kart :)
 #1027685  autor: biala1991
 21 paź 2018, 08:14
Ja widziałam te startery na poczcie ale zawartości opakowania nie sprawdzałam, nie przyszło mi do głowy, że operator może wpaść na tak innowacyjny :) pomysł i w środku umieścić coś innego.
Chociaż czytając regulamin:
2.1. Oferta Promocyjna "Darmowe GB po doładowaniu" skierowana jest dla Klientów (*Użytkownicy):
2.1.1. Taryfy Internet na kartę blueconnect, którzy mieli aktywną tą taryfę przed datą wdrożenia Oferty Promocyjnej "Darmowe GB po doładowaniu".
2.1.2. którzy w okresie trwania niniejszej oferty aktywowali Kartę SIM.

z pkt.2 można zrozumieć, że każda karta aktywowana w okresie promocji powinna uruchomić się w nowej ofercie. Co prawda jest przeznaczony do tego starter ale w regulaminie samej oferty, z którego pochodzi cytat nie ma żadnej wzmianki o istnieniu tego specjalnego startera a chyba powinna być, bo bez tego zapis
2.1.2. którzy w okresie trwania niniejszej oferty aktywowali Kartę SIM

oznacza pogrzeb taryfy Frii :) każdy nowo aktywowany nr z automatu powinien uruchomić się w taryfie internetowej, co oczywiście w praktyce nie ma miejsca
 #1027691  autor: Dorotea
 21 paź 2018, 08:54
@biala1991
Normalne opakowanie wskazujące na starter więc powinien tam być. Też nie domyśliłabym się fortelu, ale ze sprzedawczynią znamy się i od razu mnie poinformowała o co chodzi i spytała, czy na pewno chcę.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2018, 13:29 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1027707  autor: biala1991
 21 paź 2018, 11:24
Gdyby jeszcze ze starej oferty dało się migrować to z bólem możnaby przełknąć ten fortel (jesteśmy stratni o pakiet startowy 7GB) ale gdybym zdecydowała się na rejestrację nowej karty (bo zakup startera to jedyny sposób pozyskania nowej oferty) i zamiast niej dostałabym coś dla mnie zupełnie bezwartościowego.. wyjątkowo chamska zagrywka. I nie chodzi o te 5zł za starter tylko o konieczność rejestracji karty, która po aktywacji okaże się nieprzydatnym balastem
 #1028869  autor: andx
 27 paź 2018, 10:43
Od jakiegoś czasu pojawiła się nowa apka do obsługi konta, czy też tak macie, że w starej wersji widoczne były dostepne dane do wykorzystanie w roamingu, a teraz jest komunikat "Usługa w trakcie procesu aktywacji"?
 #1028887  autor: marcin19883
 27 paź 2018, 14:03
Korzystam z promocji "Za 1zł bez limitu dziennie" z datą wazności konta 04.2019. Korzystam sporadycznie raz, dwa w miesiącu. Kilka dni temu T-mobile postanowiło mi skrócić ważność konta do 23.10.2018. Mam zablokowane wychodzące. Czy ktoś z was miał podobnie? Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło, by jakakolwiek sieć mi zablokowało od tak konto. T-mobile to porażka.
 #1028895  autor: Pabloeq
 27 paź 2018, 15:23
marcin19883 pisze:Korzystam z promocji "Za 1zł bez limitu dziennie" z datą wazności konta 04.2019. Korzystam sporadycznie raz, dwa w miesiącu. Kilka dni temu T-mobile postanowiło mi skrócić ważność konta do 23.10.2018. Mam zablokowane wychodzące. Czy ktoś z was miał podobnie? Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło, by jakakolwiek sieć mi zablokowało od tak konto. T-mobile to porażka.
Miałem obie opcje, za 1zł bez limitu i później nolimit/25zł i nie miałem takich przygód, z tym że korzystam normalnie codziennie, napisz im reklamację, jeżeli chodzi o ich systemy inforamtyczno billingowe to jest to dno. Napisz, niech wyjaśnią i podadzą na podstawie jakiego regulaminu tak zrobili. Swoją drogą oni klientów prepaid od czasów T-mobila mają gdzieś. Taka polityka firmy.
 #1028963  autor: WellDone
 27 paź 2018, 23:18
U mnie było to samo. Łaskawie konsultantka przywróciła mi ważność, ale nie widziała podstaw, bo nie widzi nic na koncie i nie wie czy sam coś nie włączyłem. Masakra. Dno dna.

