DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 69 z 91
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 91
 #1135247  autor: Karlos20
 26 sie 2022, 20:55
babciagienia1p: ta promka działa też w taryfie FRII czy w Heyah na kartę (tam jest mniejsza pula zasileń promocyjnych). Więc to raczej jedna jaskółka, która wiosny nie czyni, jeśli chodzi o zachętę do GO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135249  autor: babciagienia1p
 26 sie 2022, 21:02
makowka27 pisze:
26 sie 2022, 18:54
1.Co sie dzieje po wyłączeniu 1zL/przypadkowej dezaktywacji usługi/ zostaje gola Frii ?
-da się na niej włączyć wspomniane przez "babciagienia1p" kodami pakiety
2.Ile jest czasu przychodzące/wychodzące - na jakiekolwiek manewry aby nie utracic numeru
Jak w praktyce wygląda w ogóle trzymanie numeru przez Tmobile zanim go wyłączy.

Ad1) Zostaje goła Frii. Da się włączyć. Najważniejszy trik to skuteczne wyłączenie usług.
Ad2) Teoretyczne przychodzące +"jeden miesiąc" od utraty wychodzących. Zwykle znacznie dłużej. Nie mam pojęcia co kryje się pod określeniem "jeden miesiąc".
Karlos20 pisze:
26 sie 2022, 20:55
babciagienia1p: ta promka działa też w taryfie FRII czy w Heyah na kartę (tam jest mniejsza pula zasileń promocyjnych). Więc to raczej jedna jaskółka, która wiosny nie czyni, jeśli chodzi o zachętę do GO.

Owszem, tylko korzystanie z niej w taryfie Frii jest raczej bezsensowne, bo nie wiadomo czy nagle nie odbędzie się przymusowa migracja do Go! oraz goła Frii jest taka sobie, jeśli chodzi o funkcjonalności. Chyba, że ktoś ma jeszcze długą 1/2 RWK i korzysta z "1,- zł dziennie".
Ostatnio zmieniony 26 sie 2022, 21:17 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1135251  autor: macqmacq
 26 sie 2022, 21:15
babciagienia1p pisze:
26 sie 2022, 16:34
Upodlona taryfa Frii.

Miły pan na infolinii oznajmił, że usługa RWK została wycofana.
"Miły pan" miał rację o wycofaniu RWK we FRII, ale zapomniał, że aktywna usługa "Bez limitu za 1 zł dziennie" nadal funkcjonuje, a w jej regulaminie pkt.2.16 wyraźnie jest napisane, że doładowanie konta skutkuje ustawieniem nowej Ważności Konta, która wynosić będzie 365 dni. Więc... :smt004
 #1135253  autor: babciagienia1p
 26 sie 2022, 21:22
macqmacq pisze:
26 sie 2022, 21:15
... zapomniał, że aktywna usługa "Bez limitu za 1 zł dziennie" nadal funkcjonuje, a w jej regulaminie pkt.2.16 wyraźnie jest napisane, że doładowanie konta skutkuje ustawieniem nowej Ważności Konta, która wynosić będzie 365 dni. Więc... :smt004

Więc ... pozostaje reklamacja lub UOKiK. Szkoda mi czasu. Jak dla mnie skórka niewarta wyprawki. Niech się gonią.

