DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #950382  autor: Blank
 12 wrz 2017, 23:13
To NIE jest nowa oferta. Obowiązywała już w wakacje. Zrobiono teraz dwie rzeczy: zmieniono nazwę - z lajtowe wakacje na pakiet studencki oraz wprowadzono go "na stałe" do oferty w cenie 19,99 zł (poprzednio od września, miała obowiązywać cena 24,99 zł).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #975849  autor: passat99
 03 lut 2018, 17:08
witam, mam taka sytuacje, żona posiada lajt pakiet studencki, po 30 dniach skonczyła sie jego ważność, żona zapomniała doładować konto i niestety nie otrzymała ona żadnego sms-a od nich ze pakiet ma sie skonczyć i żeby doładować.
czy ta usługe sie jakos włącza? miała dziś problem była poza domem i nie miała z czego zadzwonić.
jak to ma wyglądać ma przychodzić sms z informacją czy nie ? a może trzebą tą usługę jakoś właczyć?
dziękuje
 #975855  autor: Taki_tam
 03 lut 2018, 18:25
Doładuj konto, potem sprawdź czy działa pakiet przez kod ussd: *136#
Jesli pakiet jest wyłączony to włącz go przez *136*11*12#
 #975879  autor: Arek40
 03 lut 2018, 19:40
witam, dałem dyspozycję przeniesienia numeru do Lajt mobile, wczoraj był kurier, przekazał kartę sim od powyższego operatora i mam takie pytanie - jaki mam czas na aktywację tej karty od otrzymania wiadomości o przeniesieniu ? Zaznaczam, że chciałbym to zrobić np. za miesiąc bądź dwa jak będzie jakaś promocja na doładowania i stąd brak pośpiechu, dziękuje za rzeczowe odpowiedzi :)
 #975903  autor: biotyt
 03 lut 2018, 20:42
Arek40 pisze:witam, dałem dyspozycję przeniesienia numeru do Lajt mobile, wczoraj był kurier, przekazał kartę sim od powyższego operatora i mam takie pytanie - jaki mam czas na aktywację tej karty od otrzymania wiadomości o przeniesieniu ? Zaznaczam, że chciałbym to zrobić np. za miesiąc bądź dwa jak będzie jakaś promocja na doładowania i stąd brak pośpiechu, dziękuje za rzeczowe odpowiedzi :)
Arek, to nie starter, że sobie aktywujesz kiedy chcesz i będziesz u nowego operatora a oni będa łaskawie czekać. Jeśli zleciłeś przeniesienie numeru, to została określona już data oddania numeru u starego operatora i jego przyjęcia u nowego operatora. Zwykle to się odbywa o północy z jednego na drugi dzień.
W salonie możesz przenieść się właściwie w 24 godziny. Dzisiaj jestem tu, jutro już będę tam bo wszystko załatwiasz na miejscu, podpisujesz dyspozycje i dostajesz nową kartę SIM.
W przypadku gdzie przeniesienie odbywa się kurierem, te daty są odwleczone i zakładany jest pewien margines opóźnień przesyłek karty SIM czy odpowiednich zgód. Powinieneś zostać poinformowany o tym, kiedy nastąpi wyłączenie starej karty, a aktywacja nowej na piśmie.
A prościej mówiąc, podpisałeś zlecenie. Jak rano się obudzisz i masz wyświetlony na ekranie brak usług w telefonie, to znaczy że numer został przepięty do Lajt Mobile i powinieneś włożyć ich kartę do telefonu.

biotyt
 #975907  autor: biotyt
 03 lut 2018, 20:52
barney89 pisze:Zależy jaki wybrałeś termin przeniesienia (konkretna data) i czy numer przenoszony jest z abonamentu czy na kartę.
Dobre pytanie, bo zasugerowałem się, że chodzi o prepaid, a opcje mogą być różne. W przypadku prepaid powinna być informacja. Przy abonamencie chyba tak jasno nie informują. Jeśli np. abonament zaczyna obowiązywać np. od 12 lutego, to należ się spodziewać o północy tego dnia przeniesienia.

biotyt
 #1010493  autor: marcz123456
 31 sie 2018, 22:51
Ale to w sumie od jutra przecież. Zmylił mnie ten zeszyt od 31.08 i to że startery już są po 1 zł.
 #1010498  autor: jutek
 31 sie 2018, 23:02
Z tego co słyszałem to lajt dość gorliwie blokuje dużo dzwoniących pod pretekstem generowania sztucznego ruchu lub awarii.
 #1010551  autor: 24bis24
 01 wrz 2018, 12:18
marcz123456 pisze:Świetna oferta w lajt. Starter za 1 zł.
a na czym polega świetność tej oferty?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1010598  autor: Karlos20
 01 wrz 2018, 16:58
Wysyłka jest za 3 zł, nie jest darmowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1010667  autor: Robin560
 01 wrz 2018, 21:22
3zł dziś zapłaciłem za wysyłkę

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7