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1028964  autor: marcin19883
 28 paź 2018, 00:10
Ja mam 15zł na koncie. Nie opłaca mi się reklamować. Numer już przeniosłem do Play Next. Mam nadzieje, że póki ważne wychodzące, to przeniesie numer.
WellDone pisze:konsultantka przywróciła mi ważność, ale nie widziała podstaw, bo nie widzi nic na koncie
A to kłamczucha :lol: Przecież konsultant widzi każdą zmianę na koncie. Wszystko jest czarno na białym w historii konta.
 #1028978  autor: biala1991
 28 paź 2018, 09:09
WellDone pisze:U mnie było to samo.
To samo czyli używałeś numeru przynajmniej raz w miesiącu i skrócili ważność konta? Opcja Bezlimit za 1zł z założenia nie służy do codziennego korzystania, bo wtedy lepiej opłaca się Nolimit za 25zł. Jeśli TM majstruje przy ważności konta na Bezlimicie za złotówkę to porażka.
Nie miałam jeszcze okazji przetestować tej usługi w dłuższym okresie, włączyłam ją kilka dni temu i odłożyłam leżaka do szuflady. Mam się spodziewać, że za 6 mies. kiedy zgodnie z regulaminem będę chciała przedłużyć ważność mogę już nie mieć numeru, bo TM wyłączy go przed terminem? :)
Zastanawiające, TM kończy regularną promocje RWK za zgody a system bezpodstawnie skraca ważność na Bezlimicie, przypadek czy celowa polityka, która ma ostatecznie wyeliminować takich jak ja? :)
 #1029048  autor: Pabloeq
 28 paź 2018, 18:01
biala1991 pisze:Zastanawiające, TM kończy regularną promocje RWK za zgody a system bezpodstawnie skraca ważność na Bezlimicie, przypadek czy celowa polityka, która ma ostatecznie wyeliminować takich jak ja? :)
Nie tylko takich jak ty, mam wrażenie że polityka T mobile ma wogóle wyeliminować prepaidy lub utrudniać życie tym którzy chcą ich karty "leżakować". Niech oficjalnie zlikwidują prepaid zamiast go ograniczać jak tylko się da.
 #1031914  autor: slav6060
 31 paź 2018, 08:30
Mam pytanie.W sierpniu tego roku zakończyłem obowiązkowe doładowania w T-Mobile mix.Postanowlem nie odnawiać mixa i przejść na kartę.Dostalem smsa o możliwym przejściu za 3 miesiące i taki SMS przychodził co miesiąc informując iż 10 listopada nastąpi przejście.Czy ktoś z forumowiczów spotkał się z taką migracja i czy faktycznie to zadziałało?
 #1032165  autor: andx
 01 lis 2018, 10:23
Chcę jeden nr przenieść do T-Mobile, widzę że można przenieść tradycyjnie, czyli przez salon, ale jest też opcja przez stronę internetową TM i wtedy otrzymujemy dodatkowo super net na 13mc-y za 25pln(zamiast za 30pln). Mam pytanie, czy jest w tej opcji jakiś kruczek i czy po 13mc-ach, mogę przejść na opcję za 25pln frii, jescze jedno, co do roamingu nic się nie zmieniło, dalej dostępne jest 0,5gb internetu itd?
 #1032225  autor: Karlos20
 01 lis 2018, 13:38
andx pisze:Mam pytanie, czy jest w tej opcji jakiś kruczek i czy po 13mc-ach, mogę przejść na opcję za 25pln frii,
Możesz przejść na zwykły pakiet bez SuperNet Video i MMSów.
Jeśli chodzi o roaming w UE - bez zmian - za wykupioną opcję no-limit za 25 zł albo 30 zł masz 0,5 GB neta bezpłatnie, a następnie tańszą stawkę za transmisję, do wyczerpania limitu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1032259  autor: WellDone
 01 lis 2018, 17:08
Ja przeniosłem przez salon, a miałem benefity jak przez www.

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1033445  autor: andx
 05 lis 2018, 17:35
WellDone pisze:Ja przeniosłem przez salon, a miałem benefity jak przez www.
Otrzymałem inf. w salonie, że od dziś jest taka możliwość. Na stronie TM po przeniesieniu jest dostępna tylko opcja z SuperNet, a nie jak wcześniej tylko w opcji przenoszenia przez stronę internetową.
 #1036330  autor: biala1991
 10 lis 2018, 08:03
Dorotea pisze:Dziś widziałam ten starter 111 GB w Kolporterze: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte
Chciałam go kupić i zarejestrować na miejscu, żeby po powrocie do domu był już gotowy do użycia. Okazało się, że jest tylko jedna sztuka, w środku jest inna karta, od zwykłego startera 1GB
Wracam do tematu, bo też próbowałam kupić starter z darmowymi GB po doładowaniu i wszędzie powtarzała się opisywana sytuacja, proponowano mi zwykły starter w okładce z blueconnecta, prawdziwego startera 111GB nie udało mi się trafić.
TM traktuje klientów jak frajerów. Prosisz o samsunga S9 a po rozpakowaniu pudełka z S9 na obrazku okazuje się, że w środku jest nokia 3310 :)
Chciałam ostrzec innych i napisałam na FB o tym bezczelnym oszustwie, efekt-blokada za naruszanie Standardów Społeczności :)


Edit.
Czy to możliwe, że TM przeprogramował wybrane zwykłe startery i te w okładkach uruchamiają się w taryfie Blueconnect a nie Frii? Jeśli ktoś kupił tego farbowańca :) niech się podzieli info jak to faktycznie działa
 #1038761  autor: Robin560
 10 lis 2018, 11:17
ja w salonach T-m widziałem dwie wersje tego startera w mniejszym kartoniku i większym (standardowym) mam podejrzenie że te mniejsze to oryginały a te większe to farbowańce

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1042499  autor: biala1991
 10 lis 2018, 19:39
To nawet w salonie sprzedają te podróbki? Szok, tu nie chodzi o jakąś promocję, która nie zadziałała tylko o zaplanowane i bezkarne oszustwo. I to się uda :) większość klientów nie będzie robić afery z powodu startera za 5zł.
  • Strona 17 z 91
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 91
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 91