Podobno gdzieś odwołali usługę.
 #1135261  autor: babciagienia1p
 26 sie 2022, 21:49
@ macqmacq
Podobno na stronie www.t-mobile.pl.
Może użyłam nieprecyzyjnego określenia "usługa". Chodzi o RWK za doładowanie w ofercie promocyjnej "Bez limitu za 1,- zł dziennie". Taką informację usłyszałam w BOK-u T-Mobile.
Jeśli uda Ci się przeskoczyć blokadę, daj znać.
 #1135266  autor: macqmacq
 26 sie 2022, 22:02
Karlos20 pisze:
26 sie 2022, 20:11
W praktyce jest nieco dłużej, ale testy zaburzy wprowadzana do cennika opłata "za pseudo wydłużanie konta na wychodzące" czyli od 1 gr do 3 zł co 30 dni, naliczana za brak aktywności w sieci.
Jakiego braku aktywności??? W regulaminie nic takiego nie ma!
https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... _KARTE.pdf
Chodzi Ci pewnie o "usługę" >Wydłużenie Ważności konta o 30 dni za max. 3zł< :smt004
 #1135267  autor: macqmacq
 26 sie 2022, 22:16
babciagienia1p pisze:
26 sie 2022, 21:49
@ macqmacq
Podobno na stronie www.t-mobile.pl.
Może użyłam nieprecyzyjnego określenia "usługa". Chodzi o RWK za doładowanie w ofercie promocyjnej "Bez limitu za 1,- zł dziennie". Taką informację usłyszałam w BOK-u T-Mobile.
Jeśli uda Ci się przeskoczyć blokadę, daj znać.
Po pierwsze - NL1zł nie została odwołana!
Po drugie - dlaczego RWK w tej taryfie ma nie działać?
Wszystko coś podobno i gdzieś... :(
Ja jeszcze mam trochę czasu na żąglowanie kilkoma numerami :smt004
Przy kontakcie z BOA należy się trzymać regulaminu i konkretnych jego zapisów - te niektóre ciołki nie mają pojęcia o czym mowa i trzeba ich "ręcznie" nakierować :lol:
 #1135268  autor: Karlos20
 26 sie 2022, 22:46
macqmacq: ja tak nazywam tą daninę pod pretekstem wydłużenia wychodzących o 30 dni. T-debile znalazły dobry sposób, aby doić na prepaidowcach, szczególnie przy "rozbiorach" taryfy FRII.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135289  autor: biala1991
 27 sie 2022, 17:42
Moim numerom z aktywną "złotówką" jeszcze trochę zostało do pół roku więc nie zasilam :) Na numerze uziemionym z gołą Frii włączyłam chwilowo NL 5zł/5dni ale nie mam wyjścia, muszę przenieść go do GO. Ktoś niedawno pisał, że po przejściu ze "złotówki" na GO ważność konta wbrew regulaminowi jest skracana do 30dni. Czy przy migracji z NL 5zł/5dni RWK też jest kasowane? Nie chcę na dzień dobry płacić za RWK w GO, wolałabym z tym poczekać do września, aż wejdzie automatyczna opłata za brak ważności konta.
 #1135382  autor: babciagienia1p
 31 sie 2022, 11:02
Czysta taryfa Frii.

Przy próbie aktywacji, na gołej Frii, ofert 2w1, 3w1, 4w1, Ekstra Internet wygodniej, w wersjach "na próbę", zarówno na 5 dni jak i na 30 dni wraca komunikat "oferta zakończyła się i nie jest dostępna do aktywacji, zmień taryfę na Go!". Niestety nie da się już skorzystać z trików związanych z powyższymi ofertami.
Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie chce przejść na Go!, to przedłużenie ważności konta na gołej Frii jest możliwe tylko doładowaniem.

-------------Edycja------------------
Migracja do Go! z gołej Frii w ostatnim dniu ważności konta na wychodzące daje, w Go!, +30 dni na wychodzące oraz +31 dni na przychodzące (po wygaśnięciu wychodzących).
 #1135435  autor: biala1991
 31 sie 2022, 20:01
A migracja z NL+1GB na 5dni pozwala zachować RWK :D Nie wiem tylko co teraz z opłatą, która wejdzie od 18.09.? dopóki konto jest ważne to chyba nie powinni jej pobierać:
"Opłata za usługę w wysokości 3,00 zł będzie naliczana cyklicznie co 30 dni, od dnia następującego po ostatnim dniu Ważności Konta, aż do... "
 #1135565  autor: biala1991
 03 wrz 2022, 07:35
Zastanawiam się czy początek informacji nie zmienia sensu całości:
'Usługa "Wydłużenie Ważności Konta" zostanie aktywowana, gdy nie dokonasz doładowania konta lub zakupu usługi, która wydłuży Ważność Konta.'

Może dalsza część, na której się skupiłam:

'Opłata za usługę w wysokości 3,00 zł będzie naliczana cyklicznie co 30 dni, od dnia następującego po ostatnim dniu Ważności Konta, aż do 1) wykonania przez Ciebie doładowania, 2) zakupu usługi, która wydłuży Ważność Konta lub 3) braku środków na koncie pozwalających na pobranie Opłaty za usługę'

może ta część tylko opisuje sytuację kiedy usługa została już przez TM uruchomiona (w związku z niespełnieniem warunków ze zdania pierwszego)? A więc w moim przypadku zastosowanie ma to początkowe zdanie i po wejściu od 18.09. opłato-usługi samo posiadanie ważnego konta nie uchroni mnie przed pobraniem 3zł? Dopiero wykupienie RWK (lub innego pakietu) albo doładowanie konta PO 18.09. nie dopuści do automatycznej aktywacji nowej usługi?
 #1135762  autor: babciagienia1p
 07 wrz 2022, 13:12
Taryfa Frii z włączonym 1,- zł bez limitu.

Wykorzystanie 1,- zł w dniu kiedy w apce pojawia się komunikat "konto wygasa za 183 dni" pozwala na wydłużenie 1/2 RWK o kolejne regulaminowe "6 miesięcy" - najprawdopodobniej 182 dni - co oznacza, że nadal można doładowywać leżaki kwotą 5,- zł co 364 dni.
Usługa 1,- zł była aktywowana bez doładowywania (w starych dobrych czasach). Leżak nie był używany od aktywacji usługi.
  • Strona 69 z 91
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 91
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 91