DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 57 z 89
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 89
 #1117886  autor: babciagienia1p
 20 cze 2021, 14:06
biala1991 pisze:
19 cze 2021, 18:19
Ważność może ustawić się na 7 albo 14dni? Myślałam, że doładowaniem kupuje spokój na pół roku.

Dopóki nie znajdę karty DRy nie są mi potrzebne chcę tylko wiedzieć czy zadziałają.

Jeśli blokada wychodzących nastąpiła po 1/2 RWK na BLz1D, wtedy ważność, po doładowaniu za 5,- zł, przedłuży Ci się na +365 dni (w praktyce +183).
Jeśli blokada nastąpiła na czystej Frii - wtedy 7 lub 14 dni.
To czy DR-y działają można sprawdzić tylko na czystej Frii, więc najpierw trzeba dezaktywować BLz1D.
 #1117930  autor: biala1991
 21 cze 2021, 19:22
Dzwoniłam do BOK i wg konsula konto jest ważne rok (czytaj pół), co by znaczyło, że zdążyłam przed blokadą.

Karta się raczej nie znajdzie więc mam 180dni na wyrobienie duplikatu i przetestowanie dziurawej procedury, którą wszyscy tu ochoczo potępiają (pewnie do czasu kiedy sami nagle i w najmniej odpowiednim momencie nie zostaną zmuszeni grzać do salonu :D ). Jakby co dam znać o wynikach, pewnie jednak się okaże, że z tą wymianą telefoniczną wcale nie jest tak lekko, łatwo i przyjemnie i trzeba dobrze naściemniać, żeby uniknąć wizyty w salonie :)
 #1118210  autor: biala1991
 27 cze 2021, 18:59
Zgodnie z zapowiedzią wyrobiłam duplikat, poszło bardzo szybko, cóż mogę napisać... jestem zadowolona, bo nie musiałam zasuwać do salonu :D Nawet DR-y działają bez interwencji BOK. Pytali mnie tylko czy jako nr kontaktowy chcę ustawić ten, z którego dzwonię więc jakby co (w razie gdyby robiła to niepowołana osoba) to zawsze jakiś punkt zaczepienia.
I nasunęło mi się takie pytanie: czy infolinie telekomunikacyjne/bankowe "widzą więcej"? wyświetla im się nr dzwoniącego jeśli ktoś ustawi sobie połączenie anonimowe?
 #1118265  autor: biala1991
 29 cze 2021, 07:08
Nie napisałam o jednej rzeczy, w pierwszej chwili wydawało mi się to bez sensu ale może jest w tym logika :) Po aktywacji karty dostałam wiadomość:

"Dzień dobry, zgodnie z przesłaną dyspozycją za chwilę rozpocznę proces wymiany karty SIM. Po 0,5h od otrzymania sms-a proszę włożyć nową kartę do urządzenia."

U mnie sms przyszedł na nową kartę ale stara była poza zasięgiem więc może dlatego. Gdyby stara karta była zalogowana do sieci to chyba ten sms trafiłby tam i prawowity właściciel miałby szansę zareagować
 #1118278  autor: 24bis24
 29 cze 2021, 11:04
widzę, że przeczytałaś(eś) to:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/bez ... -karty-sim
i wróciłaś(eś) z odpowiedzią.
Ale msnet nie wiedział co ma napisać bo t-mobile nie odpisało i wyszukał w sieci tekst, który nie jest do końca prawdą. U Ciebie też nie jest napisane w jakich okolicznościach doszło do dostarczenia duplikatu więc proponuje poczekać na odpowiedź t-mobile a msnet opisze co i jak albo udać się do salonu i zdać relację jak jest na prawdę z tym duplikatem.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1118313  autor: biala1991
 29 cze 2021, 18:39
Nie trafiłeś/aś :D czytałam to:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/bez ... rczy-pesel
i wyrobiłam duplikat telefonicznie (z użyciem startera), co zresztą zapowiadałam w tym poście:
biala1991 pisze:
21 cze 2021, 19:22
... mam 180dni na wyrobienie duplikatu i przetestowanie dziurawej procedury, którą wszyscy tu ochoczo potępiają (pewnie do czasu kiedy sami nagle i w najmniej odpowiednim momencie nie zostaną zmuszeni grzać do salonu :D ). Jakby co dam znać o wynikach
Gdybyś miał/a :D jeszcze jakieś wątpliwości to dodam, że karta zginęła mi kilka miesięcy temu ale jakoś nie po drodze było mi do salonu, właśnie z tego artykułu dowiedziałam się o istnieniu wygodnej wymiany telefonicznej i dzięki temu mogę się cieszyć duplikatem zaginionej simki.
 #1118348  autor: WellDone
 30 cze 2021, 14:33
Cześć, potrzebuje karty t-mobile która będzie służyć tylko do odbierania i raz na jakiś czas pobranie kilku mb, Przeniosłem nie uzywany numer, ale wyladował w GO! Konsultant twierdzi, że nie ma już możliwośći uzyskania starej taryfy FRII. To prawda czy znacie jakiś sposób?

Pozdrawiam

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1118686  autor: darekka
 07 lip 2021, 19:32
Ja również po aktualizacji apki straciłem na 2 numerach z gołą Frii(startery z opcją "Masz złotówkę masz nolimit na wszystko i do wszystkich" to goła Frii) opcję aktywacji "Bez limitu za 1zł. dziennie" na tych numerach choć wcześniej była ta opcja dostępna. Na innych numerach z aktywnym "Bez limitu za 1zł. dziennie" opcja ta jest nadal widoczna w sekcji "BEZ LIMITU".
To jest o tyle dla mnie istotna strata, bo planowałem tak przedłużać te numery bez konieczności wyciągania z routera i klepania kodu-teraz o ile znowu to nie powróci do aplikacji mobilnej konieczne będzie wyjmowanie simki...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 57 z 89
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 89
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 89